Steven Price

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Arthur.Flowerkis

Re: Steven Price

#151 Post autor: Arthur.Flowerkis » czw sie 29, 2019 18:10 pm

Steven w tym roku wrócił w chwale. Projekt z ocarowym potencjałem, jak muzyka będzie ekstra, to może jakaś nominacja będzie.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Steven Price

#152 Post autor: Wawrzyniec » czw wrz 19, 2019 16:39 pm

Obrazek

To poczytajmy parę wczesnych recenzji "The Aeronauts":
Story aside, production design, costumes, visual effects, and especially music by Oscar-winner Steven Price, is well worth a ticket to the theater. It should be seen on the largest screen possible, with the best sound system that can handle it. It’ll keep you strapped to your chair.
Dla Stevena Price'a opłaca się kupić bilet!
If you can ignore the puzzling costuming of Alexandra Byrne that fails to dress the co-stars in weather-appropriate clothes — Jones sports a stylish oil-skin/leather combo jacket that doesn’t look all that warm at 5° Fahrenheit, while both of the actors lack proper hats and gloves — the high-altitude scenes of “The Aeronauts” are satisfying to take in, especially with the backdrop of Steven Price’s old-fashioned score. If only the film also offered something grounded in its pace and emotions as appealing as its sky-high showcase of special effects.
"Old-fashioned score" ? Hm, czyżby Alexandre Desplat powinien się bać? Oby, oby zresztą do angielskich filmów powinien angielski kompozytor komponować. #NieJestemZaBrexitem ale #WięcejPriceaWAngielskichFilmach
a thrilling musical score from Steven Price, who composed the Oscar-winning music for Gravity (also Baby Driver, Suicide Squad, and World’s End).
and just enjoy the company of two very likable stars, as well as gorgeous production design, cinematography and visual effects, not to mention a very effective Steven Price score and Sigrid end-credits song ("Home to You"), it kind of works.
'The Aeronauts' is ambitious in scope. Visuals are a joy. Probably one of the few films that may have benefited from being 3D. Felicity Jones is fearless. Pencil in Steven Price for Original Score.
Już nie mogę się doczekać. Jak i też kolejnej nominacji, a może i statuetki Oscara, dla Stevena Price'a. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Arthur.Flowerkis

Re: Steven Price

#153 Post autor: Arthur.Flowerkis » czw wrz 19, 2019 17:28 pm

Wawrzyniec pisze:
czw wrz 19, 2019 16:39 pm

Już nie mogę się doczekać. Jak i też kolejnej nominacji, a może i statuetki Oscara, dla Stevena Price'a. :)
Ta statuetka zależy, niestety od popularności filmu - głównie obrazy, które są w Best Picture, dostają noma za muzykę, chyba, ze score jest naprawdę Dobry, albo pod gust akademii, wtedy nominują.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Steven Price

#154 Post autor: Wawrzyniec » sob paź 26, 2019 13:33 pm

Kolejny zwiastun:

youtu.be/QBQYHz6skJ0

Steven Price napisał na swoim Twitterze (wolałbym, aby był na Instagramie, podobnie Pemberton tylko jest na Twitterze :( ):
Very proud of the score for this. Soundtrack album coming soon too!
Nie tylko jest dumny, ale soundtrack jeszcze się ukaże. Według mnie jest na co czekać! :D
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2994
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Steven Price

#155 Post autor: qnebra » pt lut 07, 2020 18:21 pm


youtu.be/sbUNXyOQr40

Przyrodniczy Price na horyzoncie, tym razem z filmem pełnometrażowym. Ciekawe czy całkowicie nowy materiał, czy też przeklejka z "Our Planet".

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Steven Price

#156 Post autor: Adam » śr kwie 08, 2020 09:38 am

Milan Records:

"2020 will see our first collaboration with Steven Price!"

Prawdopodobnie ? chodzi o score z filmu "Archive" - https://www.imdb.com/title/tt6882604/?r ... flmg_com_1
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Steven Price

#157 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 22, 2020 14:26 pm

Idealnie w Światowy Dzień Ziemi Steven Price obchodzi swoje urodziny. Akurat jakoś ostatnimi dniami nawet nie wiedząc o tych urodzinach namiętnie słuchałem sobie The Hunt. I dzisiaj też cały dzień będę sobie słuchał Stevena Price'a, czy to się komuś podoba czy nie i nie możecie nic zrobić, aby mnie przed tym powstrzymać. :twisted: Buahahahahahha i anthemowe Hahahahaha :D :wink:

A jak ktoś ma ochotę na chatowanie o Steven ze mną, to zapraszam o 19:15 na Instagrama FilmMusic.pl ;)

Obrazek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Steven Price

#158 Post autor: Mystery » czw lip 09, 2020 11:26 am

W tym miesiącu ukazał się jakiś nowy Prajsik:

Obrazek

01. So Sorry for Your Loss (2:08)
02. First Steps (3:39)
03. Priority One (3:58)
04. Target Out of Reach (1:58)
05. This Involves Her (3:46)
06. Answering the Call (6:22)
07. What Do You Need to Know? (7:25)
08. You Need to Trust Me (3:19)
09. The Archive (3:08)
10. J2 (3:43)
11. I Didn’t Build You Well Enough (9:05)
12. I Had That Dream Again Last Night (3:39)

52:12

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Steven Price

#159 Post autor: Wawrzyniec » czw lip 09, 2020 14:09 pm

Nowy Steven Price?! :shock: Dlaczego nikt mi nic nie powiedział?! Wygląda na jakiś film science-fiction. Wydaje Milan Records , ale tylko digital. Zapowiada się elektroniczna ścieżka dźwiękowa.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Steven Price

#160 Post autor: Ghostek » pt lip 10, 2020 08:15 am

Studź emocje, bo nie będzie przesadnych ochów i achów. Klimacik jest ofkors, ale nic ponad to.

Generalnie konstrukcja prosta niczym budowa cepa. Sporo ambientowych synthów i padów często traktowanym modulatorami i znanym już od czasów Grawitacji, sidechainem na jednym z synthów. Do tego pulsujący arp robiący za bazę rytmiczną no i okazjonalne, samplowane elementy orkiestrowe. Wszystko skąpane w głębokim pogłosie. I tak przez 50 minut.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Steven Price

#161 Post autor: Adam » pt lip 10, 2020 09:17 am

NO CD = NO SALE :!:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Steven Price

#162 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 11, 2020 15:46 pm

Akurat nie wiem, czy tę płytę Price:,a to bym chciał. Ale brak wydania Ophelii dalej boli, bardzo boli... :(
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Steven Price

#163 Post autor: Ghostek » sob lip 11, 2020 19:15 pm

Obejrzałem to Archive. Przez większość filmu podsypiałem z nudów, bo fabuła jechała po milionie klisz, ale finalny twist całkiem zacny.
Co do muzyki, to jak mozna było się spodziewać. Price zastał cały film abmientem tak szczelnie, że nawet odgłosu pierdnięcia by nie wcisnął, jakby chciał. Działa to od czasu do czasu, ale na dłuższą mete męczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Steven Price

#164 Post autor: Ghostek » śr lip 15, 2020 11:25 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Steven Price

#165 Post autor: Wawrzyniec » pt lip 17, 2020 16:45 pm

Co to się dzieje, to kolejna recenzja Stevena Price'a w tak krótkim czasie. :shock: Tym razem Ludi zrecenzował The Aeronauts:
https://filmmusic.pl/index.php?act=recki&id=3017

Jak tak dalej pójdzie to sam będę musiał coś zrecenzować.

Ale ogólnie bardzo podoba mi się nadmiar Price'a. I pomyśleć, że kiedy Marek Łach twierdził, że Steven Price skończył się na Gravity.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ