Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6346 Post autor: Wawrzyniec » wt paź 27, 2020 19:26 pm

Brian Tyler i John Powell też do jakiś faszystowskich filmów muzykę komponowali. ;)

Obrazek

Obrazek

I nie zapominajmy o największym faszyście David Bowie:
Obrazek

Mnie tam bardziej intryguje to.


youtu.be/RJFpNxPr81M

I już pal licho sześć słabą jakość dźwięku, ale jak to na początku to zobaczyłem, to myślałem, że to fake i ktoś zrobił przeróbkę ze stanu wojennego. Ale to prawdziwe. Czy nikomu tam się nie zapaliła czerwona lampka jak to wygląda? Plus od kiedy to wicepremier, a nie Premier czy Prezydent wygłasza takie orędzia? Ja wiem wiem kto tak naprawdę rządzi, ale mimo wszystko.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6347 Post autor: MichalP » wt paź 27, 2020 20:42 pm

No, wyglada jak rasowy gensek na zebraniu towarzyszy. Jak na faceta, ktory szczyci sie obaleniem komuny bez wychodzenia z domu strasznie go wizerunkowo ciagnie w tamte rejony. Jakies rozszczepienie jazni czy cos :roll: .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6348 Post autor: Koper » wt paź 27, 2020 20:57 pm

A gdzie mundur?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6349 Post autor: lis23 » wt paź 27, 2020 21:11 pm

MichalP pisze:
wt paź 27, 2020 20:42 pm
No, wyglada jak rasowy gensek na zebraniu towarzyszy. Jak na faceta, ktory szczyci sie obaleniem komuny bez wychodzenia z domu strasznie go wizerunkowo ciagnie w tamte rejony. Jakies rozszczepienie jazni czy cos :roll: .
To jest w ogóle dziwne, że antykomunistyczna opozycja chce budować w Polsce "komunizm z ludzką twarzą", centralizować wszystko, co się da i trzymać wszystko w jednym ręku, czyżby jednak zazdrościli tym komunistom? Może ich jednak podziwiają?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6350 Post autor: Koper » wt paź 27, 2020 21:24 pm

Jarosław innej metody rządzenia nie zna. Próba zawłaszczenia wszelkich organów władzy, marionetkowy rząd podległy tak naprawdę szefowi partii, propagandowy bełkot w TV, poszukiwania wroga klasowego...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6351 Post autor: lis23 » wt paź 27, 2020 23:05 pm

Co do błyskawicy:

Obrazek

Faszyści jak się patrzy ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6352 Post autor: Wawrzyniec » wt paź 27, 2020 23:16 pm

Ale to ja już od początków istnienia PiSu powtarzam, że to nie jest klasyczna prawica. To jest partia narodowo-socjalistyczna. To rozdawanie pieniędzy, mówienie, że jest się za biednymi itd. toż to nie są postulaty większości tradycyjnych partii chadeckich, czy republikańskich. Oni celują w elektorat, który normalnie i dawniej lewica brała.

A, że Kaczyński wzoruje się komunistycznymi reżimami, cóż tak wychowany. I chociaż przemówienie jego miało coś z Jaruzelskiego, to jednak całkowite zrównanie też byłoby nie fair. Gdyż jakby generała nie oceniać, to jednak nie miał łatwego życia i jednak był deportowany z rodziną na Syberię, gdzie musiał w ciężkich warunkach pracować i walczył potem podczas II wojny światowej. A Jarosław Kaczyński, zawsze był i pozostanie tchórzem i to jego przemówienie jest najlepszym tego dowodem.
I nie ukrywam, że to wyjątkowo wyrachowana i cyniczna zagrywka z tą obroną kościołów. Kaczyński chce, aby cała siła protestów skupiła się na kościołach i tym samym oddalić całą odpowiedzialność za zamieszanie, ale także porażkę z pandemią, od obozu władzy. Cwane, ale i perfidne zagranie, to muszę przyznać.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6353 Post autor: Ghostek » śr paź 28, 2020 05:52 am

No i niech ktoś powie, że kościół nie jest ofiarą tej całej szopki związanej z wyrokiem?
Kościół zawsze był, jest i będzie za życiem, bo to wypływa bezpośrednio z dekalogu. I w tej materii (aborcji) nic się nie zmieni. I obwinianie instytucji jako strażniczki tych praw można porównać do pretensji do garbatego, że ma dzieci proste. Krzyki rozwścieczonych macic, dewastowanie mienia publicznego i profanowanie miejsc kultu nic w tej materii nie zmieni. Co najwyżej podkurwi skrajną prawicę i zaogni dodatkowo sprawę. Bo sam przyznam, że mam ochotę wyskoczyć i natłuc co głośniej krzyczących "wypierdalać" spod katedry gdzie pracuje. Warcholstwo, chołota i banda debili, których cele rozmywają się w prostackich środkach.
A Jarek swoje "dziękuję" za tą wczorajszą zagrywkę to dosyć szybko dostanie. Jak kilka gorących głów na szczycie polskiego KK ochłonie, to rozważniej zaczną podchodzić do politykowania.
Obrazek

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6354 Post autor: MichalP » śr paź 28, 2020 14:53 pm

Takie wlasnie mialem odczucie, ze atakami na kosciol to sobie troche w stope strzelili. Bo akurat kosciol jako instytucja ale i religia od zawsze powtarzal jakie ma stanowisko na tema aborcji i ochrony zycia. Czy oni (protestujacy) oczekiwali, ze nagle kosciol zmieni zdanie i powie, ze w sumie to sa ok i aborcje dopuszczaja :roll: . Inna sprawa, ze dopuszczaja - dla swoich i w okreslonych sytuacjach, ale nie ma to nic wspolnego z dogmatami jakie glosza oficjalnie i to sie nie zmieni. Kolejna zaklamana banda po prostu.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6355 Post autor: Koper » śr paź 28, 2020 16:46 pm

Ghostek pisze:
śr paź 28, 2020 05:52 am
No i niech ktoś powie, że kościół nie jest ofiarą tej całej szopki związanej z wyrokiem?
Kościół w Polsce w zestawieniu ze słowem ofiara, to możemy mówić co najwyżej w kategorii ofiar na tacę albo ofiar księży pedofili. :roll: A jeśli dziś KK na czymś traci to na własnej pazerności i politykowaniu. Jawnie wspierali PiS to teraz im się dostaje. Co oczywiście nie zmienia faktu, że niszczenie pomników czy kościelnych elewacji jest tak samo naganne jak podpalanie tęczy w trakcie marszów niepodległości etc. I nie tędy droga. Ale z drugiej strony KK w Polsce i tak ma za dobrze, może wreszcie zaczną sami o sobie myśleć inaczej jak o świętych krowach.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6356 Post autor: MichalP » śr paź 28, 2020 17:51 pm

Wiadomo, ze PIS teraz obroci kota ogonem i beda krzyczec jakimi sa ofiarami i jak musza sie bronic - to jest ich typowa taktyka. Z kosciolem to mnie zastanawia jedna sprawa - ile z tych osob, ktore teraz robily te demolki pod kosciolami dalej posyla i bedzie posylac swoje dzieci na religie i co niedziele i w kazde swieto.

Tutaj akurat sprawa jest dosyc prosta i lud jako taki ma realny wplyw na stan rzeczy. Przestac wspierac kosciol, przestac dawac na tace, przestac gonic swoje wlasne dzieci. Zebrac podpisy pod jakims projektem, ktory odspawa kosciol od Panstwa - i nawet jak w sejmie to nie przejdzie, to zebrac kolejny raz i az do skutku. W ten sposob bardzo szybko sie wyklaruje jak realny ma kosciol posluch w Polsce.

Robienie demolki i pokrzykiwanie jaki ja teraz jestem wkurwiony, a do tego oczekiwanie ze znowu ktos zrobi cos za mnie to takie troche zyczeniowe myslenie.

A pisze o tym bo pare lat temu widzialem jak ludzie zadzialali tutaj w Kanadzie, w mojej prowincji, jak rzadzaca partia zrobila ludziom podpierdolke z podatkami. Final tego byl taki, ze ludzie poprzez sad odkrecili to co ustawa wprowadzila, a partia w nastepnych wyborach stracila wiekszosc, a teraz w kolejnych poparcie spadlo im jeszcze bardziej.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6357 Post autor: Mystery » śr paź 28, 2020 18:31 pm

A tymczasem Polska (+18,820) już na 6 miejscu na świecie jeśli chodzi o liczbę dziennych zachorowań, dziś było ich niemal tyle co w USA (+19,405)....

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6358 Post autor: Ghostek » śr paź 28, 2020 19:25 pm

Zbadanych. Jakbyśmy testowali jak USA to by było 180 tys. Sam jestem w trakcie wyłażenia z korony, więc ten tego...
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6359 Post autor: lis23 » śr paź 28, 2020 19:53 pm

Gdybyśmy mięli prawdziwe laickie Państwo, a kościół nie wcinałby się w politykę, nie agitował na rzecz jednej partii i jednego kandydata na Prezydenta i szybko pozbywał się pedofili - a z drugiej strony, gdyby politycy nie wchodzili do tyłka kościołowi i poszczególnym księżą, jak Rydzyk, to może wtedy można by uznać kościół za ofiarę. Ludzie po prostu widzą, jak ściśle kościół współpracuje z polityką i na wzajem i nie dziwię się, że w końcu ta fala złości wylewa się przy okazji na kościół, który chyba gratulował PIS owi wyroku TK? Jeśli nie, to mnie poprawcie.
Kościół sam sobie jest winien, za to, że wspierał prawice i agitował na rzecz prawicowych polityków, teraz zbiera to, co zasiał. Najgorsze jest to, że na tej awanturze ucierpi też tzw. "piątka dla zwierząt" bo już dziś w radio mówili, że ustawa idzie do Sejmowej zamrażalki ...
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6360 Post autor: MichalP » śr paź 28, 2020 20:34 pm

Mystery pisze:
śr paź 28, 2020 18:31 pm
A tymczasem Polska (+18,820) już na 6 miejscu na świecie jeśli chodzi o liczbę dziennych zachorowań, dziś było ich niemal tyle co w USA (+19,405)....
Znowu beda gadac, ze kaczor to geniusz - bo odwrocil uwage od obecnych problemow :lol: Nie sadze, zeby dziad to wszystko rozsadnie planowal, ale na pewno ma dobry instynkt i wyczucie potrzeb pewnej grupy ludzi.

Kanade mi Unia wywalila z listy krajow z ktorych mozna przyleciec. Polska tego nie zrobila, wiec nie wiem jak to w praktyce moze dzialac teraz. Wlasnie se wyrobilem polski paszport przez ambasade i nie to zebym chcial przyleciec od razu, ale rodzinna sytuacja moze mnie zmusic :( .

Jeszcze w zeszlym tygodniu gadali, ze 10 tys to juz pewna bariera, a teraz prawie 2 razy tyle i glucha cisza. W Kanadzie w skali kraju to jakies 2500-3000 w zaleznosci od dnia, co tez podskoczylo z jakis 1500 z przed kilku tygodni. Wiec jak to jest, ze Kanada to niby taka cienka, jak w samej Polsce 5-6 razy tyle. Nie wiem jak wyglada to dokladnie z testowaniem, ale w Kandzie do testowania nie potrzebujesz skierowania, sa punkty gdzie mozesz podjechac samochodem i testuja na potege. Nie licze nawet testowania przez szpitale i domy opieki. Od poczatku pandemi przetestowali juz jakies 10mln ludu czyli 1/4 ludnosci.

ODPOWIEDZ