Christophe Beck

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Oliver
Szofer w RCP
Posty: 232
Rejestracja: czw paź 17, 2013 01:10 am

Christophe Beck

#1 Post autor: Oliver » śr sty 15, 2014 15:51 pm

Obrazek


Christophe Beck has taken over scoring duties on the upcoming sci-fi action thriller Edge of Tomorrow. The movie is directed by Doug Liman and stars Tom Cruise, Emily Blunt, Bill Paxton, Charlotte Riley, Kick Gurry, Dragomir Mrsic, Jonas Armstrong and Franz Drameh. The film is based on Hiroshi Sakurazaka novel All You Need Is Kill and is set in the near future when an alien race has hit the Earth in an unrelenting assault and follows an officer who finds himself reliving his last day over and over after being killed. Christopher McQuarrie (Jack Reacher, The Usual Suspects) has written the screenplay with Jez Butterworth & John-Henry Butterworth (Fair Game). Erwin Stoff (Constantine), Tom Lassally (Stay), Jason Hoffs, Gregory Jacobs (Magic Mike) and Jeffrey Silver (TRON: Legacy) are producing the project. Beck has taken over for composer Ramin Djawadi who was previously attached to score the film as reported last year. Liman’s previous four features, including The Bourne Identity and Mr. & Mrs. Smith were scored by John Powell. Edge of Tomorrow is set to be released on June 6, 2014 by Warner Bros. Pictures. WaterTower Music will release the soundtrack album.
Ostatnio zmieniony czw sty 16, 2014 05:02 am przez Oliver, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: CHRISTOPHE BECK - EDGE OF TOMORROW (2014)

#2 Post autor: Wawrzyniec » sob sty 18, 2014 19:44 pm

Oj, tam oj tam. :) Mnie tak bardziej intryguje tak radykalna zmiana. Z Djawadiego do Becka? :? Czyżby twórcy chcieli bardziej klasyczny score? Sam nie wiem czy się cieszyć, gdyż choć "Frozen" lubię to jednak Beck kojarzy mi się przede wszystkim z tym rzemieślnikiem, a więc score pewnie będzie OK, ale też nie nic więcej.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck

#3 Post autor: Mystery » pt kwie 04, 2014 17:03 pm

Intrada wydaje score z nowych Muppetów:
Obrazek

1. The World’s Most Dangerous Frog
2. Let’s Do It
3. Hole In The Wall Club
4. Dominic Badguy
5. Froggy Canal
6. Sam Meets Jean
7. Secret Lemon Juice Writing
8. Back at the Gulag
9. Colonel Blood’s Key
10. Travel by Map
11. Goodnight Danny Trejo
12. Following Dominic
13. Discovered
14. My Amphibian Prince
15. You Complete Me
16. The Proposal
17. Without Kermit
18. No One Noticed
19. Babies
20. Wedding Interruptus
21. What an Action Sequence!
22. Piggy Smooch
23. We’re Sorry Kermit
24. End Credits

Suita scoru Becka z soundtracku z piosenkami:
https://www.youtube.com/watch?v=PH1QYf_cuJ0

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Christophe Beck

#4 Post autor: Kaonashi » czw kwie 10, 2014 22:11 pm

Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck

#5 Post autor: Mystery » śr gru 03, 2014 17:06 pm

Widziałem, że była już wspominka w innym temacie, ale myślę, że tu też warto to odnotować, mianowicie Beck skomponuje do Terminator: Genisys. Liczyłem, że może tym razem Taylorowi uda się przepchnąć Burwella, ale widać producenci wolą tapetę a'la Edge of Tomorrow...
Z drugiej strony już dawno, żaden duży filmowy projekt nie zapowiadał się tak fatalnie jak ten, także może to i dobrze, że nikt dobry nie będzie się musiał w tym babrać.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Christophe Beck

#6 Post autor: Wawrzyniec » śr gru 03, 2014 18:31 pm

No niestety zapowiada się bardzo, ale to bardzo źle, a tutaj jakby co kolejny teasera, teasera, teasera:
https://www.youtube.com/watch?v=t_77GeNEzFQ

Dlatego też w sumie muzyka jest mi obojętna i pozostaje tylko pytanie czy Beck skorzysta z tematu Fiedela, czy go oleje. W sumie to chyba najlepiej z Terminaorem po Fiedelu poradził sobie Bear McCreary, ale o nim nikt nie pomyślał.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck

#7 Post autor: Adam » śr gru 03, 2014 19:49 pm

tu nie ma co o muzie gadać bo ten film będzie jedną wielką porażką.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Christophe Beck

#8 Post autor: kiedyśgrześ » pt gru 12, 2014 15:10 pm

oooo :!: nie ma zażartej dyskusji o T5 :? szkoda, myślałem, że powrócą czasy dzieciństwa, ale też widziałem ten trailer :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Christophe Beck

#9 Post autor: Koper » pt gru 12, 2014 17:09 pm

Spuściliśmy nad tym zasłonę milczenia. :P
Ale zdaje się, że prawa do serii niedługo wracają do Camerona i części 6 już nie zdążą popełnić...?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck

#10 Post autor: Mystery » śr sty 07, 2015 10:20 am

Jakby mało wam było w 2015 samego Terminatora, Beck skomponuje do Ant-Mana :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Christophe Beck

#11 Post autor: Adam » śr sty 07, 2015 10:24 am

:?: :?: :?: to jest żart jakiś......dafuq

Price zrezygnował z angazu dawno i bardzo po tym rozpaczałem, bo byłby to najbardziej oczekiwany score w tym roku przeze mnie obok Bonda... Ale wybór Becka na to stanowisko to kuriozum jakieś.. Już bym wolał jakiegoś chłopa z rcp...

Brajan, where are you? :P ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck

#12 Post autor: Mystery » śr sty 07, 2015 12:45 pm

Co to znaczy Frozen w CV :wink:

Mamy już pierwszy teaser filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=xInh3VhAWs8

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Christophe Beck

#13 Post autor: qnebra » śr sty 07, 2015 12:48 pm

Wybrano po prostu najbezpieczniejszą opcję, cichego chłopaka który napisze wszystko zgodnie z temptrackiem, machnie jakąś fanfarkę i zgarnie swoją dolę nie narzucając jakichś swoich pomysłów.

Już wolałbym Paesano.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Christophe Beck

#14 Post autor: Mystery » śr sty 07, 2015 13:24 pm

I dlatego tu wylądował i dla producentów to na pewno dobry wybór, zresztą zawsze był i jest to jeden z czołowych hollywoodzkich kompozytorów piszących do kasowych filmów. Do Becka przed Edge of Tomorrow nigdy nic nie miałem, wyrobnik, ale z umiejętnościami i jak jest potrzeba potrafi napisać dobry temat, muzykę akcji i sprawić by wszystko wybrzmiało na poziomie, tak jak chociażby tu https://www.youtube.com/watch?v=PH1QYf_cuJ0 to zadanie zawsze jakoś wykona, chyba, że jego rola ograniczy się do wypełnienia tła i do ślepego wypełniania narzuconego stylu, tak jak w "Na skraju jutra" ale na takich kompozytorów też jest zapotrzebowanie, m.in. dlatego tak dobrze się wiedzie dla Beltramiego, bo bierze wszystko i dostarcza to o co się go dokładnie prosi i on sam nie ma z tym najmniejszego problemu dostarczając takie kwiatki jak World War Z czy Wolverine. Beck swobody i własnego myślenia w Ant-Manie mieć nie będzie, Edgar Wright miał i się z tym projektem pożegnał i może to dobrze, że Stevena Price'a też spotkał taki los.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Christophe Beck

#15 Post autor: Wawrzyniec » śr sty 07, 2015 13:53 pm

Trailer wygląda cienko jak dupa mrówki. Tak długo jak Wright i Price byli z tym związani wyglądało to ciekawe. A ja się boję, że to nie Frozen a Edge of Tomorrow odegrało tu rolę, podobnie jak i przy kolejnym Terminatorze. I jakoś do Becka w akcyjniakach nie mogę się przekonać.

Tak też Adam może mieć racje:
Adam pisze:Już bym wolał jakiegoś chłopa z rcp...
Oj, czyżby niektórzy zatęsknili za Heniem, Jablo i Raminem-Terrorystą? ;)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ