Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23405
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

#196 Post autor: Mystery » sob maja 11, 2024 11:18 am

Challengers już 17 maja w PVOD i to w takim momencie jak film zaczął się na dobre rozkręcać w kinach, obecnie 56 mln po 14 dniach.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33964
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

#197 Post autor: Wawrzyniec » ndz maja 12, 2024 12:16 pm

Ale czemu tak się dzieje? Ja byłem ostatni raz w berlińskim kinie, średnia sala, ale była pełna.
Plus soundtrack jest objawieniem, gdyż nawet Broxtonowi się podoba:
https://moviemusicuk.us/2024/05/07/chal ... icus-ross/

Jak jeszcze Southall i Clemmensen wypowiedzą się o nim pozytywnie to wiedz, że coś się dzieje.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23405
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

#198 Post autor: Mystery » pn maja 13, 2024 17:04 pm

Ale czemu tak się dzieje? Ja byłem ostatni raz w berlińskim kinie, średnia sala, ale była pełna.
Najwidoczniej ze sprzedaży internetowej też mają dobrą kasę, szczególnie jak film jest jeszcze na językach, tak więc kują żelazo póki gorące. Po tym weekendzie, po niewielkich spadkach, 68 mln z kin i normalnie stówka łatwo padłaby łupem, ale w tej sytuacji już niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23405
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

#199 Post autor: Mystery » czw maja 23, 2024 11:23 am

A ja będę miał inną opinię o Challengers. Soundtrack nawet przyjemny, ale jak dla mnie jednorazówka, fajna jak się słucha, ale czy będę do tego wracać, albo coś z tego pamiętać to wątpię. W filmie za to mocno przestrzelona, miejscami pasująca, ale w większości przeszkadzająca, z fatalnym spottingiem, dwóch gości gada sobie w saunie, a w tle nagle zaczyna napieprzać elektronika, w jakim celu? co dodaje? Nie wiem, tak więc jak dla mnie oprawa kiczowata, mijająca się z klimatem filmu, no ale jak tak chciał reżyser, to tak miał, choć Guadagnino potrafi mieć różne odchyły :wink:

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23405
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

#200 Post autor: Mystery » pn maja 27, 2024 17:05 pm

Obejrzałem i przesłuchałem Shoguna. Serial dobry, acz po zachwytach internetu liczyłem, że będzie jednak lepszy i miałem trochę zastrzeżeń, za to muza to najsłabsza jego część. Soundtrack tak jak pisał już wcześniej Wawrzyniec, zjadliwe "Three Hearts", fatalne "Main Title" i cała nieprzyjemna, anonimowa reszta.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58344
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Trent Reznor & Atticus Ross (aka Brygada RR)

#201 Post autor: Adam » pn maja 27, 2024 23:36 pm

Czołówka jest tak biedna, a przede wszystkim tak muzycznie gryzie się z wizualizacjami, że chyba głuchoniemy to zaakceptował po podłożeniu pod obraz :roll:
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ