Fifa 2006 World Cup

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Mefisto

#121 Post autor: Mefisto » wt cze 20, 2006 18:43 pm

wg mnie nie, bo nie ma tego jak oglądać - fifa by lepiej postąpiła, gdyby naprawiła gafy sędziów, a nie takie bzdury robić :evil:
A Polacy oczywiście wygrali - szkoda gadać. Najlepszy zawodnik: Rasiak 8)

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#122 Post autor: Marek Łach » wt cze 20, 2006 19:41 pm

No ale mecz słabiutki; Żurawski, Krzynówek i Szymkowiak potwierdzili, że są największymi rozczarowaniami tej kadry. Ostrzę sobie zęby na jutrzejszy pojedynek tytanów: Argentyny i Holandii... Bo po dzisiejszym Anglia-Szwecja tak wiele sobie nie obiecuję.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#123 Post autor: Koper » wt cze 20, 2006 23:47 pm

Polacy zagrali taką samą żenadę jak z Ekwadorem, tyle że Kostaryka to jeszcze większa parodia jak nasi, no i Bosacki miał dzień konia.

Ael Boruc to lepiej by było dla niego, gdyby dzis nie wystapił... :P

Co do Hol-Arg, to podobnoż obie ekipy mają wystapić w dość rezerwowych składach. No, ale w przypadku Argentyny rezerwowi to np. Aimar czy Messi, więc... :D

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#124 Post autor: Łukasz Waligórski » śr cze 21, 2006 10:12 am

Koper pisze: no i Bosacki miał dzień konia.
Proponuję zauważyć że Bosacki jest zawodnikiem Lecha Poznań :D

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#125 Post autor: Thedues » śr cze 21, 2006 12:38 pm

heh i co z tego że jeste zawodnikiem;) Kuchennego Klubu Piłkarskiego;) Nie chcieli go w niemczech;) to wrócił na stare śmieci;)

Co do spotkania to było przenudne.... Człowiek pamięta ostatni mecz przed 4 laty w Korei kiedy nasi grali z taka ambicja i zaangazowaniem, że amerykanie nie mogli sobie poradzić z nasza drużyną;) i trzeba przyznać, że nie awansowaliśmy zasłużenie. Jesteśmy jedną z najgorszych ekpi na mudnialu... Przykre ale prawdziwe... no teraz czekam na nowego Trenera;) Będzie ciekawie bo;) Heniek Podpisuje kontrakt z Senegalem. Takze pewnie rola selekcjonera przypadnie jednemu z tych LOLI z PZPN.
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#126 Post autor: Łukasz Waligórski » śr cze 21, 2006 13:04 pm

Thedues pisze:heh i co z tego że jeste zawodnikiem;) Kuchennego Klubu Piłkarskiego;) Nie chcieli go w niemczech;) to wrócił na stare śmieci
Śmiej się śmiej... zobaczysz że po fuzji z Amiką Lech za rok będzie mistrzem polski. Smuda juz zabrał się za treningi... martwi mnie tylko że pojawiają się pogłoski jakoby porozstaniu z kadrą narodową to Janas miał trenować Lecha... tego bym nie chciał :(

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#127 Post autor: Thedues » śr cze 21, 2006 13:20 pm

oj mi sie wydaje ze budowanie druzyny w Lechu potrwa conajmniej dwa sezony;) nie zapominaj;), że Korona też ma wielki potencjal i kasę a mimo to narazie nie może zagrozić Wiśle czy Legii;). Chociaż fajne jest to, że liga będzie miała pare nieźle grających zespołów. Im więcej tym lepiej dla rozwoju piłki a szczególnie naszej ligowej piłki;) może na arenie międzynarodowej nie będzie już porażek z drużynami z Kazachstanu jak to miało miejsce;) w meczach z Lechem;D
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Marcin Bensz
Gość od wnoszenia fortepianu
Posty: 97
Rejestracja: wt maja 31, 2005 12:20 pm

#128 Post autor: Marcin Bensz » śr cze 21, 2006 13:34 pm

Co do meczu Argentyny z Holandią i składów rezerwowych: gdzieś ostatnio wyczytałem, że skład rezerwowy Argentyny pokonał skład główny Argentyny 3:0. ;-) Wszyscy nagle zaczęli się zastanawiać, jak dobrze musi grać skład rezerwowy skoro takie baty spuścili pierwszorzędnym zawodnikom reprezentacji. ;-)

Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

#129 Post autor: Łukasz Waligórski » śr cze 21, 2006 13:38 pm

Thedues pisze:oj mi sie wydaje ze budowanie druzyny w Lechu potrwa conajmniej dwa sezony;) nie zapominaj;), że Korona też ma wielki potencjal i kasę a mimo to narazie nie może zagrozić Wiśle czy Legii;). Chociaż fajne jest to, że liga będzie miała pare nieźle grających zespołów. Im więcej tym lepiej dla rozwoju piłki a szczególnie naszej ligowej piłki;) może na arenie międzynarodowej nie będzie już porażek z drużynami z Kazachstanu jak to miało miejsce;) w meczach z Lechem;D
Lech miał problemy ale teraz już się skończyły. To były głównie problemy finansowe - brakowało pieniędzy nawet na szkolenia i wyjazdy... w każdym razie nie sądzę żeby tek wiele czasu zabrało Lechowi podbicie ligi :wink: Pamiętaj że Lech i Amika należą do czołówki polskiej ligi i nie ma co tutaj porównywać do Korony. :wink: Poza tym mamy już teraz jeden z najlepszych stadionów w Polsce, a przecież jeszcze się buduje :D [/url]

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#130 Post autor: Marek Łach » śr cze 21, 2006 15:16 pm

Łukasz Waligórski pisze:
Thedues pisze:heh i co z tego że jeste zawodnikiem;) Kuchennego Klubu Piłkarskiego;) Nie chcieli go w niemczech;) to wrócił na stare śmieci
Śmiej się śmiej... zobaczysz że po fuzji z Amiką Lech za rok będzie mistrzem polski. Smuda juz zabrał się za treningi... martwi mnie tylko że pojawiają się pogłoski jakoby porozstaniu z kadrą narodową to Janas miał trenować Lecha... tego bym nie chciał :(
Żeby tylko Franz nie spuścił Was do niższej ligi, bo on miewa wahania trenerskiej formy :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#131 Post autor: Koper » śr cze 21, 2006 18:52 pm

Co, Krakusy już się boją, ze Lech niedługo będzie ich Wisełkę ogrywał? :D:P Wielka mi rzecz, byle Dinamo Tbilisi ją ogrywa. :P A w Krakowie nie ma takiego kliamtu do piłki i takich kibiców jak w Poznaniu - to mówię choć z Poznania nie jestem (ale 5 lat studiowałem tam, więc wiem:P). :)

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#132 Post autor: Marek Łach » śr cze 21, 2006 23:04 pm

Koper pisze:Co, Krakusy już się boją, ze Lech niedługo będzie ich Wisełkę ogrywał? :D:P Wielka mi rzecz, byle Dinamo Tbilisi ją ogrywa. :P A w Krakowie nie ma takiego kliamtu do piłki i takich kibiców jak w Poznaniu - to mówię choć z Poznania nie jestem (ale 5 lat studiowałem tam, więc wiem:P). :)
:mrgreen: Nie wiem, nie byłem nigdy w Poznaniu, a w Kraku rzeczywiście atmosfera nie do końca jest trafiona, ale to raczej nie przez Wisełkę, ale ten drugi klub z naprzeciwka, gdzie kibice biją swoich :lol:

A dzisiejsze spotkanie Argentyna-Holandia w sumie znudziło mnie, zabrakło bramki, i nieoczekiwanie ciekawsze okazało się to z wczoraj pomiędzy Albionem (Owen kruche kości) a tymi od potopu. Emocje!

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#133 Post autor: Koper » śr cze 21, 2006 23:17 pm

Argentyna grała, by się nie zmęczyć przed 1/8 a Holandia, by nie przegrać (bo była za słaba by wygrać) i też by zachować siły.

Niezłe jaja były za to w równoległym meczu WKS-Serbia (jeszcze: i Czarnogóra). To co buraczył Aruna Dindane (dwie chyba więcej niż 100% okazje) i jego koledzy, to w okręgówce się tak nie marnuje sytuacji. Ale Serbowie pomogli nieskutecznym Murzynom, a zwłaszcza ten "siatkarz" co im dał dwa karne. :)

Mefisto

#134 Post autor: Mefisto » czw cze 22, 2006 00:37 am

cholera mnie bierze, bo się właśnie okazało, że niedzielny koncert wiadomojaki zbiega się z ciekawym meczem :evil: :evil:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#135 Post autor: Koper » czw cze 22, 2006 15:07 pm

Jaki niedzielny koncert, bo ostatnio z newsów czytam tylko newsy z mundialu??

ODPOWIEDZ