Hans Zimmer

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3916 Post autor: Adam » czw gru 17, 2020 16:35 pm

to jest robienie wrzut w tematach dokładnie jak dziekan :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Hans Zimmer

#3917 Post autor: Wojteł » czw gru 17, 2020 19:47 pm

Sęk w tym, że Bladu nagle zmienił swój, że tak powiem, styl interpunkcyjny :p
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3918 Post autor: Wawrzyniec » czw gru 17, 2020 19:53 pm

A może to tak jak w tym filmie Shamalamalamyana "Split" z tymi wieloma osobowościami w jednej osobie? :wink:

A tym czasem Hans o Ennio:
Obrazek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Hans Zimmer

#3919 Post autor: bladerunner22 » ndz gru 20, 2020 13:34 pm

Chciałem jeszcze nawiązać do Sherlocka. Mianowicie czy ktoś jest w posiadaniu informacji o wydaniu muzyki z pierwszej części na vinylu? Są jakieś plany? Obecnie mamy tylko dwójkę :)
Adam pisze:
czw gru 17, 2020 16:35 pm
to jest robienie wrzut w tematach dokładnie jak dziekan :)
Przypominam, że muzyka z pierwszej części była nominowana do Oskara :). Część krytyków muzycznych była też zadowolona o ile pamiętam :). Pamiętam, że nawet klemensen chwalił też Hansa za działanie tej muzyki w filmie.
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Hans Zimmer

#3920 Post autor: Mystery » wt sty 12, 2021 13:47 pm


Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3921 Post autor: Wawrzyniec » śr sty 13, 2021 14:52 pm

Dalej twierdzę, że to nie jest zła muzyka wbrew temu co Adam twierdzi.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3922 Post autor: Paweł Stroiński » śr sty 13, 2021 15:55 pm

Bo tylko Adam tak twierdzi i może kiedyś Clemmensen. Przecież Southall dał np. 3,5. Co jest obiektywnie całkiem dobrą oceną, choć jeszcze nie widziałem filmu.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Hans Zimmer

#3923 Post autor: Adam » śr sty 13, 2021 19:45 pm

ja daję 2,5/5. dla mnie to cepelia :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Hans Zimmer

#3924 Post autor: Bucholc Krok » ndz sty 17, 2021 13:53 pm

Wawrzyniec pisze:
ndz lis 22, 2020 16:48 pm
No tak, a jak np. osoba biała identyfikuje się, że jest czarna, to co? ;)
Wg. nowego tryndu w USA jest to zawłaszczanie tożsamości i to oczywiście też jest złe. Zjawisko to nie dotyczy tylko ras, ale i narodów. Np. udawanie Greka jest okradaniem Greków. ;)


Niedawno trafiłem na informację, że Japończycy skasowali swoje wydanie No Time To Die, które miało wyjść na SHM-ce. Ktoś wie, co tam się wydarzyło?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3925 Post autor: Wawrzyniec » ndz sty 17, 2021 15:01 pm

Naprawdę w porządku jest to Hillbilly Elegy i chyba do tego stopnia, że zabiorę się za film. Na początku trochę mnie recenzje zniechęciły, ale ja byłem głupi ufając im, gdyż wygląda na to, że mamy tutaj odwrotny przypadek The Last Jedi, gdzie krytycy hejtują, a widzom się podoba:

Obrazek

I poczytałem trochę tych negatywnych recenzji i wynika, że największą wadą filmu, jest że główni bohaterowie są biali i co gorsza Ron Howard ukazuje ich w ludzki sposób, a jak wiadomo wedle progresywnych amerykańskich zasad, białych "rednecków", "klasę robotniczą", "white trash", mieszkańców Utah, Ohio, czy też możliwych wyborców Trumpa nie można pokazywać w ludzki sposób, tylko ich trzeba nienawidzić całym sercem. I wygląda na to, że to jest największy błąd jaki Ron Howard popełnił, że też mu nie wstyd się wśród ludzi pokazywać. A na poważnie to naprawdę dam temu filmowi szansę, też ze względu na muzykę Hansa Zimmera. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3926 Post autor: Wawrzyniec » pt sty 22, 2021 15:56 pm

Nolan się najpierw rozwiódł z Hansem i zastąpił go na młodszy bliższy Jezusowi i mocniejszy w kwestii Łubu-Dubu model, a teraz szykuje się kolejny rozwód z Warner Bros. który akurat w pełni rozumiem.
Tutaj pewnie zacznie się jechanie po Nolanie i mówienie że streaming to przyszłość i naśmiewanie się z tych co lubią chodzić do kina, ale fakt, że przez całą swoją karierę Nolan współpracował z Warner Bros. pomijając jedynie Memento. To można mówić o rozwodzie po naprawdę długim związku:
https://theplaylist.net/christopher-nol ... -20210121/

Plus OK Wonder Woman 1984 była słaba to mi jej nie żal. Junkiego Konga i Godzillę. No cóż duże potwory powinny być na dużym ekranie, ale OK i tu nie płaczę. Ale Diuna powinna być wyłącznie w kinach na wielkich ekranach z super duper nagłośnieniem, z którego muzyka Hansa Zimmera powinna uderzać. I tutaj zacznę "rollować", :roll:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Hans Zimmer

#3927 Post autor: Paweł Stroiński » pt sty 22, 2021 16:37 pm

Mam wrażenie, ze gdyby Nolan nie naciskał na premierę w tym roku i koniecznie w kinach, Warner nie musiałby reagować tak alergicznie. Nie twierdzę, żę pomysł WB jest dobry, ale myślę, że Nolan nie jest tu bez winy.

Awatar użytkownika
narkoman
Kserujący nuty
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 02, 2019 00:05 am

Re: Hans Zimmer

#3928 Post autor: narkoman » pt sty 22, 2021 17:59 pm

To ja będę bronił Warnera akurat. Według mnie dobrze zrobili. Ileż można przekładać premierę praktycznie wszystkich swoich filmów? To jest bez sensu. Patrz Bond. Czy ja też bym wolał zobaczyć te filmy w kinach? Tak. Czy AT&T zadziałało samolubnie i zmusiło WB do puszczenia filmów na HBO Max żeby jakość ożywić serwis? Tak. Ale... jest właśnie to ale. Covid nie wybiera i Hollywood oberwało mocno. i choć nikomu się to nie uśmiecha to rzygam narzekaniem, że te filmy powinne być tylko w kinach. Owszem powinny, ale jest covid i puszczenie tego na streaming to jedyna możliwość. A odkładanie premiery w nieskończoność to nie jest żaden pomysł ani strategia. Szczególnie, że mogą na tym studia nawet stracić jeszcze więcej. Patrz Bond. Dlatego wydaje mi się, ze jest to całkiem ok sposób na dystrybucję. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Poza tym samo WB powiedziało, że to jest tylko strategia na 2021. Od 2022 powiedzieli, że wszystko wróci do "normy". Cokolwiek nią już teraz jest. Wiadomo, że streaming przez covid jeszcze bardziej urósł w siłę i studia na pewno widza w tym potencjał to kina i tak czy siak zostaną. Dlatego sory ale brednie Nolana i jego płakusianie mnie wnerwia bo kina i tak czy siak zostaną. Poza tym nie wierzę że nie mógłby się z nimi dogadać w sprawie wyłącznej premiery kinowej kiedy covid się skończy. A to, że Tenet był klapa finansową przez covid i przez NOLANA samego, który chciał wyłącznie premiery kinowej to już inna sprawa i Warner tez może się na niego o to gniewać. Nie ma wyjścia idealnego, ale to co WB zaproponowało przynajmniej pozwoli obejrzeć ludziom jakieś premiery kinowe, a nie tylko filmy Netflixa. Także nie ma co marudzić. :D

Arthur.Flowerkis

Re: Hans Zimmer

#3929 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt sty 22, 2021 18:15 pm

narkoman pisze:
pt sty 22, 2021 17:59 pm
jest covid
Raczej są nieudolne działania rządów i polityka 8) . Równie dobrze mogliby nic nie zamykać i nie byłoby problemów.

Arthur.Flowerkis

Re: Hans Zimmer

#3930 Post autor: Arthur.Flowerkis » pt sty 22, 2021 18:18 pm

Wawrzyniec pisze:
pt sty 22, 2021 15:56 pm
Ale Diuna powinna być wyłącznie w kinach na wielkich ekranach z super duper nagłośnieniem, z którego muzyka Hansa Zimmera powinna uderzać. I tutaj zacznę "rollować", :roll:
Niestety, w kinach to Arcydzieło nie zarobiłoby tak, jak każdy by chciał (dlatego myślałem, że zostawią w grudniu, bo zarobiłby tyle, co w normalnych czasach plus był wtedy dobry hajp po pierwszym zwiastunie), a tak przynajmniej optymalizacja i może się zwróci.

ODPOWIEDZ