Wypadek i odszkodowanie

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Wypadek i odszkodowanie

#1 Post autor: Adam » śr gru 06, 2017 08:58 am

ZUS to złodzieje, pamiętaj. :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Wypadek i odszkodowanie

#2 Post autor: Bucholc Krok » śr gru 06, 2017 10:26 am

jagodka pisze:
śr gru 06, 2017 08:04 am
miałam wypadek i walczę o odszkodowanie a przynajmniej próbuje. Chcę uniknąć jakiś błędów i oczywiście chcę dostać jak najwięcej się da. Mam pytanie, czy lepiej starać się samemu o odszkodowanie czy warto podjąć współpracę z kancelarią prawną?
Jeśli chcesz dostać jak najwięcej to warto zainteresować się grą w totka. Szansa na uzyskanie dużych pieniędzy z ZUS-u w porównaniu z szansą trafienia 6 w totka jest jak 1 do 100. W ZUS-ie nie ma pieniędzy! To zdychający bankrut!
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

hp_gof

Re: Wypadek i odszkodowanie

#3 Post autor: hp_gof » śr gru 06, 2017 10:36 am

A temu botowi nie chodziło przypadkiem o firmy ubezpieczeniowe, a nie ZUS? :roll:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Wypadek i odszkodowanie

#4 Post autor: Bucholc Krok » śr gru 06, 2017 10:39 am

Nadal twierdzę, że w totka jest większa szansa...
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ