PC/MAC/SOFT/HARD - PROBLEM!

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: PC/MAC/SOFT/HARD - PROBLEM!

#46 Post autor: Wawrzyniec » sob mar 02, 2019 01:13 am

Miałem komputer w naprawie, gdyż najpierw padł mi dysk. Otrzymałem nowy, który jednak nie do końca współgrał z moimi kartami graficznymi i ogólnie komputer się mulił i zawieszał. To miałem komputer jeszcze raz w naprawie i niby miało działać wszystko dobrze, ale w Chrome nie wyświetlają mi się filmy na Vimeo dla przykładu. Znaczy mam dźwięk, ale nie mam obrazu, podobnie openload i inne strony, a nawet tak głupie rzeczy jak gify. O dziwo filmy na youtube się wyświetlają. Sprawdzałem już z flashplayerem i nic.
Jakby co na Firefox wszystko działa, ale wiadomo kwestia przyzwyczajenia, plus Chrome jest szybszy, a więc wolałbym na nim pracować. Może ktoś wie co zrobić?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: PC/MAC/SOFT/HARD - PROBLEM!

#47 Post autor: Althazan » sob mar 02, 2019 10:43 am

Google mówi, że:
1] Clear you browser cache and try again. You can do this via Settings > More Tools > Clear browsing data.

2] Open Chrome > Settings > Advanced settings > System. Toggle Use hardware acceleration when available to the Off position.

Now check.

The video would now play, if you still find any issues even after implementing this trick, just restart your device and soon you can see the video playing like earlier.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: PC/MAC/SOFT/HARD - PROBLEM!

#48 Post autor: Wawrzyniec » sob mar 02, 2019 20:50 pm


youtu.be/AXwGVXD7qEQ

Niesamowite, to działa. Wielkie dzięki :!: :D
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ