Jak rzyć, panie premierze?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6196 Post autor: lis23 » wt lip 07, 2020 08:26 am

swordfish pisze:
wt lip 07, 2020 05:58 am
TVN24 nie pokazało całej debaty Rafała z Leszna. Na początku było pytanie o Marsz Niepodlegości zadane przez dziennikarza TV Republika. Zamiast tego na wizji był red. Kraśko.
Pytanie było na samym poczatku debaty, w tym momencie TVN24 się na nia przeniósł. Potem juz nie słuchałem, bo co mnie interesi"debata" z jednym kandydatem?

Mój ojciec stwierdził wczoraj, że złodziej, komunista i oszust, Trzaskowski na pewno zabierze nam 13 emeryturę, bo On kłamie i zmienia zdanie z dnia na dzień ( coś zabrać może jedynie Rzad, Prezydent nie ma takich uprawnień ), oczywiście nie obyło się bez argumentu, że PO ukradła miliardy złotych, a PIS,nie - oczywiście, o aferach wokół Ministra Zdrowia nic nie słyszał, bo TVP raczej o nich nie wspomina ;) PIS rzadzi już pięć lat i jakoś nie ma tych licznych aresztowań, procesów i skazań polityków Platformy ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6197 Post autor: Bucholc Krok » wt lip 07, 2020 14:12 pm

Koper pisze:
pt lip 03, 2020 23:46 pm
No, spoko, tylko polecałbym wklejanie nieco mądrzejszych rzeczy jak obwinianie Trzaskowskiego za oberwanie chmury.
Przecież nikt tam nie powiedział, że oberwanie chmury jest przez Trzaskowskiego. :roll:
Albo nie zrozumiałeś pytania, albo udajesz. Nie pytałem, dlaczego doczepiła się do mnie ta łatka, tylko dlaczego Ty (jako jedyna osoba zresztą) co jakiś czas to piszesz. Bo chyba wiesz, po co to piszesz?
Bo wklejasz co rusz jakieś kretynizm rodem z TVPiS po czym się zapierasz, że nie, nie, Ty wcale nie pisowy.
Pewnie każdy o kimś mógłby napisać, że PiS, PO, TVP, TVN nas*ał mu do głowy, bo pisze głupoty, tylko nikt poza Tobą tego nie robi. Bo co to miałoby dać?
swordfish pisze:
wt lip 07, 2020 01:31 am
19-latka, która krzyknęła na wiecu Dudy niecenzuralne słowo została oskarżona o zniewagę prezydenta i grozi jej 3 lata więzienia. Czy zniesie pan artykuł 212?" (krzyknęła "je..ć PiS" i teraz musi stanąć przed sądem za znieważanie prezydenta)
Przynajmniej ładna? A sąd i tak nic jej nie zrobi z wiadomych powodów.

Ta biedna razemowska burżuazja :lol:
https://bezprawnik.pl/zarobki-zarzadu-partii-razem/
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6198 Post autor: swordfish » wt lip 07, 2020 16:13 pm

Ciężkie chwile dla Rafała. Kolejny wypadek kierowcy miejskiego zatrudnionego przez spółkę niemiecką. Mężczyzna pod wpływem narkotyków. Jak on się wytłumaczy z tych wypadków? Pewnie kaczystowska banda specjalnie kierowców częstowała środkami psychoaktywnymi, aby uderzyć w drużynę Trzaskowskiego.

https://www.rmf24.pl/fakty/news-wypadek ... Id,4597953

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6199 Post autor: Koper » wt lip 07, 2020 16:36 pm

swordfish pisze:
wt lip 07, 2020 01:31 am
Mówi się, że ustawką w debacie Trzaskowskiego był niejaki Grzegorz Jakubowski, reprezentujący korwinowy "Najwyższy Czas!".
Kto "mówi się"? Czy "Najwyższy czas!" protestuje że zamiast ich dziennikarza był ktoś podstawiony?
Bucholc Krok pisze:
wt lip 07, 2020 14:12 pm
Przecież nikt tam nie powiedział, że oberwanie chmury jest przez Trzaskowskiego. :roll:
A że Trzaskowski odpowiada za zalaną (w wyniku oberwania chmury) stolicę?
Bucholc Krok pisze:
wt lip 07, 2020 14:12 pm
Przynajmniej ładna? A sąd i tak nic jej nie zrobi z wiadomych powodów.
Bo to były słowa adresowane do kandydata Dudy a nie prezydenta Dudy, wiadomo. ;)
Bucholc Krok pisze:
wt lip 07, 2020 14:12 pm
Ta biedna razemowska burżuazja :lol:
https://bezprawnik.pl/zarobki-zarzadu-partii-razem/
Ale pokazali że potrafią walczyć (skutecznie!) o godne zarobki? Pokazali. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6200 Post autor: lis23 » wt lip 07, 2020 17:03 pm

Już nawet szczepionki sa polskim wrogiem narodowym :mrgreen:
Ponoć Polska to wolny i dumny naród a obowiazek szczepień to zamach na owa dumę, wolność i suwerenność, więc Prezydent ma rację, że się nie szczepi i że namawia, aby się nie szczepić ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6201 Post autor: Koper » wt lip 07, 2020 17:37 pm

Najbardziej mnie rozwalił tym że się nie zaszczepił bo "uważa że nie".
Nie bo nie. Nie i już, i co mi zrobicie. :lol:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2837
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6202 Post autor: swordfish » wt lip 07, 2020 20:57 pm

Zależy o jakiej szczepionce piszemy. Czy chodzi o szczepionkę z konserwantami dla ludu, czy bardziej wyselekcjonwaną przeznaczoną tylko dla rządu?

https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... nId,868885

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6203 Post autor: Koper » wt lip 07, 2020 22:12 pm

Tam jest skandal, a premier zapowiedziała że nie użyje "rządowej" tylko "ludowej". U nas pewna była już premier nawrzeszczała by z mównicy, że jej się po prostu należało. :P Wot, różnica między zachodem a wschodem. :P

I na wschodzie jeszcze takie cuda:
Zorganizowany w 2020 r. przez Ministerstwo Sprawiedliwości konkurs na pomoc ofiarom przestępstw wygrała Fundacja Profeto założona przez ks. Michała Olszewskiego. To były egzorcysta, o którym głośno zrobiło się, gdy w swojej książce "Być jak Hiob" opisał historię "wypędzania demona" z wegetarianki, wyznawczyni Krishny oraz członkini Greenpeace i Amnesty International.

Z relacji w książce wynikało, że aktywność "demonów", które miały opętać kobietę polegała głównie na wstręcie do jedzenia mięsa. Ks. Olszewski pokonał je więc i wygnał z "opętanej" za pomocą... salcesonu, do jedzenia którego miał zmusić egzorcyzmowaną.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... q,79cfc278
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6204 Post autor: lis23 » śr lip 08, 2020 10:06 am

Reklama Dudy:

Obrazek
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6205 Post autor: Koper » śr lip 08, 2020 17:31 pm

Prawie mnie przekonała. Jeszcze jakby zapewnił, że jak będę po pijaku nieletnie molestował, to mnie też na pewno ułaskawi, to już lecę stawiać X przy Duda. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6206 Post autor: lis23 » czw lip 09, 2020 11:03 am

Z tym wzrostem gospodarczym to chyba przesadził, po korona zobaczymy, jaki i czy w ogóle ten wzrost będzie ;)
Dzisiaj Duda sięgnał chyba po ostatni akt desperacji, zapraszajac PSL i Konfederację do "Wielkiej Koalicji Polskich Spraw" ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6207 Post autor: qnebra » czw lip 09, 2020 12:55 pm

Gdzie PSL powiedziało że niech idą na drzewo, a Konfederacja ma poważne opory, plus ten materiał z fejkowymi wyborcami Bosaka też nie pomoże we współpracy.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6208 Post autor: Wawrzyniec » czw lip 09, 2020 14:13 pm

W South Park był odcinek, gdzie amerykańscy pedofile domagali się swoich praw do uprawiania seksu z dziećmi. Może Duda celuje w tę samą grupę społeczną. Kto wie ile to jest potencjalnych głosów.

Ja sam już we wtorek swój głos wysłałem. Oczywiście za niego sam zapłaciłem i teraz tylko czekam.co ciekawe na mojej kartce do głosowania nawet miałem prawo wyboru. :shock:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6209 Post autor: Koper » czw lip 09, 2020 16:28 pm

Wawrzyniec pisze:
czw lip 09, 2020 14:13 pm
W South Park był odcinek, gdzie amerykańscy pedofile domagali się swoich praw do uprawiania seksu z dziećmi. Może Duda celuje w tę samą grupę społeczną.
w kler? ;) :lol: ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Jak rzyć, panie premierze?

#6210 Post autor: Wawrzyniec » czw lip 09, 2020 16:59 pm

Jest wyrok w związku wypadkiem Beaty Szydło w Oświęcimiu.

https://www.google.pl/amp/s/www.tokfm.p ... -wyrok.amp

przypadkowo" :
""Nagrania zostały uszkodzone w sposób mechaniczny"

Jest i wyrok gdzie, kierowca seicento ma zapłacić nawiązki dla Beaty Szydło i funkcjonariusza ówczesnego BOR i został uznany winnym nieumyślnego spowodowania wypadku. Przy czym o dziwo sąd potwierdził, że kolumna nie jechała na sygnale.

Cóż to odszkodowanie i to pierwszeństwo na drodze się po prostu Beacie Szydło należało. A wniosek jest taki, że bezpieczniej jest w Polsce być pedofilem niż kierowcą.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ