Koronawirus

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

Re: Koronawirus

#106 Post autor: lis23 » sob maja 30, 2020 15:39 pm

Trochę ponad miesiac temu, Minister Szumowski mówił, że nakaz noszenia maseczek zostanie zdjęty gdy zostanie wynaleziona szczepionka, dzisiaj już maski do zdjęcia i Polska pokonała wirusa, głównie dzięki nowemu bohaterowi narodowemu, Ministrowi Szumowskiemu, który pokonał koronawirusa ;) Dzisiaj Rzecznik Rzadu i inni Ministrowie bronili Szumowskiego przed kampania nienawiści ;) Wybory też miały się normalnie nie odbyć przez najbliższe dwa lata, a będa za miesiac.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Krelian
Spec od additional music

#107 Post autor: Krelian » ndz maja 31, 2020 12:37 pm

lis23 pisze:
czw maja 28, 2020 08:35 am
Mogliby puścić "Call of the Wild" z napisami, w lutym się nie wyrobiłem a nie ma jeszcze u nas BD / 4k ;)
Mam nadzieję, że nie przesuna "Mulan" ale nawet jeśli to obok nowego Nolana nie będzie i tak co grać w kinach, bo większość premier poprzesuwali - no chyba, że znowu przesuna, tylko w tył ;) Poza tym, kto pójdzie do kina w maseczce i bez możliwości jedzenia i picia? Obłożenie 50% sali to nie problem, bo rzadko kiedy jest komplet widzów.
Ja bym poszedł bo z reguły nie jem i rzadko popijam wodę w kinie. Natomiast pojawia się pewny paradoks, bo trzeba mieć założone maseczki cały czas podczas seansu, a przecie multipleksy głównie teraz zarabiają na jedzeniu ( i reklamach) wiec uważam, że ewentualny brak sprzedaży jedzenia blokuje multipleksy niż brak mainstreamowego repertuaru ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ W.A. Mozart +

#108 Post autor: lis23 » pn cze 08, 2020 22:07 pm

Dzwoniłem dzisiaj na linię telefoniczna Empiku w sprawie zamówienia i dowiedziałem się, że z powodu pandemii Koronawirusa te salony, które nie zostały jeszcze otwarte, ida do likwidacji - nie tylko mój Empik w Plazie w Sosnowcu ale także największy na Ślasku, Empik w Silesia Center, gdzie niedawno był remont. Oba salony zniknęły z listy salonów na Empik.com.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ