RECENZJA ICH TROLLE

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#76 Post autor: Adam » śr kwie 21, 2010 15:50 pm

dziekan pisze:Sorry,ale jak dla ciebie Anioły i Piraci to autyzm i wogole to jak nazwac Transy 2? :P
Piraci (2) może autyzm w początkowym stadium - minimalnym - to fakt, ale Anioły to już szczyt autyzmu no sorryy :? Trany przy tym to geniusz. Zaraz Bucholc napisze że wszystkich obrażam, pisze zamiast "nie podoba mi się" - "kupa", narzucam swoją wolę, i ogólnie znów zagra profesora ładu forumowego, więc zaznaczam że to moja opinia... i nie tylko moja jak widać po świecie :D

Podobają Ci się Anioły - super. Ale nie pisz że to mega fajna. ja słucham disko polo i jest zajebiście ;-) ale nie pisze nigdzie wszystkim że to super fajne :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#77 Post autor: dziekan » czw kwie 22, 2010 03:37 am

Adam Krysiński pisze: Piraci (2) może autyzm w początkowym stadium - minimalnym - to fakt, ale Anioły to już szczyt autyzmu no sorryy :? Trany przy tym to geniusz. Zaraz Bucholc napisze że wszystkich obrażam, pisze zamiast "nie podoba mi się" - "kupa", narzucam swoją wolę, i ogólnie znów zagra profesora ładu forumowego, więc zaznaczam że to moja opinia... i nie tylko moja jak widać po świecie :D

Podobają Ci się Anioły - super. Ale nie pisz że to mega fajna. ja słucham disko polo i jest zajebiście ;-) ale nie pisze nigdzie wszystkim że to super fajne :D
Masz prawo do własnego zdania,ale nie powinienes nikomu zabraniac zachwycac sie nad określoną pracą bo żyjemy w koncu w wolnym kraju. :wink:
A przynajmniej kiedys tak mi sie zdawało :)
Tak mi sie ostatnio udzieliło te czepianie sie innych co piszą,że nawet zacząlem sie kłócic o to,że Mystery wystawil 3/5 najnowszej pracy JNH :P
Najwazniejsze zebysmy sie jako tako szanowali i zeby nikomu nie bylo przykro dlatego darujmy juz sobie te zlosliwosci i negatywne wyrazanie sie,że np.''Anioly i Demony to autyzm pełną gębą'' bo to z calym szacunkiem dla autora jest kompletną bzdurą.

Moje zdanie jest takie Adam,że ty jako szanowany recenzent powinienes sie powstrzymac od takich żartów bo niektorzy naprawde biorą to na powaznie co piszesz.
Niepodoba ci sie dana praca i uważasz ją za kupe?
Ok.
Ale nie wkręcaj wszystkim na siłe,że tak jest w istocie.

A tak poza tym co to w ogole za okreslenie,że dana sciezka to autyzm?

Adam Krysiński pisze:więc zaznaczam że to moja opinia... i nie tylko moja jak widać po świecie :D
Na tym forum :
Twoja
Kopra
Mystery Mana i może jeszcze dwóch osob,ale nie jestem pewien,więc ich nie wymieniam.
Troche mało........

Wiekszosc tutaj na forum bardzo lubi te prace(Piraci,Anioly ;) i na 100% tak zlosliwie nie stwierdzą,że np.Szerlok to gowno,kupa, itd....i wiekszosc to moze uznac za zlosliwosc bo jakby bylo inaczej to bys takich rzeczy nie pisal.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#78 Post autor: Adam » czw kwie 22, 2010 08:26 am

dziekan pisze: Na tym forum :
Twoja
Kopra
Mystery Mana i może jeszcze dwóch osob,ale nie jestem pewien,więc ich nie wymieniam.
Troche mało........
z pewnością tylko ich :D chybas recek nie czytał polskich i światowych
Wiekszosc tutaj na forum bardzo lubi te praceAnioly i na 100% tak zlosliwie nie stwierdzą,że np.Szerlok to gowno,kupa, itd....
j.w. :)

zreeeesztą - ja jestem przecież fanboj Lorenca i słucham disko polo i się nie znam ale też jest zajebiście 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#79 Post autor: dziekan » czw kwie 22, 2010 18:42 pm

Na dodatek nie umiesz czytac ze zrozumieniem 8)
Gratuluje :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#80 Post autor: Adam » pt kwie 23, 2010 10:16 am

nie brali my tego w szkole :D
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ