[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/mobiquo/smartbanner/head.inc.php on line 70: Undefined variable: tapatalk_dir_name
Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl • Słuchanie muzyki kabel aux
Strona 1 z 1

Słuchanie muzyki kabel aux

: pn cze 18, 2018 16:46 pm
autor: AndrzejWro88
Witam, czy warto szukać kabla aux z pozłacaną końcówką? Czy aż takiej różnicy w słuchaniu mp3 nie będzie? Telefon-> Radio

Re: Słuchanie muzyki kabel aux

: ndz cze 24, 2018 14:44 pm
autor: Krzysiek
A czy trzeba aż szukać?? W każdym lepszym sklepie z artykułami audio lub Saturnie znajdziesz taki przewód. Poza tym różnica w cenie jest na poziomie 20-30zł. Może nawet nie. Owszem, gdybyś chciał kupić audiofilski przewód, wtedy sporo zapłacisz, ale głównie za rodzaj użytego przewodnika i technologii w jakiej zostało to wszystko wykonane. A sama pozłacana wtyczka nie winduje ceny.
Za to z pewnością będą mniejsze zakłócenia z racji lepszego przewodnictwa na styku gniazdo - wtyczka. Aczkolwiek przy słuchaniu MP3 to nie sądzę byś usłyszał jakąkolwiek różnicę.

Re: Słuchanie muzyki kabel aux

: czw lut 07, 2019 09:36 am
autor: Abi Ubu
A co sądzić o podpinaniu głośników w trybie bi amp? W skrócie chodzi o to (jeśli dobrze rozumiem), że przy niektórych głośnikach są podwójne wejścia w głośnikach i można pociągnąć z amplitunera dwa kable, jeden będzie przesyłała dźwięki niskotonowe, a drugi wysokotonowe.

I teraz moje pytanie - czy coś to daje rzeczywiście? Jeżeli mam pięć głośników, a amplituner może pracować w systemie 7.1, to czy warto podpinać dwa głośniki kolumnowe podwójnym kablem, czy bez kombinowania, dokupić po prostu dodatkową parę głośników?

Re: Słuchanie muzyki kabel aux

: ndz mar 03, 2019 10:36 am
autor: Krzysiek
Zawsze to "coś" daje. I po stronie dźwięku z głośników i po stronie amplitunera. Mniej wysilasz końcówki mocy w amplitunerze przy takim rozłożeniu "zasilania" głośników frontowych.