Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5611 Post autor: swordfish » sob paź 05, 2019 10:38 am

Jeszcze klika dni kampanii. Jest szansa na nowe "taśmy prawdy". Na razie TVP INFO grilluje taśmy Neumanna, a TVN24 twierdzi, że są zmanipulowane i wycięte z kontekstu. Pewnie to nie Neumann mówi, że "rzygam Tczewem, tam są same p...by". Na bank podłożyli głos aktora udającego Sławka. :-)


youtu.be/xjhL4FC0Mv8

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5612 Post autor: Koper » sob paź 05, 2019 11:12 am

Akurat Neumann jak najbardziej przyznał się, że to on mówił. A że stwierdził, iż w tczewskiej PO są same pojeby? Cóż, jako że siedzi w tej partii to pewnie wie najlepiej, ja bym tam w tej akurat kwestii z nim się nie spierał. :lol:

Swoją drogą PiS na oponentów ma tylko te haki, co 4 lata temu? Że ktoś klnie w prywatnej rozmowie i mówi szczerze co myśli o partyjnych kolegach? Żadnych lewych interesów z gangsterami i wynajmowanie kamienicy pod burdel? Żadnego kupowania ziemi od kościółka po zaniżonej cenie i przepisywania na żonę... Eeee...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5613 Post autor: swordfish » sob paź 05, 2019 13:52 pm

Jeszcze Neumann mówi o zarzutach na nie-pisowskich prezydentów miast. Zdanowicz, Adamowicz, Pobłocki. Nic nie mówi o tym, że zarzuty są wyssane z palca. Z rozmowy wynika, że wszystko jest prawdą, ale wyborcom PO kompletnie to nie przeszkadza.
Podobnie z PiSem. Mogą wyciągać afery ze Srebrną, z prezesem NIKu, z lotami Kuchcińskiego. Wyborcom PiS to nie przeszkadza. Poparcie nie spada, a nawet delikatnie rośnie.
Talibowie z PiSu i sanchedryni z PO zawsze są wierni i tak łatwo nie odejdą z obranej pozycji.
Aferki mogą ruszać tylko te 10%, co w sondażach chce głosować na Komitet Wyborczy Wyborców "Nie Wiem/Trudno Powiedzieć".

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5614 Post autor: lis23 » sob paź 05, 2019 14:37 pm

Moim zdaniem, to jest najgorsza kampania wyborcza od lat, bo ona praktycznie nie istnieje. Można się bić co najwyżej o drugie miejsce, bo PIS jest we własnej lidze i wszyscy mają wrażenie, że jest już po ptakach i nic się nie da zrobić.
Paradoksalnie, taki stan rzeczy może uśpić właśnie wyborców PISu, bo skoro przewaga jest tak duża, to część może nie iść na wybory.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5615 Post autor: swordfish » sob paź 05, 2019 15:06 pm

Ale anty-pis także usypia. Po co iść, skoro i tak wygra PiS?
Może się wydawać, że kampania słaba. Wszystko dlatego, że jedna się kończy i zaraz zaczyna się następna. Wybory samorządowe, wybory do parlamentu europejskiego i teraz wybory do parlamentu w Polsce. Zaraz po tych wyborach rozpocznie się kampania wyborcza na Prezydenta Polski.
Czuję, że nieco zejdą z ujadania na Kaczyńskiego, a zajmą się Dudą.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5616 Post autor: Bucholc Krok » sob paź 05, 2019 21:05 pm

Cud się stał i na stronie trójmiejskiej Wyborczej o tym napisali. Tylko jakoś wycięli fragment o Adamowiczu... :mrgreen: Chłopa chcą wynieść na ołtarze, a tu taki smród.
Może mały totalizator na forum? Ile % durniów zagłosuje w Tczewie na Sławka? Przebije Zdanowską? :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5617 Post autor: swordfish » ndz paź 06, 2019 04:47 am

Porównując taśmy takiego Neumanna, a Kaczyńskiego, słychać od razu, że Sławek jest prostak i cham. U Jarka najgorszym "przekleństwem" było "Ja cie nie mogę!".

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5618 Post autor: lis23 » ndz paź 06, 2019 19:30 pm

Neuman zrezygnował z przewodniczenia klubowi KO - PO. Ja tam tych taśm nie słyszałem i jakoś mnie one nie obchodzą, z PISu też wyciekły taśmy Kaczyńskiego, hejt na sędziów, a ostatnio, Minister Rolnictwa beształ swoich ludzi, że są dwa lata opóźnień w wydawaniu Unijnych funduszy, i nic, PIS jest partią teflonową.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5619 Post autor: swordfish » ndz paź 06, 2019 20:49 pm

Walka o dusze wyborców trwa dalej. "Gazeta Wyborcza" wyda 1 milion egzemplarzy bezpłatnego dodatku anty-pis, który rozda na ulicach. "Gazeta Polska" podbija stawkę i rozda 2 miliony bezpłatnego wydania demaskującego opozycję i Kod.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5620 Post autor: lis23 » ndz paź 06, 2019 22:23 pm

Najbardziej mnie bawi głos Kaczyńskiego, który mówił dzisiaj, że "Oni" chcą doszczętnie zniszczyć demokrację, gdyż chcą cofnąć zmiany dokonane przez PIS, niezgodnie z Konstytucją :mrgreen: :D

Odbyły się prawybory w Wieruszowie: 46% dla PIS, 23% dla KO - PO i 13% dla Lewicy.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5621 Post autor: swordfish » pn paź 07, 2019 05:22 am

A nie jest prawdą, że działacze LGBT z Lewicy chcą zmienić zapis art. 18 Konstytucji RP? Brońmy Konstytucji!

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5622 Post autor: Bucholc Krok » pn paź 07, 2019 11:12 am

swordfish pisze:
ndz paź 06, 2019 04:47 am
Porównując taśmy takiego Neumanna, a Kaczyńskiego, słychać od razu, że Sławek jest prostak i cham. U Jarka najgorszym "przekleństwem" było "Ja cie nie mogę!".
Do "polityków-meneli" już przywykliśmy, natomiast szkoda, że mało kogo interesuje treść.
lis23 pisze:
ndz paź 06, 2019 19:30 pm
Neuman zrezygnował z przewodniczenia klubowi KO - PO. Ja tam tych taśm nie słyszałem i jakoś mnie one nie obchodzą,
Ciekawe dlaczego, bo taśmy Kaczyńskiego chyba Cię obchodziły? :D

Na dobry początek tygodnia, Bolek opowiada o zdradzie (nie! nie o swojej :lol: ):

youtu.be/BGeoa9wOcaU
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5623 Post autor: lis23 » pn paź 07, 2019 13:29 pm

swordfish pisze:
pn paź 07, 2019 05:22 am
A nie jest prawdą, że działacze LGBT z Lewicy chcą zmienić zapis art. 18 Konstytucji RP? Brońmy Konstytucji!
Najpierw trzeba mieć większość, żeby zmienić Konstytucję, a na to Lewica nie ma szans.

PIS chwali się tym, co zrobi w ciągu pierwszych stu dni po wyborach:

Wybór jest prosty. Jeżeli wygra PiS w ciągu pierwszych stu dni przyjmiemy programy i ustawy:
✔️mały ZUS dla małych firm
✔️13 i 14 emerytura
✔️pakiet badań profilaktycznych
✔️program budowy 100 obwodnic
✔️plan przyjęcia równych dopłat dla rolników.
Wybór opozycji to 100 dni chaosu

Słów Wałęsy nie słyszałem ale jeśli idzie o starego Morawieckiego, to nie jestem Jego entuzjastą, bo to On chciał rewolucji lub wojny w 1989 roku z komunistycznymi władzami, zamiast Okrągłego Stołu i to On i ten twardy kręgosłup PISu uznawał bezkrwawe przejęcie władzy za zdradę narodową.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5624 Post autor: Koper » pn paź 07, 2019 16:47 pm

swordfish pisze:
pn paź 07, 2019 05:22 am
A nie jest prawdą, że działacze LGBT z Lewicy chcą zmienić zapis art. 18 Konstytucji RP? Brońmy Konstytucji!
Nawet jeśli to co z tego? Jeżeli zrobią to zgodnie z prawem, zyskają wystarczającą większość, odpowiednie poparcie w społeczeństwie, no to niech zmieniają.
Bucholc Krok pisze:
pn paź 07, 2019 11:12 am
Do "polityków-meneli" już przywykliśmy, natomiast szkoda, że mało kogo interesuje treść.
No właśnie, bo w sumie treści to tam żadnej nie było. Poza tym, że jak jesteś z nami to będę Cię bronił jak niepodległości, a jak przeciw nam, to sam się broń. Czyli polityczny standard.
lis23 pisze:
ndz paź 06, 2019 19:30 pm
Ciekawe dlaczego, bo taśmy Kaczyńskiego chyba Cię obchodziły? :D
A może Lisu jest w spółce z tym Austriakiem i Kaczor ma kasę wisi? :P

A jeszcze przed chwilą były "taśmy Ardanowskiego", ale chyba nikt nie zwrócił uwagi, swoją drogą zalatywały na przeciek kontrolowany: "dobry" minister opieprza nieudacznych podwładnych.
lis23 pisze:
ndz paź 06, 2019 19:30 pm
Na dobry początek tygodnia, Bolek opowiada o zdradzie (nie! nie o swojej :lol: ):

youtu.be/BGeoa9wOcaU
Ja nie wiem po co oni go na scenę wpuszczają, przecież to jest pewniak do obstawienia, że będzie jakaś kompromitacja. :D

Inna sprawa, że moim zdaniem i tak lepszy jest syn "zdrajcy" ze swoim pieprzeniem w wywiadzie, że większość rzeczy potaniała w Polsce. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#5625 Post autor: Paweł Stroiński » pn paź 07, 2019 17:56 pm

Bucholc Krok pisze:
pn paź 07, 2019 11:12 am
swordfish pisze:
ndz paź 06, 2019 04:47 am
Porównując taśmy takiego Neumanna, a Kaczyńskiego, słychać od razu, że Sławek jest prostak i cham. U Jarka najgorszym "przekleństwem" było "Ja cie nie mogę!".
Do "polityków-meneli" już przywykliśmy, natomiast szkoda, że mało kogo interesuje treść.
lis23 pisze:
ndz paź 06, 2019 19:30 pm
Neuman zrezygnował z przewodniczenia klubowi KO - PO. Ja tam tych taśm nie słyszałem i jakoś mnie one nie obchodzą,
Ciekawe dlaczego, bo taśmy Kaczyńskiego chyba Cię obchodziły? :D

Na dobry początek tygodnia, Bolek opowiada o zdradzie (nie! nie o swojej :lol: ):

youtu.be/BGeoa9wOcaU
O Solidarności Walczącej wiele nie wiem, ale, niestety już nieżyjąca, osoba, która była związana we wczesnych latach osiemdziesiątych blisko z opozycją powiedziała mi, że kiedy opozycjonistom oferowano możliwość emigracji w zamian za rezygnacje z bycia opozycjonistą, Morawiecki senior bardzo chętnie skorzystał.

ODPOWIEDZ