Natalie Holt

Tutaj dyskutujemy w wątkach ogólnych o poszczególnych kompozytorach.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 25650
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#31 Post autor: Koper » czw sie 04, 2022 19:52 pm

No, jak liczysz emerytów to na pewno. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 31902
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#32 Post autor: Wawrzyniec » pt sie 05, 2022 21:38 pm

Chyba muszę coś wyjaśnić o co chodzi z tą #SiłaKobiety. Swego czasu hp-gof promował Transatlantyk kiedy właśnie motywem festiwalu były kobiety w kinie z tym hashtagiem. I tak tym spamował, że się przyjęło to do żargonu forum.

Oczywiście że są lamy wśród mężczyzn kompozytorów, co nie znaczy że i w ramach równouprawnienia nie ma ich wśród kobiet. Zresztą niech Bogusław Linda się w tej materii wypowie:
https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114 ... =BoxOpImg9
Kultura
Kultura
Wiadomości
Bogusław Linda o poprawności politycznej w kinie: To jest totalna głupota. Po ch*ja te podziały?
Bogusław Linda o poprawności politycznej w kinie: To jest totalna głupota. Po ch*ja te podziały?
Oprac. Justyna Bryczkowska
05.08.2022 11:18
Bogusław Linda rzadko udziela wywiadów, ale jak już to zrobi, to zdecydowanie nie przebiera w słowach i bez ogródek mówi, co myśli. Tak też było podczas 22. Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty. Aktor porozmawiał z reporterką wrocławskiego Radia RAM i w ciągu kilku minut zdążył przyznać, że jego zdaniem kobiece ruchy w kinie niekoniecznie są pozytywnym zjawiskiem oraz że "nie znosi poprawności politycznej". Oczywiście zrobił to chwilami niecenzuralnie.
87
Posłuchaj artykułu

Aktor Bogusław Linda
5
Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

OTWÓRZ GALERIĘ
REKLAMA

Podczas tegorocznego festiwalu Nowe Horyzonty zorganizowana została pierwsza w Polsce retrospektywa twórczości Agnieszki Holland. W jej programie znalazły się filmy "Gorączka" i "Kobieta samotna", w których zagrał Bogusław Linda. Aktor w związku z udziałem w filmowej imprezie udzielił wywiadu wrocławskiemu Radiu RAM. W trakcie rozmowy zapytany został, dlaczego ta retrospektywa powstała dopiero teraz i czy jego zdaniem ma to związek z inicjatywą Karoliny Pasternak, która napisała biografię reżyserki na nowo.

REKLAMA

Zobacz wideo
Linda, Bregovic i Pasikowski stworzyli najprawdziwszy film o szpiegach

Linda o ruchach kobiecych i poprawności politycznej: Po ch*ja te podziały?
- Myślę, że w tej chwili działają kobiece ruchy, takie jak #MeToo i tak dalej. To wszystko działa razem. I to, że Agnieszka nie boi się mówić o swoich poglądach, to, że jest ostrą kobietą i bardzo prawą, to, że zawsze bez względu na konsekwencje stawała za tymi, którzy są pokrzywdzeni. Oczywiście, mówię tu banały, ale dlatego myślę, że w tym popiep**onym teraz kraju powstał festiwal, którego Agnieszka ze swoją córką raptem są bohaterkami. To jest zajebiste i nie mam nic więcej do dodania - przeanalizował sytuację Bogusław Linda.

REKLAMA

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Prowadząca rozmowę Ksenia Pletnova pociągnęła temat kobiecych ruchów w kinie i zapytała Bogusława Lindę, czy uważa, że wpływają one na kinematografię i w jaki sposób tworzą nowe kino. Na to aktor odpowiedział prosto z mostu:

Absolutnie tak, choć niekoniecznie sądzę, że to dobrze. Uważam, że to jest totalna głupota. Tak jak jest w USA, że przy Oscarze muszą być nominacje dla kobiet i muszą być nominacje dla Murzynów, czy też czarnych, czy ch*j, nie wiem, jak tam się ich nazywa, jak poprawnie politycznie w tej chwili mówić. Dlaczego?
Zaraz potem zaczął tłumaczyć swoją perspektywę: - Jeżeli mówimy o wolności, to wolność polega na tym, że nie musimy wymuszać, żeby jakaś kobieta musiała być. Jak będzie dobra tak jak Agnieszka [Holland - przyp. red.], to super. Ale jak jest słaba, to dlaczego ją tam wpychać? Tylko dlatego, że jest poprawność polityczna? Nie znoszę poprawności politycznej - przyznał. I zdecydowanie podkreślił:

Jeżeli nie jesteśmy szowinistami, po co jest podział na kobiety i mężczyzny? Ja uważam, że niczym się nie różnimy, więc po ch*ja ten podział? Ja nawet uważam, że jesteście dużo lepsze i fajniejsze niż faceci, ale o tym nie mówię głośno, ponieważ nie mogę, więc mówię, że jesteśmy na równi
Plus te wszystkie wspomniane lamy miały kilka niezłych score'ów. Natalie Holt miala jednego Lokiego i tragicznie złego Kenobiego, którego nie ukrywakmy, nie dostała ze względu na talent.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 25650
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Natalie Holt

#33 Post autor: Koper » sob sie 06, 2022 16:43 pm

Wawrzyniec pisze:
pt sie 05, 2022 21:38 pm
Natalie Holt miala jednego Lokiego i tragicznie złego Kenobiego, którego nie ukrywakmy, nie dostała ze względu na talent.
Wawrzyniec pisze:
pt sie 05, 2022 21:38 pm
Zresztą niech Bogusław Linda się w tej materii wypowie:

youtu.be/D0MUyvz3rPs
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ