Gry / W co ostatnio graliście?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#61 Post autor: lis23 » pt maja 31, 2013 18:22 pm

Koper pisze:Jeśli chodzi o Bioshock to jakiejś ponad standardowej dbałości o szczegóły nie zauważyłem. No, może dziesięć lat wstecz to by robiło wrażenie, dziś to nic szczególnego.
Nie chodziło mi o grafikę jako taką, lecz o dbałość o szczegóły świata przedstawionego; wystrój wnętrz, muzyka, plakaty, jednym słowem, klimat

mam obie części SW FU, są fajne jak na gry akcji.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Games

#62 Post autor: Templar » pt maja 31, 2013 22:35 pm

Koper pisze:Z jeszcze innej beczki: czy warto się pochylać nad Star Wars: Force Unleashed I lub II? Jedi Outcast był świetne, ale to już wiekowa gra, a chętnie bym sobie mieczem świetlnym pomachał. ;)
Mnie jako fanowi Star Wars, obie części FU się podobają, ale nie jest to jednak poziom Jedi Knight. Do zabawy tylko mieczem świetlnym jest OK ;)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Games

#63 Post autor: Koper » pt maja 31, 2013 23:02 pm

Templar pisze:Mnie jako fanowi Star Wars, obie części FU się podobają, ale nie jest to jednak poziom Jedi Knight
szkoda :( W świat rycerzy Jedi chętnie bym się przeniósł ale to musiałby być poziom zbliżony do Outcasta. A istnieje jakiś sensowny Terminator w wersji 'growej', pomijając archeologię (czyli "Future Shock" i "SkyNet")? Podobno ostatnie przeniesienie do świata gier Aliensów (bodaj "Colonial Marines" czy jakoś tak) to padaka? Chociaż jakiś fajny Jurassic Park może jest, czy też się skończyło na wtenczas przełomowym pod względem fizyki - Trespasserze? :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Games

#64 Post autor: Templar » pt maja 31, 2013 23:21 pm

Koper pisze:szkoda :( W świat rycerzy Jedi chętnie bym się przeniósł ale to musiałby być poziom zbliżony do Outcasta. A istnieje jakiś sensowny Terminator w wersji 'growej', pomijając archeologię (czyli "Future Shock" i "SkyNet")? Podobno ostatnie przeniesienie do świata gier Aliensów (bodaj "Colonial Marines" czy jakoś tak) to padaka? Chociaż jakiś fajny Jurassic Park może jest, czy też się skończyło na wtenczas przełomowym pod względem fizyki - Trespasserze? :)
Z nowych gier to nic ciekawego nie ma, Telltale wydało przygodówkę w świecie Jurassic Park, ale to akurat jest słabe. Z Aliensów też nie ma nic ciekawego, lepiej już sobie AvP 2 odpalić :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#65 Post autor: lis23 » pt maja 31, 2013 23:21 pm

Grałem swego czasu w Jedi Knight ale nie pamiętam, żeby to była jakaś mega gra ... wolę KOTORa ;)
a jak na gry akcji z mieczem świetnym w dłoniach, obie części ST FU są bardzo fajne.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Games

#66 Post autor: Templar » pt maja 31, 2013 23:23 pm

No proszę Cię, Jedi Knight to świetna seria. Ja najbardziej lubię Jedi Knight II: Jedi Outcast, rewelacyjna gra, zdecydowanie jedna z najlepszych w świecie SW, FU to jednak w żaden sposób się do niej nie umywają
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#67 Post autor: lis23 » pt maja 31, 2013 23:39 pm

Templar pisze:No proszę Cię, Jedi Knight to świetna seria. Ja najbardziej lubię Jedi Knight II: Jedi Outcast, rewelacyjna gra, zdecydowanie jedna z najlepszych w świecie SW, FU to jednak w żaden sposób się do niej nie umywają
Wiesz, grałem w to bardzo dawno temu i prawie nic nie pamiętam ;), a KOTORa pamiętam ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Games

#68 Post autor: Koper » sob cze 01, 2013 14:04 pm

Jedi Outcast była miazga! Co prawda początkowe etapy były trochę niemrawe, ale gdy się dorwało miecz świetlny i rozwinęło moce robił się pełen wypas. ;) W sumie to nie miałbym nic przeciwko, gdyby ktoś z nią zrobił to samo, co z pierwszym Half Life -> Black Mesa.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Games

#69 Post autor: Wojteł » sob cze 01, 2013 14:26 pm

Outcast miał świetny klimat. Jedi Academy też było fajne, ale do Outcasta się nie umywało.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#70 Post autor: lis23 » sob cze 01, 2013 19:49 pm

Zakupiłem sobie dziś w Saturnie " Call of Juarez Gunslinger " - powrót na Dziki Zachód, komiksowa grafika i fajny fun ze strzelania - 45 zł a gra długością dorównuje ponoć " Crysisiwi 3 " :P
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Games

#71 Post autor: Koper » sob cze 01, 2013 23:34 pm

A to jest standardowy FPS - czyli łazisz po różnych lokacjach i zabijasz wrogów, ino na dzikim zachodzie, czy też jakoś inaczej gra w to wygląda?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#72 Post autor: lis23 » sob cze 01, 2013 23:44 pm

Koper pisze:A to jest standardowy FPS - czyli łazisz po różnych lokacjach i zabijasz wrogów, ino na dzikim zachodzie
Tak

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77442
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Games

#73 Post autor: Koper » ndz cze 02, 2013 22:32 pm

Demo jest spoko, choć non-stop akcja, nawet się rozejrzeć po lokacji nie można, no i czy w pełnej grze każdy etap tak wygląda, tj. na zasadzie opowieści z narratorem z offu?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#74 Post autor: lis23 » ndz cze 02, 2013 22:49 pm

Koper pisze:Demo jest spoko, choć non-stop akcja, nawet się rozejrzeć po lokacji nie można, no i czy w pełnej grze każdy etap tak wygląda, tj. na zasadzie opowieści z narratorem z offu?
Tak, ponoć każdy etap to osobna opowieść innego bywalca baru ;) / ja jeszcze nie grałem w pełniaka /.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Games

#75 Post autor: lis23 » pn cze 03, 2013 21:50 pm

Z ciekawych nowości to pod koniec tygodnia zakupię " Remember Me ":

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=19241

martwi mnie tylko krótki czas kampanii - 8-10 godzin ... :?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ