Antoni Komasa-Łazarkiewicz

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

Re: Antoni Komasa-Łazarkiewicz

#46 Post autor: Wawrzyniec » sob lut 02, 2019 17:38 pm

hp_gof pisze:
sob lut 02, 2019 12:08 pm
No no, może i Łazar czymś nas zaskoczy (muzycznie):

youtu.be/vN6hKp8K-Kw
Się obada za parę dni jak to się w filmie prezentuje. 8)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Kontakt:

#47 Post autor: Wawrzyniec » wt mar 05, 2019 02:24 am

Mr Jones - muzycznie na szczęście nie ma wyłącznie operowania ciszą, co nie oznacza, że jej w ogóle nie ma. Ogólnie wszystkie motywy głodu na Ukrainie są raczej bez muzyki. Wyjątkiem jest dziecięcy chór śpiewający właśnie o Wielkim Głodzie - ładna i przerażająca zarazem piosenka. Zaś sama muzyka Łazarkiewicza służy głównie ilustracjom podróży, które w samym filmie stylizowane są na filmy Eisensteina. Troche awangardowe smyczkowe granie, ale nie do końca mnie kupiło. Sam film zaś dobry, ale nie bardzo dobry i też trochę nierówny i w sumie to samo mogę powiedzieć o muzyce.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz

#48 Post autor: Adam » pn mar 18, 2019 22:16 pm

Łazar zrobił score do Odwróconych 2. Przepaść w porównaniu do dobrego scoru Targosza z S01.. Ale jakoś nie jestem zaskoczony :mrgreen:
Sam S2 na razie całkiem spoko, połowa już za nami, miałem obawy o wracanie do tego po ponad dekadzie, ale musze przyznać że zrealizowane, napisane i zagrane jest to ze smakiem, poza scorem.
NO MORE REMOTE CONTROL SHIT COMPOSERS !!!

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca nieistotnych nagród

#49 Post autor: swordfish » ndz lis 03, 2019 22:21 pm

Wawrzyniec pisze:
wt mar 05, 2019 02:24 am
Mr Jones - muzycznie na szczęście nie ma wyłącznie operowania ciszą, co nie oznacza, że jej w ogóle nie ma. Ogólnie wszystkie motywy głodu na Ukrainie są raczej bez muzyki. Wyjątkiem jest dziecięcy chór śpiewający właśnie o Wielkim Głodzie - ładna i przerażająca zarazem piosenka. Zaś sama muzyka Łazarkiewicza służy głównie ilustracjom podróży, które w samym filmie stylizowane są na filmy Eisensteina. Troche awangardowe smyczkowe granie, ale nie do końca mnie kupiło. Sam film zaś dobry, ale nie bardzo dobry i też trochę nierówny i w sumie to samo mogę powiedzieć o muzyce.
Film nierówny. Wieje grozą z ekranu przy scenach ukraińskich, ale jest również nuda i ziewanie. Na plus wątek z George'm Orwelle'em, który pod wpływem relacji Jonesa zaczyna pisać "Folwark zwierzęcy".
Muzyka Łazara jest frapująca i zwracająca na siebie uwagę. Nerwowość smyczków mnie kupiła. Chcę wersji albumowej, bo dużo się w niej dzieje. I oczywiście pieśń dziecięca o Wielkim Głodzie zasługuje na szacunek.

ODPOWIEDZ