PC/MAC/SOFT/HARD - PROBLEM!

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

PC/MAC/SOFT/HARD - PROBLEM!

#1 Post autor: kiedyśgrześ » pt lut 01, 2013 01:28 am

Pytanie do zawodowca: jak połączyć szybko i łatwo pliki YouTube ze sobą do kupy i jeszcze najlepiej żeby była możliwość eksportu do przyjaźniejszych formatów, ale niekoniecznie, bo z tym sobie poradzę, natomiast nie wiem jak/czym scalić segmenty Flash Video?
Ostatnio zmieniony sob kwie 06, 2013 19:51 pm przez kiedyśgrześ, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: FLV?

#2 Post autor: Templar » pt lut 01, 2013 01:52 am

No masz tutaj pierwszy wynik z Google:

http://www.videohelp.com/tools/Andys-FLV-Joiner

a co do innych formatów to wpisz w Google "flv to (format jaki chcesz)" i tyle :P Albo zainstaluj jDownloadera i pobieraj od razu z YT w MP4 :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FLV?

#3 Post autor: Adam » pt lut 01, 2013 08:30 am

oficjalny dodatek do Ffoxa - FlashGot i wybierasz format jaki chcesz - z reguły mp4 :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: FLV?

#4 Post autor: kiedyśgrześ » pt lut 01, 2013 14:21 pm

Ten program Templara działa, dzięki :) Natomiast te downloadery już nie, sam używałem właśnie wtyczki do FF, na jednej chińskiej stronie i musiałem materiał ściągać w kawałkach, nawet było widać, że co około 6 minut strona się przeładowywała i takie drobne szarpnięcie na obrazie było widać, nie widziałem wcześniej takiego rozwiązania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FLV?

#5 Post autor: Adam » pt lut 01, 2013 22:28 pm

podepne -

odtwarzacz filmow na pc odtwarzający wszystko z video?? - i błagam nie piszcie VLC.. bo kocham ten program tylko debile wciąż nie potrafią sprawić by dobrze czytał i dekodował napisy.. głupiej kursywy nie umie nawet czytać... mam po 3 latach go dość..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: FLV?

#6 Post autor: kiedyśgrześ » pt lut 01, 2013 22:37 pm

Ja używam KMPLAYER do wszystkiego, tylko to jest straszna kobyła jeśli chodzi o mnogość funkcji i ustawień, nie wiem jak sobie radzi z napisami bo ich z lenistwa nie używam, natomiast czyta każdy format jaki mu zapodam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FLV?

#7 Post autor: Adam » pt lut 01, 2013 22:44 pm

a mi chodzi tylko o dobre dekodowanie napisów txt/srt, bo tak to VLC miażdży system.
po prostu po 3 latach mam już dość edytowania plików w notatniku przed oglądaniem filmu w sposób:
ctrl+h
/ na puste
{i} na puste
{b} na puste
itd itd a jak tego nie zrobięto mi VLC będzie te kody i tagi wyświetlał jak kretyn i będę miał choinkę w napisach zamiast dobrze zdekodowany format
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: FLV?

#8 Post autor: Templar » pt lut 01, 2013 23:38 pm

K-Lite Mega Codec Pack + Windows Media Player albo Media Player Classic.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FLV?

#9 Post autor: Adam » ndz lut 03, 2013 08:24 am

no proszę Cie :P przecież on połowy plików nie otwiera - ja chce mieć jeden program do wszystkich możliwych plików video łącznie z tymi z YT oraz blurayów i dvd. i VLC spełnia te zadania, poza napisami.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: FLV?

#10 Post autor: Templar » ndz lut 03, 2013 09:21 am

Ja se zainstalujesz K-Lite Mega Codec Pack to wszystko Ci otworzy i napisy też ładnie będą działać i żadne inne pierdoły nie są Ci potrzebne.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FLV?

#11 Post autor: Adam » śr mar 27, 2013 23:17 pm

o co chodzi że co 2 strona w necie od paru dni - i to o dowolnej tematyce, pl czy zagraniczna - wyświetla prostokąt na dole lub górze o polityce cookies? schemat tekstu tego komunikatu jest na każdej w zasadzie taki sam kopiuj-wklej... zmieniło się prawo czy jak?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: FLV?

#12 Post autor: Paweł Stroiński » śr mar 27, 2013 23:25 pm

Tak, weszło unijne.

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: FLV?

#13 Post autor: Templar » czw mar 28, 2013 00:34 am

Adam pisze:o co chodzi że co 2 strona w necie od paru dni - i to o dowolnej tematyce, pl czy zagraniczna - wyświetla prostokąt na dole lub górze o polityce cookies? schemat tekstu tego komunikatu jest na każdej w zasadzie taki sam kopiuj-wklej... zmieniło się prawo czy jak?
http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog- ... eczka.aspx

Ogólnie to tam w UE znowu im się w dupach poprzewracało, nie lubię "Pajonka", ale dał dobrą notkę na ten temat:

http://www.spidersweb.pl/2013/03/poinfo ... okies.html
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

kickass
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 14:41 pm

Re: FLV?

#14 Post autor: kickass » pt kwie 05, 2013 10:36 am

mnie też strasznie irytują te wiadomości o cookies ale to jest stworzone dla naszego bezpieczeństwa, troszkę nie wyszło :/
dzięki ciasteczkom witryny mogą pobierać prywatne dane, a co bardziej niebezpieczne mogą poważnie nabroić nam na kompach.

co do odtwarzacza ja także używam k-lite mega CP ale do tego bestplayera, jest leciutki i jeszcze nie miałem wiekszych problemow z napisami, chyba ze jakieś anime ktore miało swój specyficzny program, wtedy odpalałem na jakimś odtwarzaczu z k-liteMCP, bodajrze cinema player czy jakoś tak (teraz siedzę sobe w pracy wiec nie wiem dokładne :) )

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: FLV?

#15 Post autor: Adam » sob kwie 06, 2013 18:39 pm

zmień Grzesiu tytuł tematu na problemy komputerowe :)

czy ktoś wie czemu w nowym ffoxie (20,0) okienko pobierania znika i jest wmontowane jako ikonka koło paska adresu? debilne rozwiązanie, da się to przywrócić żeby było jak poprzednio osobne małe okienko które można było dać do ikony i nak tórym było widać procenty od razu?
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ