James Newton Howard

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: James Newton Howard

#691 Post autor: Ghostek » sob sty 21, 2023 10:02 am

Ja po wątku lesbijskim z pierwszego odcinka wyłączyłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: James Newton Howard

#692 Post autor: Adam » sob sty 21, 2023 10:06 am

o, kinki 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: James Newton Howard

#693 Post autor: Mystery » sob sty 21, 2023 10:35 am

Ja mam tak, że jak już coś zacznę to kończę, ale to ledwo zmęczyłem, a Ci w ostatnim odcinku jeszcze nas straszą, że to dopiero 1/3 za nami...Tak jak Dark Crystal się udał, tak Willow pokazuje jak nie powinno się traktować legend, zero jakiegokolwiek poszanowania oryginału, jak i widza, bierzemy tytuł i aktora i robimy uwspółcześnione fantasy, a najbardziej w tym serialu nie podobały mi się chyba... kostiumy :P Muza grała głównie przednio, choć miała swoje odchyły, ale jakoś teraz nie chce mi się za bardzo sprawdzać tych 100 kawałków, tym bardziej, że ciagnie się za nimi smrodek serialu...

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: James Newton Howard

#694 Post autor: Wawrzyniec » sob sty 21, 2023 12:10 pm

Mystery pisze:
sob sty 21, 2023 10:35 am
a najbardziej w tym serialu nie podobały mi się chyba... kostiumy :P
No co ty, nie podobało Ci się jak w baśniowym świecie pojawiły się lesbisjkie-drwalki-kowbojki ubrane jean
:P

Obrazek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: James Newton Howard

#695 Post autor: Koper » sob sty 21, 2023 12:26 pm

To jest screen z tego Willowa? :o
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: James Newton Howard

#696 Post autor: qnebra » sob sty 21, 2023 12:36 pm

Gorzej jak JNH się zorientował z czym ma doczynienia w połowie pisania scoru do pierwszego odcinka, zawołał do siebie Xandera i powiedział coś w stylu "Weź to, zapłacę Ci podwójną stawkę".

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: James Newton Howard

#697 Post autor: Wawrzyniec » sob sty 21, 2023 12:53 pm

Koper pisze:
sob sty 21, 2023 12:26 pm
To jest screen z tego Willowa? :o
Przysięgam na Williamsa i Zimmera, to naprawdę jest screen z tego disneyowskiego Willowa. Zresztą tutaj masz nawet clip:

youtu.be/uLejza_x0xU
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: James Newton Howard

#698 Post autor: lis23 » sob sty 21, 2023 13:03 pm

Moim zdaniem, serial jest ok, to jest taka trochę parodia, trochę takie jakby zebranie w jedno wszystkich stereotypów i archetypów drużynowych gier RPG, nie należy tego serialu traktować poważnie, tylko właśnie na luzie. Wolę takie coś od nudnej "Gry o Tron". Najbardziej wybijały mnie z konwencji piosenki, których mogłoby nie być, jeszcze te na końcu można jakoś przeboleć, gorzej z tymi w trakcie odcinka.
Jestem ciekawy tego, co będzie dalej i co się stało z pewną postacią ;) Ciekawe też co się stało z jednym z bohaterów oryginału.Ogólnie, to dla mnie, im dalej, tym bardziej się serial rozkręcał i odcinek w tych kopalniach z Trollami? Fajne jest też to, że Sam Willow wie, że nie jest takim bohaterem za jakiego go wszyscy postrzegają, że po prostu mu się przyfarciło ;)był najlepszy. Muzycznie też jest bardzo fajnie.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: James Newton Howard

#699 Post autor: Wawrzyniec » sob sty 21, 2023 13:37 pm

lis23 pisze:
sob sty 21, 2023 13:03 pm
Moim zdaniem, serial jest ok, to jest taka trochę parodia, trochę takie jakby zebranie w jedno wszystkich stereotypów i archetypów drużynowych gier RPG, nie należy tego serialu traktować poważnie, tylko właśnie na luzie.
I nie byłoby w tym nic złego, gdyby to był zupełnie nowy serial.Tak jak kiedyś jako parodię fantasy mieliśmy film "Your Highness". Tutaj największym problemem jest, że podczepili się znowu, do istniejącego już tytułu, do którego może mają prawda, ale go nie wymyślili.
lis23 pisze:
sob sty 21, 2023 13:03 pm
Wolę takie coś od nudnej "Gry o Tron".
Znowu, nietrafione porównanie, gdyż obecność smoków, nie stawia tych produkcji na równi i bardziej nie mogłyby się od siebie różnić.
lis23 pisze:
sob sty 21, 2023 13:03 pm
Najbardziej wybijały mnie z konwencji piosenki, których mogłoby nie być, jeszcze te na końcu można jakoś przeboleć, gorzej z tymi w trakcie odcinka.
Co do tego jednego punktu pełna zgoda!
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: James Newton Howard

#700 Post autor: lis23 » sob sty 21, 2023 13:44 pm

Moim zdaniem, obecnie fani mają za duży wpływ na twórców.
Czy to fani Star Wars, Wiedźmina, Tolkiena, Harrego Pottera czy ostatnio nawet Scooby Doo chcieliby, żeby twórcy realizowali ich wizję danej franczyzy a przecież to jest, ma być wizja twórców, a nie fanów. Coraz mniej uznanych reżyserów chce się pakować w znaną franczyzę, żeby nie mieć do czynienia z fanami i z fandomami, presja ze strony fanów powoduje, że taki twórca ma związane ręce i nie może przedstawić swojej wizji bo się boi, że Go później zlinczują, po co taki reżyser ma się pchać do znanej marki, skoro może zrobić coś własnego? "Ostatni Jedi' został zjechany przez fanów a po latach jest jednak uważany za najlepszą część nowej trylogii ale reżyser już sobie znalazł własne "uniwersum" w postaci "Na Noże" i nie ma już potrzeby pchać się znowu do Star Wars.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: James Newton Howard

#701 Post autor: Mystery » sob sty 21, 2023 15:58 pm

Wawrzyniec pisze:
sob sty 21, 2023 12:53 pm
Koper pisze:
sob sty 21, 2023 12:26 pm
To jest screen z tego Willowa? :o
Przysięgam na Williamsa i Zimmera, to naprawdę jest screen z tego disneyowskiego Willowa. Zresztą tutaj masz nawet clip:

youtu.be/uLejza_x0xU
Do dzisiaj nie wiem o co chodziło w tej scenie i po co ona była :P

A to też kadr z tego serialu.
Obrazek


Dobre była jeszcze ubiory Elory, modna kurteczka z zamkami po bokach, czy sweterek prosto z Zary :wink:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: James Newton Howard

#702 Post autor: lis23 » sob sty 21, 2023 17:32 pm

Do dzisiaj nie wiem o co chodziło w tej scenie i po co ona była :P
Scena była trochę dziwna ale pokazała dwie rzeczy: Elora potrafi zjednywać wokół siebie ludzi, którzy są gotowi za nią walczyć, ale jest też odpowiedzialna za ich śmierć - przynajmniej ja ją tak zrozumiałem.

Co do piosenek to przynajmniej na końcu dali "Money For Nothing" i musiałem sobie odświeżyć "Brother in Arms" Dire Straits :P
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: James Newton Howard

#703 Post autor: Mystery » czw mar 16, 2023 08:20 am

No i w pizdu skasowali Willowa :P

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: James Newton Howard

#704 Post autor: Ghostek » czw mar 16, 2023 08:36 am

I Bogu niech będą dzięki.
Amen.
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: James Newton Howard

#705 Post autor: lis23 » czw mar 16, 2023 09:21 am

Szkoda, dla mnie serial był fajny, oglądałem każdy odcinek na premierę i byłem ciekawy, jak to się dalej potoczy i co się stanie z pewnymi bohaterami. W powrót do marki już nie wierzę, nie z odtwórcą głównej roli z filmu a tak niby o tym piszą:
Według Deadline marka Willow jest ważną treścią intelektualną dla Lucasfilmu, więc nie jest wykluczone, że w przyszłości mogą wrócić do tego świata. Na ten moment jednak nie ma żadnych planów.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ