Strona 1 z 1
Filmweb
: wt paź 30, 2012 10:47 am
autor: Kaonashi
Wie ktoś jak na tym nowym filmwebie dodać tytuł (np. do polskiego dopisać jeszcze zagraniczny). Kiedyś w kontrybucjach była zakładka "dodaj tytuł", a teraz wsiąkła.
Re: Filmweb
: pn lut 11, 2013 19:05 pm
autor: Kaonashi
Jakbyś ktoś znalazł jakieś błędy na filmwebie do poprawki to niech napisze mi w tym temacie to się tym zajmę

Re: Filmweb
: pn lut 11, 2013 19:08 pm
autor: DanielosVK
Tak. 75% społeczności tego portalu to błąd.
Re: Filmweb
: pn lut 11, 2013 19:11 pm
autor: Kaonashi
Przesadzasz. Są trolle, ale tak samo jak wszędzie.
Re: Filmweb
: pn lut 11, 2013 19:12 pm
autor: Mystery
Kaonashi pisze:Jakbyś ktoś znalazł jakieś błędy na filmwebie do poprawki to niech napisze mi w tym temacie to się tym zajmę

Zdjęcie Giacchino

Re: Filmweb
: pn lut 11, 2013 19:13 pm
autor: Kaonashi
Przynajmniej to on jest na zdjęciu, a nie to co przy Laim.
Re: Filmweb
: wt lut 12, 2013 21:44 pm
autor: Kaonashi
Ale żeś wynalazł

Hmmmm. Muszę najpierw pomyśleć gdzie to zgłosić

Re: Filmweb
: wt lut 19, 2013 14:54 pm
autor: Kaonashi
Napiszę priva do administratorów bo inaczej tego nie poprawię.
Re: Filmweb
: pt kwie 05, 2013 10:20 am
autor: kickass
sprzed 8 lat... niezły jesteś

a właśnie, co muszę zrobić aby mógł dodawać wpisy (opisy filmów) na fw? kiedyś, jest trochę filmów bez tej przydatnej rzeczy, kiedyś chciałem dodać swój wpis i do tej pory się nie pojawił, możliwe że nie został zaakceptowany? ale lepiej średniej jakości opis niż żaden (chyba)
Re: Filmweb
: pt kwie 05, 2013 13:20 pm
autor: Kaonashi
Opis musi być poprawny - bardzo się o to czepiają. Tak jak z plakatami: dla nich lepiej żeby nie było żadnego niż zaakceptować jakiś w słabej jakości. Dodajesz normalnie opis, a później sprawdzasz profil ----> materiały czy kontrybucja została odrzucona czy zaakceptowana czy czeka w kolejce (czasem trzeba czekać nawet miesiąc na decyzję). Jak ją odrzucili to będzie masz dymek w którym weryfikator opisze Ci Twój błąd.