Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6391 Post autor: Wawrzyniec » sob lis 07, 2020 22:52 pm

Koper pisze:
sob lis 07, 2020 12:06 pm
"Nie jestem żadnym mizoginem, do niedawna nawet nie wiedziałem, co to znaczy" - powiedział Przemysław Czarnek.

Minister edukacji odniósł się w ten sposób do listu 346 przedstawicieli środowiska akademickiego. Sygnatariusze domagają się odwołania Czarnka ze stanowiska. "Niestety, pełniący obecnie funkcję Ministra Edukacji i Nauki dr hab. Przemysław Czarnek w swym dotychczasowym życiorysie zawodowym i publicznym wielokrotnie udowodnił, że nie tylko nie jest gotowy i nie ma kompetencji do kierowania polską edukacją i nauką, lecz co gorsze, że tego stanowiska jest niegodny"- czytamy w liście.
"W wypowiedziach dr. hab. Czarnka widoczne są rażący brak poszanowania ludzi o innych poglądach, ukrainofobia, antysemityzm, dehumanizacja osób nieheteronormatywnych, mizoginizm oraz pochwalanie kar cielesnych wobec dzieci. Obraz ten dodatkowo pogarsza niezrozumienie używanych pojęć (jak choćby "ideologia"), rażące braki w wiedzy oraz znikomy dorobek naukowy dr. hab. Przemysława Czarnka" - napisali naukowcy.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Sam się zaorał. :roll:
Trochę tak jak swego czasu Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski odparł na zarzut feralnego wywiadu i nieporozumień słowami: "Nie jestem dyplomatą". :0

A tutaj coś po 23 ;)
https://www.facebook.com/sbwack/videos/408405700524149

Obrazek
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6392 Post autor: Koper » sob lis 07, 2020 23:14 pm

swordfish pisze:
sob lis 07, 2020 17:19 pm
Atak na ministra Czarnka jest dokładnie ten sam jak 15 lat temu na ministra Giertycha. Lewicowi dziennikarze przepisują swoje felietony sprzed 15 lat i zamieniają tylko nazwisko.
Ach ta wstrętna lewica. 15 lat minęło a oni ciągle się prawicy polskiej czepiają, że mentalnie się zatrzymała na średniowieczu. :roll:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2845
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6393 Post autor: swordfish » ndz lis 08, 2020 11:08 am

Z łapaniem bajkowych postaci nic się nie zmieniło. 35 lat temu w latach 80. na ulicach Wrocławia milicja na demonstracjach aresztowała pomarańczowych krasnali.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6394 Post autor: Koper » pn lis 09, 2020 21:07 pm

Obrazek
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6395 Post autor: Koper » śr lis 11, 2020 19:01 pm

Sąd II instancji oddalił zażalenie organizatorów Marszu Niepodległości w sprawie zakazu organizacji marszu planowanego na 11 listopada. Pełnomocnik stowarzyszenia zapowiedział odwołanie do Strasburga.
Zaraz, zaraz... Narodowe prawaki lecą ze skargą do lewaków z UE, której tak nie cierpią? :o

Z drugiej strony... nic mnie już u nich nie zdziwi. Wrzeszczą o patriotyzmie, po czym podpalają mieszkania w stolicy i atakują policję, albo twierdzą że nie akceptują gejów, ale uwielbiają paradować w grupie z młodymi, dobrze zbudowanymi mężczyznami... Zaiste pełni są paradoksów.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2845
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6396 Post autor: swordfish » śr lis 11, 2020 20:47 pm

Tak samo lewaki są pełni paradoksów. Walczą o prawa i poszanowanie odmienności seksualnej dla środowiska LGBT. A jak słyszą o zamiłowaniu biskupów do młodych kleryków, to odzywa się u nich homofobizm. Jak ksiądz może być homoseksualistą? Skandal!
A co? Biskup nie może być gay'em? Przecież lewaki walczą o kościół postępowy, nowoczesny i otwarty. I jeszcze domagają się powszechnej i obowiązkowej edukacji seksualnej w szkołach. Dlatego księża wychodzą im na przeciw z kagańcem oświaty z lekcjami erotyki.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6397 Post autor: Koper » śr lis 11, 2020 20:56 pm

Co Ty pieprzysz? :P Które lewaki mają coś przeciwko homoseksualizmowi księży??? To przecież prawaki tropią "homoseksualne lobby" w kościele jako źródło wszelkiego zła w tej, jakże prawej :P instytucji.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6398 Post autor: Paweł Stroiński » śr lis 11, 2020 21:40 pm

Homofobizm, jak ja kocham neologizmy.

Chodzi raczej o to, że świątojebliwi łamią celibat, a nie że preferują akurat chłopców ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6399 Post autor: Koper » śr lis 11, 2020 21:45 pm

Ewentualnie że dzieci gwałcą, niezależnie od płci dzieci...
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6400 Post autor: Paweł Stroiński » śr lis 11, 2020 23:45 pm

Mówiliśmy o klerykach, czyli o dorosłych.

Druga rzecz jeszcze w przypadku romansów z klerykami to, że takie coś w przypadku seminariów podchodziłoby dość mocno pod #metoo w wersji męskiej, przecież to wykorzystywanie pozycji władzy. Podchodzi pod molestowanie seksualne też. W tym przypadku to też nie jest pedofilskie.

Skoro już na pedofilię się oburzają narodowcy, to wiedzcie, że coś się dzieje :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6401 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 12, 2020 09:11 am

Koper pisze:
sob lis 07, 2020 12:06 pm
Bucholc Krok pisze:
pt lis 06, 2020 19:19 pm
Z poszkodowaną czy z jej rowerem? :P
Z tego co pamiętam to zawiózł babkę do domu.
To jest sprawdzona informacja? Między "odwiózł do domu" a "uciekł z miejsca wypadku" jest "pewna" różnica.
Bucholc Krok pisze:
pt lis 06, 2020 19:19 pm
A kto go zakopał i po co? :D
Po to, że nikogo już on nie interesuje. :P
Jeżeli jednak "uciekł" a nie "odwiózł" to powinien zainteresować prokuratora.
Swoją drogą zastanawiają mnie Twoje kryteria menelstwa. Durczok nie jest menelem, Lempart tak... a z czego to wynika? Jak np. w tych kategoriach odnajdują się tacy Kaczyński, Duda, Trzaskowski, Czarzasty, Bosak, Korwin... ??
A w czym się przejawia menelstwo Durczoka? Może czegoś nie wiem. Średnio mnie typ interesuje. Natomiast jeśli Lempart nie jest menelem, to jak ją nazwać? Chamidłem? Prymitywem? Prostaczką? Przygłupem?
"(..) - napisali naukowcy.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Sam się zaorał. :roll:
Naukowcy niech się lepiej zajmą nauką, a nie ideolo śmolo. Które miejsce w rankingu światowym zajmuje najlepsza polska uczelnia?
Koper pisze:
śr lis 11, 2020 19:01 pm
Sąd II instancji oddalił zażalenie organizatorów Marszu Niepodległości w sprawie zakazu organizacji marszu planowanego na 11 listopada. Pełnomocnik stowarzyszenia zapowiedział odwołanie do Strasburga.
Zaraz, zaraz... Narodowe prawaki lecą ze skargą do lewaków z UE, której tak nie cierpią? :o
No ale co mieliby zrobić? Chwycić za broń? :D
Z drugiej strony... nic mnie już u nich nie zdziwi. Wrzeszczą o patriotyzmie, po czym podpalają mieszkania w stolicy i atakują policję,
Znasz podpalaczy z imienia i nazwiska? Wiesz, kim są ci ludzie?
albo twierdzą że nie akceptują gejów, ale uwielbiają paradować w grupie z młodymi, dobrze zbudowanymi mężczyznami... Zaiste pełni są paradoksów.
1. co to znaczy "nie akceptować gejów"?
2. czy na tych paradach kopulują z tymi "dobrze zbudowanymi mężczyznami"?

Z tego co napisałeś można wyciągnąć wniosek, że sam spotykasz się z innymi mężczyznami (np. swoimi kolegami) dlatego, że akceptujesz gejów? :)

Przy okazji: Niemcy wymordowali miliony Żydów, a mimo tego cały czas Żydom (i nie tylko im) imponują. Natomiast ofiarami gardzi większość ludzi. Taka ciekawostka.
Paweł Stroiński pisze:
śr lis 11, 2020 23:45 pm
Skoro już na pedofilię się oburzają narodowcy, to wiedzcie, że coś się dzieje :mrgreen:
Dlaczego akurat narodowcy nie mieliby się oburzać na pedofilię?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6402 Post autor: Koper » czw lis 12, 2020 14:13 pm

Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
To jest sprawdzona informacja? Między "odwiózł do domu" a "uciekł z miejsca wypadku" jest "pewna" różnica.
Tak samo sprawdzona jak wszelkie inne w tym temacie. Podaję za informacjami przekazywanymi przez media.
Nie spotkałem się nigdzie, żeby poszkodowana demontowała te twierdzenia. Ale może masz dostęp do innych danych?
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Jeżeli jednak "uciekł" a nie "odwiózł" to powinien zainteresować prokuratora.
No to przecież interesuje.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
A w czym się przejawia menelstwo Durczoka? Może czegoś nie wiem.
W tym że wrzeszczy coś do kamery w stanie sugerującym nietrzeźwość? :P
Ale to ja Cię pytam o definicję menelstwa, skoro odebrałeś ten zaszczytny tytuł Durczokowi a przypisałeś go Lempartowej.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Średnio mnie typ interesuje.
A to niespodzianka, bo zainteresowałeś się, jak tylko ktoś wkleił filmik z nim. :P
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Natomiast jeśli Lempart nie jest menelem, to jak ją nazwać? Chamidłem? Prymitywem? Prostaczką? Przygłupem?
A to ona lata po ulicach i racami rzuca w mieszkania czy co?
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Naukowcy niech się lepiej zajmą nauką, a nie ideolo śmolo. Które miejsce w rankingu światowym zajmuje najlepsza polska uczelnia?
A z czego wynika taki stan rzeczy? Nie między innymi z tego, że pan minister przyznaje punkty za publikacje w wydawnictwach sekty Ordo Iuris? Albo promuje KUL czy uczelnie padre Rydzyka? Nie widzę w tym liście zajmowania się ideologią, tylko domagania się odwołania z funkcji człowieka, który nie ma do tego predyspozycji intelektualnych. Ale tak, najlepiej bronić PiSoministra atakując jego oponentów po czym oczywiście twierdzić, że wcale się nie jest sympatykiem (albo członkiem) PiS. Zapewne bronisz go bo to kompetentny fachowiec z bogatym dorobkiem naukowym i jakże głębokimi przemyśleniami... :roll:
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
No ale co mieliby zrobić? Chwycić za broń? :D
A bo ja wiem... Pomodlić się na Jasnej Górze? W końcu tam im powiedzieli, że bóg z nimi czy coś tam. Ostatecznie zwrócić się do Jarosława żeby wpłynął na sądy.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Znasz podpalaczy z imienia i nazwiska? Wiesz, kim są ci ludzie?
Debilami. I uczestnikami marszu niepodległości. Z nazwisk ich nie znam, ale jak to Twoi koledzy, to możesz w ramach patriotycznego obowiązku podać nazwiska policji i ułatwić im znalezienie winnych.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
1. co to znaczy "nie akceptować gejów"?
Np. atakować kogoś, kto wygląda na geja, odbierać mu prawa do wyrażania swoich poglądów, życia po swojemu i swobodnego funkcjonowania w przestrzeni publicznej.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
2. czy na tych paradach kopulują z tymi "dobrze zbudowanymi mężczyznami"?
Publicznie raczej nie, a co robią prywatnie to nie moja sprawa, ja nie prawy i sprawiedliwy by ludziom do łóżek zaglądać.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Z tego co napisałeś można wyciągnąć wniosek, że sam spotykasz się z innymi mężczyznami (np. swoimi kolegami) dlatego, że akceptujesz gejów? :)
Ależ ja akceptuję gejów, więc możesz sobie taki wniosek wyciągać. Niemniej ja nie otaczam się młodymi, dobrze zbudowanymi mężczyznami w szalikach i nie biegam z nimi po ulicach.
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Przy okazji: Niemcy wymordowali miliony Żydów, a mimo tego cały czas Żydom (i nie tylko im) imponują. Natomiast ofiarami gardzi większość ludzi. Taka ciekawostka.
A Ty jakieś badania przeprowadziłeś, z których wynika że większość z 8 miliardów mieszkańców naszej planet gardzi ofiarami Holokaustu czy tak pieprzysz trzy po trzy jak Trump na wiecach?
Bucholc Krok pisze:
czw lis 12, 2020 09:11 am
Dlaczego akurat narodowcy nie mieliby się oburzać na pedofilię?
Chodziło o pedofilię wśród kleru. Narodowcy uważają (nie wiedzieć czemu, w końcu KK to reprezentanci państwa Watykan a nie jakiś kościół narodowy jak np. w Anglii) Kościół i jego interesy niemal za polską rację stanu i bronią uprzywilejowanej pozycji rodzimego kleru, stroniąc od jego krytyki.
A poza tym, jak widać po marszach, narodowcy nie należą do specjalnie inteligentnych, i pewne rzeczy (w tym zapewne informacje o pedofilii wśród kleru) docierają do nich wolniej. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6403 Post autor: Wawrzyniec » czw lis 12, 2020 20:19 pm

Mnie się wydaje, że chyba większość nie miałaby problemu z homoseksualnymi księżmi, podobnie jak, aby księża mieli rodziny. Tym bardziej zważywszy, że sam celibat nie ma jakiś religijnych podstaw i pierwsi chrześcijanie i kapłani, spokojnie mieli rodziny. Za to wiadomo, pedofilia nie jest cool i seks z dziećmi nie jest cool.

A logika narodowców jest w ogóle dziwna jak i przywiązanie do kościoła, który teoretycznie nie podlega państwu polskiemu, a jego wyznawcy nie czczą Polaków, a dokładniej Żydów, Jezusa i Maryję. Gdyż gdyby chciano się odwoływać do prawdziwej polskości i słowiańszczyzny, to chyba trzeba by było być za pogańskimi wierzeniemi z okresu Polan.
Tak samo jak sam nie uważam, że multikulturowość jest tylko dobra, czy też że jedynie państwo homogeniczne i narodowe jest dobre. Gdyż tutaj można dawać mnóstwo przykładów za i przeciw. Ale tak patrząc po polskiej historii, to najsilniejsza Polska, była właśnie wielonarodowościowa i wielowyznaniowa, czyli multi-kulti za czasów Jagiellonów.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6404 Post autor: Koper » czw lis 12, 2020 23:20 pm

Wawrzyniec pisze:
czw lis 12, 2020 20:19 pm
logika narodowców
to oksymoron ?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6405 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 13, 2020 21:26 pm

Media kłamio. Najnowsze nagrania ewidentnie pokazują, kto był agresorem, a kto atakowanym 11 listopada:
https://twitter.com/napalonywikary/stat ... 8417805312
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ