Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6511 Post autor: Bucholc Krok » ndz sty 17, 2021 12:59 pm

lis23 pisze:
śr sty 13, 2021 16:56 pm
ja, niestety, jestem osobą, która lubi siedzieć do późna i nigdy nie usnę o 22 czy wcześniej.
Bardziej lubisz, czy bardziej nie uśniesz? Jeśli nie uśniesz o 22 (przy założeniu, że dla świętego spokoju byś chciał) to zawal jedną noc, a następnego dnia idź spać wcześniej. Tylko ustaw budzik, żebyś znowu nie spał pół dnia. W jeden miesiąc się przestawisz.
Koper pisze:
czw sty 14, 2021 22:36 pm
Nawet na narty będziesz mógł pojechać na zamknięte stoki. :P
A bez zapisywania się nie może? Oj, Koper, Koper... :D Jak zapłaci to się da.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6512 Post autor: Wawrzyniec » ndz sty 17, 2021 15:04 pm

Komuś się pomyliła msza z wiecem wyborczym:

youtu.be/kc1DNacqacw

Obrazek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6513 Post autor: Koper » ndz sty 17, 2021 15:14 pm

Bucholc Krok pisze:
ndz sty 17, 2021 12:59 pm
A bez zapisywania się nie może? Oj, Koper, Koper... :D Jak zapłaci to się da.
Oj Bucholc, Bucholc, oczywiście, że się da, ale po to się człowiek do partii zapisuje, by płacić nie musiał. :P
Wawrzyniec pisze:
ndz sty 17, 2021 15:04 pm
Komuś się pomyliła msza z wiecem wyborczym:
Ciekawe jak TVPiS tłumaczy transmisję tegoż w kontekście swego rzekomego obiektywizmu. Niezłe tam manewry nowomowy i dwójmyślenia muszą odstawiać.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6514 Post autor: Bucholc Krok » ndz sty 17, 2021 19:46 pm

Koper pisze:
ndz sty 17, 2021 15:14 pm
Oj Bucholc, Bucholc, oczywiście, że się da, ale po to się człowiek do partii zapisuje, by płacić nie musiał. :P
Wejście do polityki to jak skok do szamba. Jeśli ktoś woli szambo zamiast zapłacić, to niech skacze. :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6515 Post autor: Wawrzyniec » pn sty 18, 2021 15:39 pm

Coś czuję, że kolejka do skakania będzie dłuższa niż jak po papier toaletowy za komuny. :P
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6516 Post autor: Bucholc Krok » pn sty 18, 2021 21:11 pm

Tylko ile z tych chętnych osób zdaje sobie sprawę w co się ładuje? :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6517 Post autor: Wawrzyniec » śr sty 20, 2021 00:27 am

A to jest dobre pytanie? I mnie na przykład zawsze intryguje ile w PiSie naprawdę w to wszystko wierzy, a ile cynicznie gra. Hm.?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6518 Post autor: Koper » śr sty 20, 2021 16:14 pm

Jarosław nie wierzy :D Przynajmniej kiedyś nie wierzył, możliwe że na starość zatracił trochę kontaktu z rzeczywistością...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6519 Post autor: Wawrzyniec » śr sty 20, 2021 20:29 pm

Właśnie na początku wydawało mi się, że nie wierzył podobnie jak sam w zamach. Ale coś czuję, że z czasem sam zaczął to tak sobie wmawiać, że w to uwierzył. Ale np. taki Kurski co prowadzi TVP, to trudno mi uwierzyć, aby wierzył w to co puszcza.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6520 Post autor: Bucholc Krok » sob sty 23, 2021 11:54 am

Jeśli chodzi o "zamach" to Jarosław akurat ma więcej danych niż my i raczej nie musi wierzyć. Pytanie, jaka jest szansa, że człowiek świadomy jest sobie w stanie coś wmówić. W tym przypadku wygodniej jest wierzyć w zamach niż przyjąć do wiadomości bezsensowną śmierć wielu ludzi z powodu zwykłej głupoty. Podobnie jest w przypadku zabójstwa Adamowicza.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6521 Post autor: Koper » sob sty 23, 2021 18:20 pm

Bucholc Krok pisze:
sob sty 23, 2021 11:54 am
W tym przypadku wygodniej jest wierzyć w zamach niż przyjąć do wiadomości bezsensowną śmierć wielu ludzi z powodu zwykłej głupoty.
Tym bardziej wygodnie, gdy można na tym kapitał polityczny było budować...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6522 Post autor: lis23 » sob sty 23, 2021 18:22 pm

swordfish pisze:
czw sty 14, 2021 00:05 am
Naprawdę dziecko nie może spać, gdy puszczasz muzykę z filmów Disneya? Powinno nawet lepiej spać ;-)
W blokach i we wspólnych domach niestety wszystko słychać. Mnie budzi w nocy sąsiad, gdy spuszcza wodę w toalecie lub gdy za mocno harcuje z drugą połówką.
Jak była impreza po 22:00 i za głośno grał Wodecki z Grechutą (towarzystwo wrzeszczało teksty piosenek), poprosiłem o ściszenie. Zadziałało.
Dziecko mieli poprzedni sąsiedzi, Oni wyprowadzili się ponad pół roku temu i tera mieszkają na moim piętrze, naprzeciwko mnie a do mieszkania nade mną wprowadził się właściciel mieszkania, który im je wynajmował. Poprzedni sąsiedzi urządzili sobie w pokoju nade mną pokój dla dziecka, a obecny, sypialnie - On był u mnie tylko raz, w lipcu i groził mi od razu policją, powiedział, że jest pracownikiem umysłowym i że musi spać o 21 i kazał mi ściszyć na 20% głośności, tak zrobiłem a mimo to wzywał policję przez pół roku. Poprzednikom przeszkadzała muzyka, a temu, tv.

Duda udzielił wywiadu i mówił, min. ze policja bije kobiety pałkami ... dla ich bezpieczeństwa ;) Mówił też, że tylko On zachował rozwagę i nie pogratulował Bajdenowi zwycięstwa, bo czekał na oficjalne wyniki.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6523 Post autor: lis23 » ndz sty 24, 2021 12:16 pm

W ubiegłym tygodniu Prokurator Generalny przeniósł ok. dwudziestu prokuratorów o kilkaset kilometrów, dając im od 24 do 48 godzin na przeniesienie, wynajęcie mieszkania ( w czasie pandemii ), itp. Prezydent powiedział, że jak im się nie podoba, to ,,, niech zmienią pracę ...

Na Polsat News w programie "Cztery Strony Prasy" dziennikarz, Paweł Lisicki niemalże płakał, jaki to nowy prezydent USA jest zły dla świata i dla biednej, katolickiej Polski - Bieden ma sprowadzać emigrantów, zezwalać na aborcję i promować LGBT, więc promować wszystko, co w Polsce jest uznawane za domenę Szatana ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6524 Post autor: Wawrzyniec » wt sty 26, 2021 19:35 pm

Z Bidenem to obie strony tradycyjnie przesadzają. Tak jak niektórzy widzą w nim wcielenia szatana, a inni Zbawiciela Uzdrowiciela Świata. Trzeba to trochę wyśrodkować. Mnie tam akurat bardziej intrygujące się wydaje, że jakoś wcześniej wokół pozycji Wice-Prezydenta nie robiono takiego szumu jak teraz wokół Kamali Harris. Czasami to nawet nie odnoszę wrażenie, że Ameryka wybrała dwóch prezydentów, a że wręcz to ona jest prezydentem.

I tutaj znowu radzę po prostu zachować rozwagę i tak szukać po środku równowagi. Czyli np. oglądając najpierw CNN, potem Fox News i znajdowanie prawdy po środku. :D
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6525 Post autor: Koper » wt sty 26, 2021 23:08 pm

lis23 pisze:
ndz sty 24, 2021 12:16 pm
Prezydent powiedział, że jak im się nie podoba, to ,,, niech zmienią pracę ...
Andrzej jaki cwany... a pewnie jak kiedyś się zastanawiał (o ile on kiedykolwiek nad czymkolwiek się w życiu zastanawiał) czy wypada coś podpisywać na peronie,to mu Jarosław tak powiedział właśnie: "Andrzej, się nie podoba, to zmień pracę". :roll:
Wawrzyniec pisze:
wt sty 26, 2021 19:35 pm
Z Bidenem to obie strony tradycyjnie przesadzają. Tak jak niektórzy widzą w nim wcielenia szatana, a inni Zbawiciela Uzdrowiciela Świata. Trzeba to trochę wyśrodkować.
Generalnie to wszyscy którzy doszukują się jakichś wcieleń zła albo zbawicieli w kimkolwiek to powinni trochę zluzować i ogarnąć w końcu, że są tylko przedstawicielami pewnego gatunku organizmu zbudowanego z węgla, tlenu i wodoru, na nic nie znaczącej w skali kosmosu planetce, gdzieś na zadupiu jednej z wielu, wielu galaktyk. :P ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ