Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6871 Post autor: Koper » ndz lip 03, 2022 16:00 pm

kiedyśgrześ pisze:
ndz lip 03, 2022 11:45 am
Koper poza tobą, to max może jeszcze z pięć osób w PL śledzi wykwity Prezesa, poza tymi co muszą słuchać służbowo oczywiście :)
Jakie 5 osób, jak oni tam mają z 35% poparcia niby, jak nie 40. A na te objazdy prezesa to kogo spędzają? Polski Związek Głuchych? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6872 Post autor: kiedyśgrześ » pn lip 04, 2022 12:00 pm

złapałeś mnie Koper, nie wiem o czym mówisz :)
mnie Prezio nie interesuje, zakładam, że już nikomu nie chce się go słuchać, oczywiście BŁĘDNIE :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6873 Post autor: Koper » pn lip 04, 2022 17:26 pm

kiedyśgrześ pisze:
pn lip 04, 2022 12:00 pm
złapałeś mnie Koper, nie wiem o czym mówisz :)
Obawiam się, że Prezes też już nie wie o czym mówi. :D

Chociaż...

Jak teraz się wziął za szczucie na transseksualistów to raczej z premedytacją. On tak ma, znajdzie sobie wroga i robi wszystko by przekonać motłoch, że tylko pod jego wielkim przywództwem to urojone zło pokonają. Stara radziecka szkoła.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6874 Post autor: lis23 » pn lip 04, 2022 18:16 pm

PIS się chwali i oczekuje przeprosin od opozycji, ustami swojego Wiceministra MSWIA,że obiecali iż w pół roku wybudują największy mur w historii świata za półtorej miliarda zł i wybudowali największą zaporę na granicy z Białorusią, jakiej oczy ludzkie nie widziały ;)
A tymczasem, inflacja prawie 16%, teraz, według ekonomistów, trzeba uwalić całkowicie kredytobiorców ( bo biedni ludzie kredytów nie mają ) oraz najbiedniejszych, czyli zamrozić waloryzacje rent, emerytur i płacy minimalnej, bo żeby ludzie nie wydawali pieniędzy, trzeba im te pieniądze zabrać a kraj wprowadzić w recesję. Tenże Wicemister mówi, że WIBOR jest na takim samym poziomie jak był - potem dodał, że na takim samym poziomie, jak za czasów rządu PO.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6875 Post autor: Koper » pn lip 11, 2022 16:53 pm

lis23 pisze:
pn lip 04, 2022 18:16 pm
PIS się chwali i oczekuje przeprosin od opozycji, ustami swojego Wiceministra MSWIA,że obiecali iż w pół roku wybudują największy mur w historii świata za półtorej miliarda zł i wybudowali największą zaporę na granicy z Białorusią, jakiej oczy ludzkie nie widziały ;)
Ale to coś to nawet nie jest mur. Lukaszenka ich strollował to zdewastowali puszczę i jebnęli płot, który przeszkadzać będzie głównie zwierzętom. :/
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6876 Post autor: swordfish » śr lip 13, 2022 22:23 pm

Wredny Kaczor i cały PiS. Wszystko przez nich, świat się sypie. Inflacja dalej rośnie. USA 9,1%, Czechy 17,2%. Kurek z gazem w Niemczech zakręcony, Gazprom wstrzymał dostawy. A Morawiecki gada, że należy teraz domy ocieplać przed zimą.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6877 Post autor: Koper » sob lip 16, 2022 22:34 pm

Po pierwsze to wina Tuska.
:P

Po drugie należy
a) ocieplać domy (rada Morawieckiego)
b) mniej żreć (rada Czarnka)
c) na wczasy do lasu (rada Gosiewskiej)
więc w czym problem? :P


A dziś jakiś typ na mieście próbował mi wcisnąć ulotkę Konfederacji mówiąc "coś do poczytania?". Odparłem "No bez jaj" i poszedłem dalej. Potem mnie koleżanka oświeciła, że to był Grzesio Braun we własnej osobie. :P Nie wiem czy się zmartwił, że wzgardziłem jego prozą (ciekawe co to było, pewnie jakieś fantasy).
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6878 Post autor: Wawrzyniec » ndz lip 17, 2022 11:34 am

Koper pisze:
sob lip 16, 2022 22:34 pm

A dziś jakiś typ na mieście próbował mi wcisnąć ulotkę Konfederacji mówiąc "coś do poczytania?". Odparłem "No bez jaj" i poszedłem dalej. Potem mnie koleżanka oświeciła, że to był Grzesio Braun we własnej osobie. :P Nie wiem czy się zmartwił, że wzgardziłem jego prozą (ciekawe co to było, pewnie jakieś fantasy).
A kiedyś to i Grzesio Braun to i u mnie w rodzinnym Rzeszowie i to jeszcze w mojej dzielnicy robił kampanię na prezydenta miasta. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6879 Post autor: lis23 » ndz lip 17, 2022 11:34 am

- Ocieplać domy - Morawiecki
- Mniej jeść - Czarnek
- Zacisnąć zęby - Duda

;)

Inflacja rośnie od stycznia 2021 r. W styczniu było ok. 2%, w marcu, kwietniu, chyba już ponad 4%, we wrześniu ok. 9% ( Gapliński jeszcze wtedy mówił, że nie ma inflacji, będzie wręcz deflacja i nie będzie podwyżek stóp ) a teraz jest 15,5%. Wojna zaczęła się dopiero w lutym a "Putininflacja" nie jest jeszcze wliczana do obecnej inflacji, ona dojdzie dopiero w drugiej połowie roku. Do tego drogi gaz, węgiel, podwyżki cen prądu i Covid od września. Szpitale, przedszkola, domy pomocy mają po 20 tyś. miesięcznie za prąd i gaz, czynsze wzrosły do 2 tyś. miesięcznie za mieszkanie 50m2, w tym 1 500 zł za centralne ogrzewanie, itp. Ponoć jest jakiś pomysł, żeby Spółki Skarbu Państwa, jak Orlen podzieliły się zyskiem z obywatelami, może w formie podatku od nadmiernego zysku, którym niedawno się chwalono?
Na tym wszystkim triumfuje Ziobro, bo On od początku mówił, że żadnego zielonego ładu, tylko węgiel, gaz, itp. Jeden z dziennikarzy na Polsacie uznał, że trzeba przywrócić węgiel brunatny, który bardzo zanieczyszcza środowisko ale jest tani, 400 zł za tonę.

Dzisiaj Morawiecki stwierdził, że inflacja jest jak Tusk, przyszła do nas z za granicy ;) :D
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6880 Post autor: lis23 » pt lip 22, 2022 20:10 pm

Pierwszy raz PIS przegrywa w sondażu z PO / KO, choć minimalnie:

- KO - 27%
- PIS - 26%
- Polska 2050 - 8%
- Lewica - 8%
- Konfederacja - 6%
- Koalicja Polska / PSL - 5%
- Kukiz - 3%
- Porozumienie - 1%

PIS owi spadło o 3% a KO wzrosło o 4% względem czerwca. Węgla nie ma, gaz i prąd mają pójść w górę nawet o 200%, inflacja rośnie, stopy procentowe, też, zimą może zabraknąć gazu do ocieplania mieszkań a czeka jeszcze Covid ... Ciekawe, na ile PIS owi wystarczy pary i kasy/ ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6881 Post autor: Koper » sob lip 23, 2022 20:27 pm

a 17% gdzie? :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6882 Post autor: lis23 » sob lip 23, 2022 21:56 pm

15% nie ma zdania, Gowin ma 1% i jeszcze ktoś ma 1% ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6883 Post autor: Koper » ndz lip 24, 2022 10:52 am

a Gowin to się nie zamierza podpiąć pod PSL albo Hołownię?
Kukizowcy (za wyjątkiem może Kukiza, choć z nim to nigdy nie wiadomo) to pewnie przejdą do PiS.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6884 Post autor: swordfish » pn lip 25, 2022 23:04 pm

Mnie ciekawi ten milion nowych zarejestrowanych Ukraińców, którzy uzyskali PESEL w Polsce. Chyba nabywają prawa wyborcze i mogą głosować u nas. I tu zagadka? Kto zdobędzie ich głosy? Po za tym w 2023 po raz pierwszy zagłosują osoby urodzone po 2007 roku. Oni mogą pójść w objęcia Hołowni, ale i Zandberga lub Sośnierza. Tusk i Kaczyński to dla nich stare dziady.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6885 Post autor: lis23 » wt lip 26, 2022 23:13 pm

Kaczyński jeździ po kraju i straszy, głównie Niemcami i smartfonami ;)
Niemcy rządzą Unią i są winni temu, że Unia nas nie lubi, Niemcy, jako naród nie nauczyły się niczego od Drugiej Wojny Światowej. Każdy, kto miłuje Niemca, czyli wroga jest wrogiem Polski a Niemcy powinni oddać nam reparacje nie tylko za II ale i za I wś.
Smartfony są winne temu, że młodzież nie chce głosować na PIS :D :mrgreen:
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

ODPOWIEDZ