Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6796 Post autor: kiedyśgrześ » wt lut 15, 2022 09:38 am

dla MichalP powtórka z rozrywki słyszę

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6797 Post autor: Krzysiek » sob lut 26, 2022 21:24 pm


Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6798 Post autor: MichalP » ndz lut 27, 2022 19:31 pm

kiedyśgrześ pisze:
wt lut 15, 2022 09:38 am
dla MichalP powtórka z rozrywki słyszę

Obrazek

Obrazek
Ja wiem, ze w Polsce by chcieli tak myslec, ale to kompletnie nie tak. Inna skala i powody. I o ile Jaruzel byl doswiadczonym aparatczykiem, tak nasz PM zachowuje sie jak przedszkolak, ktory stanal w rozkroku i zrobil szpagat, probujac sie przypodobac swoim wyborcom a jednoczesnie zgrywac przed reszta Kanady twardziela. Prawda jest taka, ze tych tzw "pokojowych protestantow" to policja powinna byla rozjechac juz w pierwszym tygodniu i zamknac temat a nie wprowadzac stan wyjatkowy, ktory zreszta po paru dniach odkrecili bo byl do niczego nie potrzebny.

Ja wiem, ze w polskich roznych wiadomosciach pokazali pare "miesistych kawalkow", ale bez zanudzania was, to jest tez cala lista rzeczy czym ten protest na prawde byl. Zaczne tylko od skrajnej prawicy, anty imigracyjnych ruchow, prawicowych bojowek z Alberty (z calym arsenalem broni + opancerzony samochod :shock: ), amerykanskich prawicowych (konfederackich) bojowek (polowa kasy przyszla z USA). A jezeli chodzi o kierowcow ciezarowek, to w USA dowod szczepien juz trzeba bylo miec od ilus tam miesiecy, zeby przekraczac granice, wiec to nie byl problem Kanady, ktora po prostu dostosowala swoje przepisy i to najprawdopodobniej pod wplywem administracji USA. Ci co sie skarzyli, na prawo w Kanadzie i tak nie mogli przekraczac granicy zawodowo z USA juz od zeszlego roku :lol: .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6799 Post autor: Koper » pn lut 28, 2022 18:08 pm

Lepiej byście tam ruskich z hokejowych imprez wyjeb..., a nie jakieś głupie protesty tylko i zabijanie fok, czy co wy tam robicie w tej Kanadzie... :P :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6800 Post autor: Kaonashi » pn lut 28, 2022 22:38 pm

Właśnie ich wyjeb****.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6801 Post autor: MichalP » wt mar 01, 2022 03:17 am

Nie wiem czy ruskich zawodnikow z hokeja wypierdzielili bo sie hokejem nie interesuje. Ale zabronili ruskim latac nad Kanada i caly ruski alkohol poszedl won ze sklepow :D

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6802 Post autor: Krzysiek » wt mar 01, 2022 09:17 am

Jakby to miało bezpośredni wpływ na to co się dzieje na froncie.... Niech sprzedają te alkohole nawet taniej a kasę przeznaczać na pomoc Ukrainie.
Wczoraj z Żoną przygotowaliśmy 9 worków 80l (dobrze że bagażnik duży) z ręcznikami (materiałowymi), jedzeniem dla małych dzieci, zabawkami dla dzieci (głównie puzzle i pluszaki, ale też i inne), ubraniami (po naszym dziecku, ale nie zniszczone - za szybko wyrasta), i masę innych potrzebnych "kosmetyków" jak pasty do zębów, szczoteczki itp. Dało się? Trochę kasy poszło ale wolę wydać te pieniądze w ten sposób niż za kilka lat kiedy bolszewik wejdzie do naszego kraju, by o taką samą pomoc na granicy niemieckiej prosiła moja Rodzina....
Gdybym nie miał Żony, dziecka, to pewnie rzuciłbym w cholerę robotę (wziął urlop bezpłatny) i wyjechał na Ukrainę. Lepiej walczyć na czyjejś ziemi niż bronić własnej.
W zeszłym tygodniu dzień po ataku Rosjan na Ukrainę jak co dzień (od kiedy jest już nauka stacjonarna) wyszło bydełko (na fajeczkę) ze szkoły im. Narodów Zjednoczonej Europy... Nawet nie bydełko a bydło bo ocharkane chodniki, pełno petów i gum do żucia co przerwę lekcyjną. I tak ok 50-70 sztuk tej trzody dzień w dzień okupuje chodnik i klatki schodowe... Ale do tego jak wyżej napisałem zaczęli drzeć swoje pizdy "jebać Ukrainę" tak, że na 9 piętrze przy zamkniętych oknach było słychać..... Byłem wtedy poza domem ale Żona do mnie zadzwoniła bym w razie czego nie wpierdolił któremu bo znowu przyjedzie policja i będą się czepiać :D Ich szczęście, że za daleko byłem.... Policjantom po ostatniej "interwencji" powiedziałem wprost (i to samo powiedziałem dyżurnemu wojewódzkiemu we Wrocławiu w rozmowie przez telefon), iż nie będę się pierdolił z gówniarzami tylko wjebię każdemu, który mi będzie przeszkadzał (jeśli policja wcześniej nie zainterweniuje). I nie będę się zastanawiał tylko wybiję zęby, wydłubię oko lub złamie się ręka, noga czy rozbiję łeb któremu o schody. Mam prawo a wręcz obowiązek obrony siebie i swojej Rodziny (kiedy idę na z młodszym z przedszkola i nie da się ominąć takiej grupy. Ot taka dygresja, może nie w temacie. Ale ukazuje, jaką mamy dzisiaj młodzież, która poza swoim telefonem nie widzi świata i dla której własny interes jest ważniejszy niż w przyszłości obrona Polski. To samo widzę w robocie, 1/4 z tych cwaniaków po agresji Rosjan na Polskę zapakowała by swoje rodziny i spierdoliła razem z nimi na Zachód.... Ukraina się broni i dokąd Ukraińcy mają wolę walki tak my mamy "spokojną" granicę.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6803 Post autor: Koper » wt mar 01, 2022 17:17 pm

Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 09:17 am
Jakby to miało bezpośredni wpływ na to co się dzieje na froncie....
Bezpośredni nie, ale z czegoś wojny trzeba finansować. Problem w tym, że te sankcje było wprowadzać przy Gruzji, Krymie czy tępieniu opozycji przez Putina a nie klepać go po ramieniu i dawać mu igrzyska organizować.
Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 09:17 am
Gdybym nie miał Żony, dziecka, to pewnie rzuciłbym w cholerę robotę (wziął urlop bezpłatny) i wyjechał na Ukrainę.
Brawo ty, ale czym byś chciał z tą armią radz... pardon... rosyjską walczyć? Gołymi ręcyma? :) Lepiej niech nasi inwestują w drony, śmigłowce i wszelkie nowoczesne akcesoria a nie w jakieś WOTy, z którego jak słyszę spora część "bohaterów" nagle się chce wypisać (nie wiem, wypłoszyli się, że im każą walczyć czy jak).
Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 09:17 am
To samo widzę w robocie, 1/4 z tych cwaniaków po agresji Rosjan na Polskę zapakowała by swoje rodziny i spierdoliła razem z nimi na Zachód....
Dziwisz się? Walczyć w imię polityki Jarosławów, Mateuszów, Dudów czy innych Tusków? W imię ochrony biznesów jakichś Kulczyków i ojców dyrektorów? Sam napisałeś, że masz wręcz obowiązek obrony swojej i rodziny. No to chyba najlepszy sposób obrony rodziny - spakować się i wyjechać wpizdu.
MichalP pisze:
wt mar 01, 2022 03:17 am
Nie wiem czy ruskich zawodnikow z hokeja wypierdzielili bo sie hokejem nie interesuje.
Widać, że żaden z Ciebie Kanadyjczyk :D ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6804 Post autor: kiedyśgrześ » wt mar 01, 2022 19:59 pm

MichalP pisze:
ndz lut 27, 2022 19:31 pm
kiedyśgrześ pisze:
wt lut 15, 2022 09:38 am
dla MichalP powtórka z rozrywki
Ja wiem, ze w Polsce by chcieli tak myslec, ale to kompletnie nie tak.
ja nie myślę tak jakby się w Polsce chciało myśleć, nie śledzę tutejszych mediów, wszystko co wiem o sytuacji w Kanadzie to jeden kanał na Youtube, prawnika z Quebeku, tak czytając twój post, ten żyd pochodzeniem z Ukrainy od którego czerpię wiedzę, też byłby prawicowym ekstremistom :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6805 Post autor: kiedyśgrześ » wt mar 01, 2022 20:34 pm

No kurde, wywalili mi Russia Today z internetów :cry:
najlepsze źródło info o rozkładającym się zgniłym zachodzie,
VPN jakiś mam zakładać, w chinach nie mieszkam, nie chce mi się :cry:

ps. mieli też najlepsze bajki o putinie, lepsze niż wilk i zając :!:
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6806 Post autor: Krzysiek » wt mar 01, 2022 22:01 pm

Koper pisze:
wt mar 01, 2022 17:17 pm
Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 09:17 am
Jakby to miało bezpośredni wpływ na to co się dzieje na froncie....
Bezpośredni nie, ale z czegoś wojny trzeba finansować. Problem w tym, że te sankcje było wprowadzać przy Gruzji, Krymie czy tępieniu opozycji przez Putina a nie klepać go po ramieniu i dawać mu igrzyska organizować.

Czytałeś choć jaki faktyczny to ma wpływ w USA?? Ile tej wódki rosyjskiej jest na tamtejszym rynku zbytu?? Hahahaha Ośmieszyłeś się
Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 09:17 am
Gdybym nie miał Żony, dziecka, to pewnie rzuciłbym w cholerę robotę (wziął urlop bezpłatny) i wyjechał na Ukrainę.
Brawo ty, ale czym byś chciał z tą armią radz... pardon... rosyjską walczyć? Gołymi ręcyma? :) Lepiej niech nasi inwestują w drony, śmigłowce i wszelkie nowoczesne akcesoria a nie w jakieś WOTy, z którego jak słyszę spora część "bohaterów" nagle się chce wypisać (nie wiem, wypłoszyli się, że im każą walczyć czy jak).

Cóż, znamy się tylko z Forum, w Zielonej jestem (bywam) sporadycznie... Nie wiesz co w życiu robiłem i się miejmy nadzieję nie dowiesz :mrgreen: Twoi pradziadowie walczyli kosami postawionymi na sztorc, ale jak widzę wstydzisz się swojej historii. Twoi dziadowie (w domyśle bo raczej nie) walczyli z niemieckimi czołgami butelkami z benzyną lub naftą... To, że Ty nigdy nie dostaniesz broni do ręki to już pewne. Nie zasługujesz na nią... Ale może część z ludzi, którzy siedzą i czytają to Forum, miała dostateczną (lub ma nadal) styczność z bronią by się jej nie bać. By się nie bać kiedy ktoś obok ciebie strzeli, by się nie bać zabić. I nie dlatego, że musisz by samemu nie zginąć.... Naoglądałeś się chyba za dużo filmów wojennych ale żaden z nich nie odda tego co działo się w "Jugosławii". A to była "tylko" wojna domowa... Ile wtedy miałeś lat? :lol: Broni jest więcej niż się Tobie wydaje tylko dostęp ściśle reglamentowany :wink: Dla jasności, nie "służę" w WOT aczkolwiek znam sporo "zapaleńców", którym kiedyś brakło wojskowego rygoru i sobie to już w dorosłym żuciu zapewniają. Na temat WOTu mam również własne zdanie, iż powstał w czasach kiedy ci ludzie mieli zastąpić samo wojsko lub policję do ew. tłumienia większych społecznych zamieszek (patrząc kto tymi ludźmi dowodzi i jakie były "kariery" oraz awanse obecnych dowódców). Ale niestety to samo tyczy się większości regularnego wojska. Miałem jednak przyjemność (tak to był dłuższa rozmowa dotycząca mojego ówczesnego i w sumie obecnego stanu zdrowia po pewnym wypadku - bynajmniej nie związanym w jakikolwiek sposób z wojskiem hehehe) spotkać dowódcę pewnej jednostki do której jestem przydzielony na wyznaczone stanowisko i był to człowiek nie skażony politycznie. Nie był też "trepem" i co ciekawe - okazało się, iż tylko dwa lata ode mnie młodszy :-) Daleko zaszedł dzięki swojej wiedzy, fachowości i uporze w dążeniu do doskonalenia siebie oraz podwładnych mu żołnierzy (sporo się później jeszcze o Nim dowiedziałem).
Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 09:17 am
To samo widzę w robocie, 1/4 z tych cwaniaków po agresji Rosjan na Polskę zapakowała by swoje rodziny i spierdoliła razem z nimi na Zachód....
Dziwisz się? Walczyć w imię polityki Jarosławów, Mateuszów, Dudów czy innych Tusków? W imię ochrony biznesów jakichś Kulczyków i ojców dyrektorów? Sam napisałeś, że masz wręcz obowiązek obrony swojej i rodziny. No to chyba najlepszy sposób obrony rodziny - spakować się i wyjechać wpizdu.

Napisz mi proszę ilu Polaków w ten sposób "wyemigrowało" z Polski wraz z rozpoczęciem napaści hitlerowców na Polskę? Ilu "uciekło" po 17 września? Tylko rządzący i część wojska by nie tyle ratować własną dupę (wojsko - żołnierze, a nie wysocy rangą dowódcy) a walczyć dalej na każdym możliwym skrawku ziemi. Walczyli o Polskę, o swój kraj a nie o rządzących. Walczyli i ginęli za swoich bliskich.
Jeśli by ktokolwiek z mężczyzn poniżej 15 roku życia uciekał (uciekł) w razie wojny to wg mnie nie miałby po co tu już wracać a tym bardziej nazywać się Polakiem. Sąd polowy i na sznur, szkoda kuli.... Właśnie takie gówno co ma po 15-18 lat z zawodówki, technikum, liceum darło pizdy "jebać Ukrainę". Nie wahałbym się ich oddać ruskiemu w jasyr, poznali by dobrobyt bolszewicki :D Tacy mądrzy w gębie? Tacy sprytni i silni w grupie? Wzorem swojego dowódcy zawsze mówię jeśli jest jakaś grupa (bez względu na wiek czy rozmiar bicepsa) której źle z oczu patrzy - "Panowie, nie pchajcie się pojedynczo bo nie mam czasu" :mrgreen: Przyznam, iż dwa razy znaleźli się chętni i zrobiło się "wesoło" :mrgreen:
Na Ukrainie też ludzie nie wychodzą przed czołgi za Kliczków czy swojego ośmianego wszędzie prezydenta. Wiedzą od lat i jest to przekazywane z pokolenia na pokolenie jak sowieci wprowadzali Hołdomor. Nie uczyli tego w już niekomunistycznej szkole?? Szkoda bo ja chodziłem jeszcze do takich co zawsze 1 maja szło się z flagą w pochodzie ale nauczyciele (i Rodzice) potrafili wpoić iż komuna to nie pochody i goździki.
Z Zielonej masz do granicy rzut beretem ale czy zdążyłbyś uciec przed rakietą? :mrgreen:

MichalP pisze:
wt mar 01, 2022 03:17 am
Nie wiem czy ruskich zawodnikow z hokeja wypierdzielili bo sie hokejem nie interesuje.
Widać, że żaden z Ciebie Kanadyjczyk :D ;)
A z Ciebie żaden Polak :mrgreen: i nie będę odpowiadał więcej na Twoje pierdy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6807 Post autor: Koper » śr mar 02, 2022 16:47 pm

Krzysiek pisze:
wt mar 01, 2022 22:01 pm
A z Ciebie żaden Polak :mrgreen:


Dziękuję za komplement :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6808 Post autor: Krzysiek » śr mar 02, 2022 20:27 pm

dekownicy szczury i gnidy won z Polski :twisted:

https://www.o2.pl/informacje/ukrainscy- ... 818228288a

https://www.o2.pl/informacje/rodzina-uc ... 953727968a

https://www.o2.pl/informacje/nie-tylko- ... 788585440a

A co Ty Użytkowniku tego Forum zrobiłeś już dla uchodźców z Ukrainy :?:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6809 Post autor: Krzysiek » czw mar 03, 2022 07:55 am

By było dalej muzycznie a wręcz w audiofilskich klimatach

https://www.youtube.com/watch?v=_Fw2C3U ... .P.RECORDS

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6810 Post autor: Krzysiek » czw mar 03, 2022 09:27 am

Natomiast dla Młodych, co nie czują klimatu Kukiza (z dawnych czasów) czy Kultu i Kazika, do rytmu i rymu

https://www.youtube.com/shorts/alXc0rcl ... eersbergen

ODPOWIEDZ