Poszukuję książki/serii książek

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Czerstwy
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 16, 2022 12:14 pm

Poszukuję książki/serii książek

#1 Post autor: Czerstwy » śr gru 07, 2022 16:03 pm

Witam, jak w tytule - generalnie potrzebuję tego info dosyć szybko, bo chodzi o prezent dla siostry na święta. Wujek google milczy w temacie, a ja mam tylko podstawowy opis tego dzieła. No więc:

Jest to książka fantasy - jest se świat nawiedzany przez potwory, które pojawiają się tylko nocą. Ludzie, aby się obronić przed maszkarami rysują na drzwiach/oknach domów runy, które owe maszkary odstraszają. W tym świecie są też ludzie posiadający specjalne pasy z runami, które dają im ochronę przed potworami. Dzięki temu mogą oni podróżować nocą po świecie. Głównym bohaterem jest typ, co jako dziecko zgubił się w nocy i aby się ochronić przed potworami, narysował dookoła siebie runy na piasku. Typ ten później staje się jakimś Übermensch od góry do doły wytatuowanym runami. Potem on spotyka jakąś wiedźmę, z którą współpracuje i dzieją się rzeczy. Tyle z opisu.

Jakby ktoś coś wiedział, to byłbym bardzo wdzięczny.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Poszukuję książki/serii książek

#2 Post autor: Mystery » śr gru 07, 2022 16:27 pm


Czerstwy
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 16, 2022 12:14 pm

Re: Poszukuję książki/serii książek

#3 Post autor: Czerstwy » śr gru 07, 2022 17:23 pm

Dzięki, tego właśnie szukałem !

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Poszukuję książki/serii książek

#4 Post autor: Mystery » śr gru 07, 2022 17:28 pm

8)

ODPOWIEDZ