Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6811 Post autor: Koper » czw mar 03, 2022 18:22 pm

A dla fanów klasyki

https://www.youtube.com/watch?v=x12qtjQnoEk

a nie, czekaj... :P

A tak na serio, to banowanie przez filharmonie jakichś rosyjskich twórców przez jakieś filharmonie i opery (artystów dawno zmarłych, więc raczej nie mogących popierać Władimira Władimirowicza :P, których twórczość to już właściwie dorobek światowej kultury) to imho przekroczenie granicy śmieszności w tym wszystkim. To teraz biblioteki będą palić Dostojewskiego i Tołstoja?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6812 Post autor: Krzysiek » czw mar 03, 2022 20:48 pm

Czy ktoś pewnemu osobnikowi może wytłumaczyć, iż bombardowanie miast i ostrzeliwanie cywili przez wojsko obcego kraju (narodu) to wojna, nawet nie wypowiedziana... Czy ktoś może uświadomić powyższemu, że to nie Afryka, nie kraje "bliskiego wschodu" a eksterminacja jest za naszą granicą :?: To nie żart, to nie film sensacyjny po którym zadowoleni wracamy do domu, do ciepłej pierzynki....
Odpowiadając też innym na niejako powyższe (ponownie wyssane z palca) zarzuty (bo zaraz ktoś wyżej a po moim poście) zinterpretuje w stylu "iż nasi piłkarze nie grają bo nie chcą kopać w rosyjską piłkę lub i tak nie mieli szansy przejść baraży i dlatego zrobili gównoburzę".... to polecam przeczytać wstępniak P. Pacuły z http://highfidelity.pl/ Chyba, że ktoś nie czuje się Polakiem i już nawet po polsku ciężko cokolwiek przeczytać. Cóż, naciągając lekko "Zielona Góra" przez bardzo długi czas nie należała do Polski więc może nie każdy który tam mieszka chce być Polakiem....

I jeszcze uwaga do różnych innych użytkowników z Forum.... Uważaj na swojego "sąsiada", bo może okazać się, iż Ty pójdziesz bronić swojej Rodziny, granicy państwa - POLSKI a on jak szczur po twoim wyjeździe zajuma wszystko z twojego mieszkania "bo ty już tego nie będziesz potrzebował" a on musi uciec z tego nędznego kraju i jakoś urządzić się gdzieś poza Polską... Ale tak niektórzy mają... może po swoich rodzicach, którzy w latach późno 80siątych i wczesno 90siatych w Niemczech zajmowali się jumą a później w nadgranicznych rejonach od Zielonej Góry po Gubin i dalej można było nabywać kradziony "towar" z niemieckich mieszkań i sklepów....

https://www.o2.pl/informacje/tak-ukrain ... 691231840a

i tak należy traktować każdego dekownika, szczura i złodzieja

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6813 Post autor: Krzysiek » pt mar 04, 2022 08:50 am

Już za chwileczkę już za momencik u Twoich drzwi stanie załoga G.....

https://www.o2.pl/informacje/5-min-od-p ... 150589024a

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6814 Post autor: swordfish » pt mar 04, 2022 12:43 pm

Bojkot kina rosyjskiego na Warszawskim Festiwalu Filmowym, choć pamiętamy o twórcach antyputinowskich jak Zwigancew.
https://www.rmfclassic.pl/informacje/Ob ... ukrHZ4yPiI

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6815 Post autor: Koper » pt mar 04, 2022 17:27 pm

Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Czy ktoś pewnemu osobnikowi może wytłumaczyć, iż bombardowanie miast i ostrzeliwanie cywili przez wojsko obcego kraju (narodu) to wojna, nawet nie wypowiedziana...
Putinowi? I tak nie słucha, chuj gupi. :(
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Czy ktoś może uświadomić powyższemu, że to nie Afryka, nie kraje "bliskiego wschodu" a eksterminacja jest za naszą granicą :?: To nie żart, to nie film sensacyjny po którym zadowoleni wracamy do domu, do ciepłej pierzynki....
A w Afryce albo Afganistanie jak się mordują to taki żart?
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Odpowiadając też innym na niejako powyższe (ponownie wyssane z palca) zarzuty (bo zaraz ktoś wyżej a po moim poście) zinterpretuje w stylu "iż nasi piłkarze nie grają bo nie chcą kopać w rosyjską piłkę lub i tak nie mieli szansy przejść baraży i dlatego zrobili gównoburzę".... to polecam przeczytać wstępniak P. Pacuły z http://highfidelity.pl/ Chyba, że ktoś nie czuje się Polakiem i już nawet po polsku ciężko cokolwiek przeczytać.
Wiesz, zanim zarzucisz komukolwiek tu brak umiejętności czytania po polsku, fajnie jakbyś dopracował klarowane i logiczne wyrażanie myśli w owym języku, bo to co napisałeś nie ma ładu ani składu.
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Cóż, naciągając lekko "Zielona Góra" przez bardzo długi czas nie należała do Polski więc może nie każdy który tam mieszka chce być Polakiem....
Ja zawsze chciałem być Volkanem w sumie... :roll:
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
a później w nadgranicznych rejonach od Zielonej Góry po Gubin i dalej
od Zielonej po Gubin i dalej? Tzn. gdzie dalej? W Brandenburgii?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6816 Post autor: Krzysiek » pt mar 04, 2022 22:33 pm

Koper pisze:
pt mar 04, 2022 17:27 pm
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Czy ktoś pewnemu osobnikowi może wytłumaczyć, iż bombardowanie miast i ostrzeliwanie cywili przez wojsko obcego kraju (narodu) to wojna, nawet nie wypowiedziana...
Putinowi? I tak nie słucha, chuj gupi. :(

Tyczyło się to ciebie jak i to co sam napisałeś o Putinie....
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Czy ktoś może uświadomić powyższemu, że to nie Afryka, nie kraje "bliskiego wschodu" a eksterminacja jest za naszą granicą :?: To nie żart, to nie film sensacyjny po którym zadowoleni wracamy do domu, do ciepłej pierzynki....
A w Afryce albo Afganistanie jak się mordują to taki żart?

To pojedź i tam pomagaj.....
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Odpowiadając też innym na niejako powyższe (ponownie wyssane z palca) zarzuty (bo zaraz ktoś wyżej a po moim poście) zinterpretuje w stylu "iż nasi piłkarze nie grają bo nie chcą kopać w rosyjską piłkę lub i tak nie mieli szansy przejść baraży i dlatego zrobili gównoburzę".... to polecam przeczytać wstępniak P. Pacuły z http://highfidelity.pl/ Chyba, że ktoś nie czuje się Polakiem i już nawet po polsku ciężko cokolwiek przeczytać.
Wiesz, zanim zarzucisz komukolwiek tu brak umiejętności czytania po polsku, fajnie jakbyś dopracował klarowane i logiczne wyrażanie myśli w owym języku, bo to co napisałeś nie ma ładu ani składu.

Ma ład i skład tylko nie myślisz może w języku polskim.... Chodziło mi, że zaraz wszystkim będziesz przedstawiał Putinowski tok myślenia jak i jego propagandę. Co już wyżej pisałeś, i że może zaraz nawet oskarżysz naszych piłkarzy iż nie chcą grać w rozgrywkach nie z powodu swojego sumienia i wojny jaką wywołał Putin a dlatego iż piłka jest produkcji radzieckiej.... Debilem jesteś czy walisz po oczach kremlowską agitką jak to wszyscy zaatakowali biednych i bogobojnych Rosjan :?:
No i nie przeczytałeś co napisał P. Pacuła... A może również i On we wstępniaku nie wyraził się zbyt klarownie dla jaśnie panicza :?:

Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
Cóż, naciągając lekko "Zielona Góra" przez bardzo długi czas nie należała do Polski więc może nie każdy który tam mieszka chce być Polakiem....
Ja zawsze chciałem być Volkanem w sumie... :roll:

Ale pewnie zaraz zostaniesz sowieckim "folksdojczem" lub po wyjeździe do "Brandenburgii" zniemczysz się farbując na blond i czesząc się na lewą stronę
Krzysiek pisze:
czw mar 03, 2022 20:48 pm
a później w nadgranicznych rejonach od Zielonej Góry po Gubin i dalej
od Zielonej po Gubin i dalej? Tzn. gdzie dalej? W Brandenburgii?
Piszesz, że ja czegoś nie rozumiem? A w szkole jeszcze uczyli czytania ze zrozumieniem całych zdań a nie wyrywania z kontekstu :?: Czy ja coś pisałem o Brandenburgii czy o nadgranicznych rejonach - co sam powyżej po mnie skopiowałeś (w domyśle polskich o ile dobrze podałem nazwy tych polskich miast - chyba, że nie uznajesz naszych zachodnich granic :?: ) Czy masz coś z makówką :?: W takim przypadku będę się do Ciebie uśmiechał :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Ale mimo to polecam zapoznać się z jakimkolwiek atlasem Polski jeśli nie wychynąłeś nigdy makówki poza Zieloną Górę (aaa zapomniałem, że u Was nie ma tramwajów i macie taki "mały" kompleks) to dalej są choćby takie miasta (obecnie polskie) jak Słubice... Kostrzyn (nad Odrą dla mało zorientowanych)... Świebodzin (kojarzyłem z tego miasta dużo osób, które trudniły się jumą w Niemczech).... czy choćby Szczecin....


Nie wiem i będę się nadal uśmiechał do ciebie :lol: :mrgreen: :lol: bo może przechodzisz trudne chwile, może we wczesnej młodości ksiądz cię skrzywdził lub coś innego sprawiło, że tak głupio i haniebnie piszesz. Może myślisz, że masz pod górkę, że ciężko.... Facet (czy jeszcze można cię takim "przymiotnikiem" w sensie jakim ten rzeczownik określa cechy męskie - nazwać :?: ) weź się w garść, ściśnij pośladki bo ciężko to mają teraz krowy na Ukrainie
Ostatnio zmieniony pt mar 04, 2022 23:40 pm przez Krzysiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6817 Post autor: Krzysiek » pt mar 04, 2022 22:56 pm

To jest postawa godna człowieka, obywatela

https://www.o2.pl/informacje/rosjanie-n ... 328062016a

w Polsce niestety "nasz rząd" nadal preferuje czcze gadanie o tym jakie sankcje ma nałożyć Unia (oczywiście "nasz rząd" robi swoje i ich jako państwo Polskie nie nakładamy) wobec Rosji
A do tego nadal ryje się łby w policji i w wojsku (rozmawiałem już z kilkoma osobami co się dzieje teraz w WOT) i jak są nastawiani wobec Ukraińców. Jeszcze trochę a gdzieś to wypłynie większym szambem niż poniższe działanie....

https://www.o2.pl/informacje/policjantk ... 804403296a

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6818 Post autor: Koper » pt mar 04, 2022 23:40 pm

Krzysiek pisze:
pt mar 04, 2022 22:33 pm
Piszesz, że ja czegoś nie rozumiem? A w szkole jeszcze uczyli czytania ze zrozumieniem całych zdań a nie wyrywania z kontekstu :?: Czy ja coś pisałem o Brandenburgii czy o nadgranicznych rejonach - co sam powyżej po mnie skopiowałeś (w domyśle polskich o ile dobrze podałem nazwy tych polskich miast - chyba, że nie uznajesz naszych zachodnich granic :?: ) Czy masz coś z makówką :?: W takim przypadku będę się do Ciebie uśmiechał :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Ale mimo to polecam zapoznać się z jakimkolwiek atlasem Polski jeśli nie wychynąłeś nigdy makówki poza Zieloną Górę (aaa zapomniałem, że u Was nie ma tramwajów i macie taki "mały" kompleks) to dalej są choćby takie miasta (obecnie polskie) jak Słubice... Kostrzyn (nad Odrą dla mało zorientowanych)... Świebodzin (kojarzyłem z tego miasta dużo osób, które trudniły się jumą w Niemczech).... czy choćby Szczecin....


Nie wiem i będę się nadal uśmiechał do ciebie :lol: :mrgreen: :lol: bo może przechodzisz trudne chwile, może we wczesnej młodości ksiądz cię skrzywdził lub coś innego sprawiło, że tak głupio i haniebnie piszesz. Może myślisz, że masz pod górkę, że ciężko.... Facet (czy jeszcze można cię tym przymiotnikiem określić :?: ) weź się w garść, ściśnij pośladki bo ciężko to mają teraz krowy na Ukrainie
Ty masz 11 lat czy co? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6819 Post autor: Krzysiek » pt mar 04, 2022 23:42 pm

mam wrażenie jakbym pisał do 10latka, który mówi, że ucieknie przed wojną bo nie ma sensu bronić swojego kraju, swoich bliskich czy ojczyzny... ale ponieważ tego nie rozumiesz to pewnie masz nie więcej niż 6 lat. Do bycia mężczyzną jeszcze trochę musisz poczekać....

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6820 Post autor: Krzysiek » sob mar 05, 2022 00:53 am


Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6821 Post autor: Koper » sob mar 05, 2022 09:40 am

Krzysiek pisze:
pt mar 04, 2022 23:42 pm
mam wrażenie jakbym pisał do 10latka, który mówi, że ucieknie przed wojną bo nie ma sensu bronić swojego kraju, swoich bliskich czy ojczyzny... ale ponieważ tego nie rozumiesz to pewnie masz nie więcej niż 6 lat. Do bycia mężczyzną jeszcze trochę musisz poczekać....
Ech, naprawdę dobrze jakbyś miał te 11 lat, byłaby szansa że dorośniesz i zrozumiesz, że życie nie jest czarno-białe, nie wspominając o rozumieniu ironii czy sarkazmu. :)

Tymczasem Łukaszenka już zdiagnozował przyczynę wojny:
https://www.youtube.com/watch?v=2RvAXVQD0SM
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6822 Post autor: Krzysiek » sob mar 05, 2022 14:17 pm

"Walczyć w imię polityki Jarosławów, Mateuszów, Dudów czy innych Tusków? W imię ochrony biznesów jakichś Kulczyków i ojców dyrektorów? Sam napisałeś, że masz wręcz obowiązek obrony swojej i rodziny. No to chyba najlepszy sposób obrony rodziny - spakować się i wyjechać wpizdu." Twoja ironia czy sarkazm sprowadza się do tchórzostwa.... Tym bardziej, iż w żadnym temacie nie odpowiedziałeś merytorycznie a zacząłeś bredzić o jakiejś Brandenburgii czy byciu Volkanem...

Ludzie mają różne "bojaźnie"... jedni boją się pająków, inni nie wejdą na drabinę... Ale to się leczy... Znam osoby, facetów, którzy bledną (a czasem mdleją) przy pobieraniu krwi.... Ale to też da się wyleczyć....
U ciebie lekarz zdiagnozował tchórza i tego się nie leczy. Jeśli natomiast zalecono tobie terapię w postaci uzewnętrzniania się ze swojego tchórzostwa na Forum, lub ma w tej terapii pomóc negowanie własnej polskości to będę nadal się do Ciebie uśmiechał lub traktował jak 6latka :lol: :mrgreen: :lol:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6823 Post autor: Koper » sob mar 05, 2022 18:07 pm

A o czym z Tobą dyskutować merytorycznie? Nawet nie potrafisz zrozumieć logiki własnej wypowiedzi (jak piszesz "od Zielonej Góry po Gubin i dalej" to logiczne jest, że owo "dalej" traktujemy jako podążanie dalej w tym samym kierunku. Z Zielonej do Gubina kierunek jest na zachód, więc dalej na zachód jest już Brandenburgia... wydawałoby się, że nawet byle 11-latek powinien to już ogarnąć), a słowo "facet" to dla Ciebie przymiotnik. Come on, to już lepiej powklejać jakieś memy niż próbować prowadzić tu jakąś gorącą debatę.

A co do bohaterów w Twoim rozumieniu, to rosyjskie wojsko jest ich pełne. Putin im nagadał, że dla dobra ojczyzny trzeba spacyfikować Ukrainę (bo tam niby jacyś wyimaginowani "naziści" Rosjan krzywdzą), to i pacyfikują. A jakby tam jeden z drugim trep zdobył się na odrobinę refleksji, to może dziś sytuacja na Ukrainie byłaby inna.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6824 Post autor: Krzysiek » sob mar 05, 2022 19:02 pm

Krzysiek pisze:
pt mar 04, 2022 22:33 pm
Facet (czy jeszcze można cię takim "przymiotnikiem" w sensie jakim ten rzeczownik określa cechy męskie - nazwać :?: ) weź się w garść, ściśnij pośladki bo ciężko to mają teraz krowy na Ukrainie
Nie nadajesz się nawet na mema więc nadal będę cię traktował jak dziecko :lol: :mrgreen: :lol: do którego trzeba się uśmiechać :lol: :mrgreen: :lol:
Jakbyś zdobył się na odrobinę refleksji to byś zaprzestał pisać bzdury ale dziecku należy wybaczyć i się dobrotliwie uśmiechać :lol: :mrgreen: :lol: może nawet ktoś cię kiedyś po makówce pogłaszcze :wink:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6825 Post autor: Krzysiek » ndz mar 06, 2022 14:01 pm

Koper pisze:
czw mar 03, 2022 18:22 pm
To teraz biblioteki będą palić Dostojewskiego i Tołstoja?
Koper pisze:
sob mar 05, 2022 18:07 pm
A co do bohaterów w Twoim rozumieniu, to rosyjskie wojsko jest ich pełne.
Zmniejsz dawki bo bredzisz :lol: :mrgreen: :lol:

ODPOWIEDZ