Ludwig Göransson

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#316 Post autor: Koper » ndz sty 30, 2022 14:29 pm

Wojteł pisze:
sob sty 29, 2022 01:04 am
nie martw się Wawrzek, Budda też mówił do tysięcy, a zrozumieli go nieliczni ;)
Ale dla odmiany Fuhrera zrozumiały miliony. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#317 Post autor: Wawrzyniec » śr lut 02, 2022 12:16 pm

Wojteł pisze:
ndz sty 30, 2022 13:21 pm
40 letni statek, który jest reperowany zamiennikami ze szrotu i w niektórych miejscach ma kable na wierzchu to nie rupieć? :P
Nie, to Klasyk, albo Oldtimer. :)

W sumie patrząc jak się ludzie na tym odcinkiem zachwycają w Internetach pokazuje tylko jak nisko Disney zawiesił poprzeczkę. To wystarczy OK odcinek i już zachwyty. Szczerze to ja właśnie myśląc w przeszłości o filmie czy serialu z Łowcą Nagród, to właśnie miałem wizję "łapania nagród", podróżowania po różnych ciekawych i egzotycznych zakątkach Galaktykiz a nie siedzeniu cały czas na jednej planecie i bycia ruchanym przez wszystkich.
Ten odcinek z Mando był OK, ale znowu dużą siłę odegrała nostalgia za lepszymi czasami. Ba, nawet tę dziurę w płocie co Anakin zrobił w Mrocznym widmie,to dalej tam była, po prawie 40 latach. :P

A muzycznie motyw lotu można było według mnie lepiej wykorzystać.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Ludwig Göransson

#318 Post autor: Mystery » czw lut 03, 2022 08:40 am

Jak ludzie jarali się 5 odcinkiem, to 6 to już czysty nerdgasm :wink: Ładny odcinek i najlepszy jak dotąd, ale kurczę, to Mandalorian 2.5, a nie Książka Fety. Tak jak w serialach Marvela, sam show to głównie pretekst do odświeżenia postaci i zapowiedzenia kolejnych produkcji. Ale wiadome CGI dobrze usprawnili od ostatniego czasu, kto nie wiedział o co chodzi w życiu by się nie połapał. Finał już za tydzień.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#319 Post autor: Adam » czw lut 03, 2022 08:43 am

Nostalgiczny odcinek, ale uważam że poprzedni był lepszy :) Tutaj mamy tylko fan serwis, epicki bo epicki, ale fan serwis. W muzyce również.
Natomiast to już 2 odcinek z rzędu, który jest kolejnym sezonem Mando. Taka prawda. Coś im się pomyliło i nie te odcinki puszczają :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Ludwig Göransson

#320 Post autor: Mystery » czw lut 03, 2022 08:53 am

Najlepiej widać to po ocenach na Imdb.

Chapter 1: 7.4 (13 942)
Chapter 2: 8.3 (12 898)
Chapter 3: 6.4 (11 421)
Chapter 4: 7.7 (8 959)
Chapter 5: 9.4 (15 457)
Chapter 6: 9.6 (9 189)


Spoiler:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Ludwig Göransson

#321 Post autor: Adam » czw lut 03, 2022 08:58 am

eee jak idą w aż taki fanserwis, to ja sądzę że wybierze miecz :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Ludwig Göransson

#322 Post autor: Mystery » czw lut 03, 2022 11:29 am

Nie znamy tego Grogu z późniejszych SW, także pewnie będzie rozstanie, a 3 sezon Mando bez baby Yoda mija się trochę z celem, chyba, że z taką techniką zrobią nowy serial o Luku :D , wtedy weźmie miecz :wink:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#323 Post autor: Wawrzyniec » czw lut 03, 2022 12:02 pm

Mystery pisze:
czw lut 03, 2022 08:40 am
Ale wiadome CGI dobrze usprawnili od ostatniego czasu, kto nie wiedział o co chodzi w życiu by się nie połapał.
To dlatego, że zatrudnili gościa, który kiedyś zrobił i wrzucił na YouTube'a Deepfake'a z Lukiem, który wyglądał lepiej od tego co Disney zrobił za grube pieniądze.

Jest nostalgicznie, ale też widać, że twórcy nie mają pojęcia co zrobić z Boba Fettem, czego najlepszym przykładem są dwa ostatnie odcinki. I możemy chyba o czymś takim mówić jak " Star Wars Filoverse".

P.S. Czy minęło już wystarczająco dużo od ostatniego czasu kiedy jojczałem tu nad Star Wars 1313? Gdyż jakby co mam kolejny powód do wykrywania tu swoich bólów i tego jak bardzo twórcy The Book of Boba Fett przestrzelili.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Ludwig Göransson

#324 Post autor: Wojteł » czw lut 03, 2022 14:34 pm

Okropny odcinek - strukturalnie to to nie istnieje, wygląda jak 45 minutowa kompilacja scen marvela po napisach. Niby wszystkie te postaci chciałem zobaczyć, ale rozciągnięte na przestrzeni całego serialu, albo nawet kilku różnych, a nie wjebanych bez ładu i składu w jeden odcinek. W dodatku Luke znowu zalicza regres - sam Hamill narzekał przy sequelach, że Luke olał rodzinę i przyjaciół, z kolei Filoni nakręcił 60 godzin clone warsów, żeby pokazać, że filozofia Jedi, która polega na robieniu z ludzi wypranych z emocji mnichów jest poroniona, i to właśnie rodzinna miłość ocaliła Luke'a, Anakina i galaktykę. A tutaj Luke próbuje nauczyć Grogu wszystkich tych rzeczy, przez które zakon jedi upadł i sobie głupi ryj rozwalił. Do tego jest chyba najgorszym możliwym opiekunem ever, bo nie dość, że przypomina niemowlakowi traumę, w której wyrżnięto wszystkich jego przyjaciół i opiekunów, to jeszcze oferuje mu broń, która potrafi być równie niebezpieczna dla zaprawionego w bojach użytkownika, jak dla wrogów.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#325 Post autor: Ghostek » czw lut 03, 2022 15:41 pm

No i jeszcze oferuję tę broń dziecku, dla którego napchanie bezba jest ważniejsze niż cokolwiek innego na świecie. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#326 Post autor: Wawrzyniec » czw lut 03, 2022 18:04 pm

@Wojtek Gdyż widać, że za bardzo tam nie mają w Disney Lucasfilm pomysłu na ten serial o Bobie Fecie, a bardziej to bawią się teraz w telewizyjną kontynuację Sagi po Powrocie Jedi i też kontynuacji Clone Wars i animowanych seriali. Gdyż tak jak Cad Bane fajnie wyszedł i lubiłem tę postać w Clone Wars, tak właśnie trzeba znać serial aby się połapać kto to co i jak? Plus ciekawi mnie ile on może mieć lat? Ale w sumie inna rasa, a więc może żyć dłużej i wyglądać tak samo.
W pewnym sensie marvelizacja Star Wars potęguje, gdzie już sama znajomość filmów nie wystarcza. Tak też wygląda to na razie tak jakby w trakcie sezonu twórcy powiedzieli "Fuck IT" i skręcili w zupełnie innym kierunku. Aż chciałoby się, aby ten serial się zdecydował czym chce być.

Ale co do tych dziwnych nauk Luke'a to też nie wiem czy Felloni zapomniał Clone Wars lub czego go Lucas uczył? Czy też ktoś miał tutaj mocniejszy wpływ na niego? Albo przeszedł już całkowicie na Disneya stronę Mocy? Albo sam się już w tym bałaganie pogubił? :?

Plus nie wiem czy wielu jest tutaj świadomych czego jesteśmy świadkami? Otóż Disney nauczył się manipulować midichlorianami i jest w stanie kreować... (Pauza)... życie. Więcej jest także w stanie powstrzymać ludzi przed umieraniem i starzeniem się! Przecież ten Luke to tylko początek. I choć Leia z Rogue One nawiedza mnie dalej w koszmarach, to jednak sądzę, że będą oni udoskonalać tę technologię. Co oznacza, że nic nie stoi aby w przyszłości zaczęli nam się pojawiać młodzi Han Solo, Luke Skywalker, Princessa Leia. A zważywszy, że Disney ma we władzy całe zbioru Lucasfilm, to tylko można się domyślać co mogą zacząć wyciągać. Normalnie bym powiedział, że taka technika nie powinna wpaść w niepowołane ręce, ale w sumie chyba trudniej o bardziej niepowołane ręce niż aktualnie Disney. :shock: Tak też ostrzegam, bądźcie gotowi, gdyż zbliża się burza...
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#327 Post autor: Wawrzyniec » sob lut 05, 2022 15:57 pm

W oczekiwaniu na finał:
Obrazek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#328 Post autor: Wawrzyniec » ndz lut 06, 2022 20:46 pm

Dobra ostrzegałem Was, ale przynajmniej raz na miesiąc muszę się poużalać, że Star Wars 1313 nie powstało. A teraz jeszcze bardziej, aby mój ból był większy, ukazał się krótki "gameplay". przy czym to dalej nie jest skończona gra. Ale i tak po tym jak to wygląda, to naprawdę można było spodziewać się najlepszej gry... in the world! I proszę takiego Boba Fettę i takie jego przygody chciałbym zobaczyć :cry:


youtu.be/XehW4OMiEr4
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#329 Post autor: Koper » pn lut 07, 2022 20:50 pm

Ten Bobba z gry biega jakby miał z 20 kilo nadwagi :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Ludwig Göransson

#330 Post autor: Wawrzyniec » pn lut 07, 2022 21:14 pm

Koper pisze:
pn lut 07, 2022 20:50 pm
Ten Bobba z gry biega jakby miał z 20 kilo nadwagi :P
A to tylko demo gry i to chyba z 2014 roku. Plus aktualny Boba Fett wygląda jakby miał 20 kilo nadmwagi. No może nie aż tyle, ale już tak atletyczny nie jest.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ