Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33889
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6976 Post autor: Wawrzyniec » sob sty 13, 2024 12:22 pm

Z tym prawem łaski to pewnie osoby robiące te zapisy liczyły na pewną przyzwoitość możliwych prezydentów, ale i w tej kwestii się przeliczyli. :roll:
kiedyśgrześ pisze:
sob sty 13, 2024 01:34 am
nieważne, co się dzieje u Wawrzyńca jest ważne :!: wygląda na to, że u Niemca mają więcej traktorów niż Jaro wyborców :P
Jeden z najliczniejszych pod względem populacji kraj w Europie ma jeno dużo traktorów, tak to już jest.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5933
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6977 Post autor: kiedyśgrześ » sob sty 13, 2024 13:57 pm

Dzięki za objaśnienie Wawrzyniec, jakbyś jeszcze mógł...

Obrazek

Czy to prawda, że Konfederacja für Deutschland idzie po urząd kanclerza (jeśli jej wcześniej nie zdelegalizują) już w tym roku? Pytam, bo ta nasza lokalna Konfederacja ma tylko 10% w ostatnim sondażu, niby lekki wzrost od wyborów, ale ospale strasznie to idzie :? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6978 Post autor: Koper » sob sty 13, 2024 14:11 pm

kiedyśgrześ pisze:
sob sty 13, 2024 01:34 am
Akcje pisania i walki jak lew :P mam za sobą, w powiecie mnie nie lubią do tego stopnia, że zostawiłem sobie końcówki, służebności, dojazd itp. na po wyborach, ci obecni na 100% będą robili mi pod górkę z czystej ludzkiej złośliwości :D
Co Ty za złośliwe władze powiatowe tam masz? :P Notabene myślisz, że się odmieni po wyborach? No nie wiem... Mam wrażenie, że rewolucji na szczeblu samorządowym nie będzie raczej, ale mogę się mylić.
kiedyśgrześ pisze:
sob sty 13, 2024 13:57 pm
Czy to prawda, że Konfederacja für Deutschland idzie po urząd kanclerza (jeśli jej wcześniej nie zdelegalizują) już w tym roku? Pytam, bo ta nasza lokalna Konfederacja ma tylko 10% w ostatnim sondażu, niby lekki wzrost od wyborów, ale ospale strasznie to idzie :? :P
Może im Grzesia Brauna podesłać do pakietu z Korwinem? Jeden polata z gaśnicą jak idiota, drugi nagada głupot i skończą się sny o kanclerzowaniu. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5933
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6979 Post autor: kiedyśgrześ » pn sty 15, 2024 14:40 pm

Koper pisze:
sob sty 13, 2024 14:11 pm
Może im Grzesia Brauna podesłać do pakietu z Korwinem? Jeden polata z gaśnicą jak idiota, drugi nagada głupot i skończą się sny o kanclerzowaniu. ;)
a propos Grzesika Brauna
w Hadze jest teraz sprawa przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości
RPA przeciw Izrael, wg RPA Żydzi to ludobójcy, nowa jednostka miary się pojawiła w mowach wstępnych, matka na godzinę, M/h, żeby nie pomylić z m/h, wg RPA Żydzi postępują w Gazie w tempie 2 matki palestyńskie na godzinę, nie wiem, czy to są prawidłowe wyliczenia, ale rozszerzenie (nieoficjalne) układu SI mnie zaciekawiło

ps.
korekta się poprawiła w Microsofcie (New Outlook), wreszcie można napisać żydzi z małej, ale w tym wypadku chodzi o z dużej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13115
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6980 Post autor: lis23 » wt sty 16, 2024 11:11 am

Żony Kamińskiego i Wąsika są dziś w Sejmie, jedna z nich twierdzi, że jej mąż jest bezprawnie przetrzymywany w więzieniu przez "reżim" Donalda Tuska a oboje są niewinni, są bohaterami narodowymi i więźniami politycznymi ;) Kamiński w liście też pisze o "podłym reżimie Tuska" ;) Duda pierdzielił w niedziele o reżimie tzw. praworządności, więc PIS teraz ma nowego wroga; reżim ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2999
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6981 Post autor: qnebra » wt sty 16, 2024 14:13 pm

Tymczasem wypływają kolejne informacje o defraudacji co najmniej 200 mln z Funduszu Sprawiedliwości na różnorodne fundacje pociotków i rodziny pisowców, nie mówiąc już o różnych defraudacjach środków ze spółek Skarbu Państwa wykrytych przez NIK. Dlatego PiS jest tak przerażony czyszczeniem prokuratury i odwołaniem Barskiego.

Nie wspominając już o tym, że żona Krzysztofa Bosaka sama była zaangażowana w wyprowadzanie środków z FS, stąd pewnie ta gorliwość wicemarszałka w obronie PiS.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13115
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6982 Post autor: lis23 » wt sty 16, 2024 16:05 pm

Kaczyński dzisiaj przyznał, że Banaś w NIK to był Jego wielki błąd, oczywiście dlatego, że nie jest sterowalny, tak jak prezes SN, TK, itp. Prezes TK chodzi na obiady do Kaczyńskiego a prezes SN spotyka się z Dudą ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2999
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6983 Post autor: qnebra » wt sty 16, 2024 17:24 pm

Najśmieszniejsze, że obecna koalicja rządząca ostrzegała wtedy rządzący PiS, że Banaś to niezłe ziółko i powinni przemyśleć dokładniej tą propozycję. Odpowiedzią było kij wam w oko, to kryształowy człowiek, poza tym to się nie znacie. Trochę później "o boże o kurwa" gdy się okazało że nie mogą sterować Banasiem.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13115
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6984 Post autor: lis23 » czw sty 18, 2024 09:53 am

Okazało się, że TVP płaciła po 500 zł za wypowiedź, min. na antenie TVP INFO i rekordzista w ubiegłym roku zarobił 300 tysięcy zł ... :o :shock:
Duda poskarżył się szefowej UE, że w Polsce są przetrzymywani "więźniowie polityczni", z apelem zwrócił się też arcybiskup Polski, z apelem do ministra sprawiedliwości.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1046
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6985 Post autor: MichalP » czw sty 18, 2024 17:22 pm

Ciekawe czy PiS ma jakis logarytm, albo czym sie kieruje wybierajac z pomiedzy swoich oskarzanych politykow - ten to jest nasz bohater, krysztalowy, nieskazitelny i wiezien polityczny, a tego... to my wcale nie znamy :lol:

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2999
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6986 Post autor: qnebra » czw sty 18, 2024 17:39 pm

Pewnie od pozycji jaką posiadają w partii, im bliżej góry tym bardziej kryształowy.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33889
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6987 Post autor: Wawrzyniec » wt sty 23, 2024 16:48 pm

Z tym skarżeniem się Dudy, to nie wiem jak to się ma do zasady PiS, że nie wolno źle mówić o Polsce źle zagranicą? :? Przecież za takie rzeczy to w przeszłości oskarżali osoby o zdradę narodową. I nie będę jeszcze wspominał jakiej narodowości była pani z którą Duda rozmawiał (za pomocą tłumacza ma się rozumieć). ;)

A w ogóle to myśmy podróżowali do Wiednia, na koncerty Johna Willimsa. I widzę, że CBA też podróżowało, do Wiednia, ale na trochę inne przyjemności. 😉
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6988 Post autor: Koper » wt sty 23, 2024 21:39 pm

Jakby połączyć wycieczkę waszą i tą CBA to byłoby idealnie. ;) :D

Swoją drogą trzeba docenić Kamińskiego. Tak się poświęcać dla dobra partii, żeby zostać jej męczennikiem. Nie każdy byłby na to gotowy.

Edit: Ech, prawie przegapiłem, że im Dudu te męczeństwo zakończył. Teraz się zacznie przekomarzanie czy panowie ułaskawieni przestępcy są posłami, czy nie są.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2999
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6989 Post autor: qnebra » wt sty 23, 2024 22:20 pm

Nie są. Ułaskawienie to nie uniewinnienie, a skazani przestępcy posłami nie mogą być.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13115
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6990 Post autor: lis23 » śr sty 24, 2024 11:46 am

Postać Prezydenta to już w Polsce totalny obciach:
Nie dość, że łamał prawo i Konstytucję, ukrywał skazańców w Pałacu Prezydenckim to teraz, drugi raz Ich uniewinnił i przedstawił tak, że praktycznie żadnego przestępstwa nie było i że podziwia Ich za to co robili a za co zostali skazani ...
Ciekawe, jak daleko posunie się Duda, żeby ośmieszyć i skompromitować urząd Prezydenta?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ