WTF?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: WTF?

#781 Post autor: Adam » wt mar 12, 2019 18:17 pm

#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: WTF?

#782 Post autor: Koper » wt mar 12, 2019 19:14 pm

A mogła być jak Ash z Evil Deada.... :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1147
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: WTF?

#783 Post autor: galljaronim » sob mar 16, 2019 00:47 am


Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: WTF?

#784 Post autor: Wawrzyniec » śr mar 20, 2019 23:16 pm

Rety też chciałbym sobie wymodlić samochód:
https://www.pomponik.pl/plotki/news-dom ... omments4-1
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: WTF?

#785 Post autor: Koper » ndz mar 24, 2019 14:09 pm

Może spróbuj z jakimś innym bóstwem jak modły do aktualnego nie przynoszą skutku?
:mrgreen:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1147
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: WTF?

#786 Post autor: galljaronim » pn kwie 29, 2019 08:09 am

U nas w Polsce też chciano przesłuchać jednego ptaka, ale kryje go prokurator generalny.

https://nczas.com/2019/04/27/w-brazylii ... licjantow/


Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: WTF?

#787 Post autor: Wawrzyniec » czw maja 02, 2019 13:03 pm

#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: WTF?

#788 Post autor: Adam » pn maja 27, 2019 13:47 pm

#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: WTF?

#789 Post autor: Kaonashi » wt cze 18, 2019 13:54 pm

Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: WTF?

#790 Post autor: Bucholc Krok » wt cze 25, 2019 13:38 pm

"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: WTF?

#791 Post autor: Koper » wt cze 25, 2019 17:13 pm

Najwyraźniej był na wakacjach w Tajlandii i stwierdził, że tam to działa :P

Tyle, że...

Bucholc i jego kolega z Twittera najwyraźniej nie doczytali, że to nie jest pomysł Biedronia, ale że Biedroń dla jaj wrzucił jakiś list od fana z "propozycjami programowymi". Czy wrzucanie czegoś takiego dla żartu przystoi poważnemu (hehe:P) politykowi to inna kwestia, ale to nie są pomysły Biedronia.

No ale tak to jest jak się powiela wieści z TVP Info, nie macie tam czegoś bardziej wiarygodnego...? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: WTF?

#792 Post autor: Bucholc Krok » pt cze 28, 2019 13:29 pm

Koper pisze:
wt cze 25, 2019 17:13 pm
Bucholc i jego kolega z Twittera najwyraźniej nie doczytali, że to nie jest pomysł Biedronia, ale że Biedroń dla jaj wrzucił jakiś list od fana z "propozycjami programowymi".
Akurat wiedziałem o tym i nic to nie zmienia.
Czy wrzucanie czegoś takiego dla żartu przystoi poważnemu (hehe:P) politykowi to inna kwestia, ale to nie są pomysły Biedronia.
Oczywiście, a Hartman mówiący o legalizacji kazirodztwa to tylko intelektualna prowokacja. :D Jakby mu się nie podobało to by z tym nie wyskakiwał. Odrzuciłby ten pomysł jako absurdalny i poniżający kobiety. :roll: Może Ty mi powiesz, albo fani Biedronia, co jest fajnego/dowcipnego w tym pomyśle, że zasługiwał na upublicznienie?
No ale tak to jest jak się powiela wieści z TVP Info, nie macie tam czegoś bardziej wiarygodnego...? :P
Informacja o pobiciu matki to też kłamstwo? :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: WTF?

#793 Post autor: Koper » pt cze 28, 2019 17:15 pm

Bucholc Krok pisze: Akurat wiedziałem o tym
Yhm...
Bucholc Krok pisze: Oczywiście, a Hartman mówiący o legalizacji kazirodztwa to tylko intelektualna prowokacja. :D
Nie wiem czy prowokacja, ale mam jakieś wrażenie, że nadto intrelektualna, byś mógł na ten temat dyskutować bez świętego oburzenia :P , bo ktoś powiedział coś na temat tabu. Notabene kazirodztwo obejmuje nie tylko rodziców i dzieci, ale z definicji ogólnie krewnych, więc jak to się ma do średniowiecznych ożenków władców z wszelakimi "kuzynkami". Znajdziesz też cywilizacje gdzie związki kazirodcze tępione nie były, a i wręcz przeciwnie. Hartmanowi, jak sądzę, bo nie wgłębiałem się, zapewne chodziło, że skoro i tak większość stosunków seksualnych w dzisiejszych czasach w naszych kręgach cywilizacyjnych nie ma na celu ani nie prowadzi do posiadania potomstwa to należałoby się zastanowić czy za takowe u dwojga dorosłych ludzi powinna być kara jeżeli owi ludzie są spokrewnieni. Ponieważ oczywiście jedynym problemem nie wynikającym z kulturowego tabu są ewentualne genetyczne defekty potomstwa... Zresztą... nie chce mi się rozpisywać, ale jakaś tam przestrzeń do dyskusji jest (tak samo jak można dyskutować o prawie do broni, karze śmierci, aborcji, eutanazji, JOWach etc.), natomiast czy pomysł jest (choćby biorąc pod uwagę niedoskonałe jednak metody zapobiegania ciąży) rozsądny czy nie, to już insza inszość. :P
Bucholc Krok pisze: Jakby mu się nie podobało to by z tym nie wyskakiwał. Odrzuciłby ten pomysł jako absurdalny i poniżający kobiety. :roll: Może Ty mi powiesz, albo fani Biedronia, co jest fajnego/dowcipnego w tym pomyśle, że zasługiwał na upublicznienie?
A Tobie się podobają różne głupotki, które tu czasem linkujesz? Podejrzewam, że nie, że Twoją intencją jest pokazanie absurdu lub głupoty, a nie podpisywanie się pod treściami np. mądrości pana Petru czy innego polityka.
Bucholc Krok pisze: Informacja o pobiciu matki to też kłamstwo? :)
a co to ma do rzeczy? :P Tu masz coś na temat TVP
https://www.donald.pl/artykuly/vmRxyPJY ... czycie-g20
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: WTF?

#794 Post autor: Bucholc Krok » pt cze 28, 2019 19:09 pm

Koper pisze:
pt cze 28, 2019 17:15 pm
Nie wiem czy prowokacja, ale mam jakieś wrażenie, że nadto intrelektualna, byś mógł na ten temat dyskutować bez świętego oburzenia :P
Serio, nie miałbyś problemu z seksem ze swoimi rodzicami albo dziećmi? :roll:
A Tobie się podobają różne głupotki, które tu czasem linkujesz? Podejrzewam, że nie, że Twoją intencją jest pokazanie absurdu lub głupoty, a nie podpisywanie się pod treściami np. mądrości pana Petru czy innego polityka.
Chcesz mi powiedzieć, że Biedroń wrzucił ten pomysł z intencją pokazania, jacy durnie go popierają? :mrgreen: Głupio go bronisz. Dla mnie sprawa jest oczywista i niestety nie świadczy o nim najlepiej.
Bucholc Krok pisze: Informacja o pobiciu matki to też kłamstwo? :)
a co to ma do rzeczy? :P
Zapewne także w TVP mówili o matce Biedronia, więc pewnie kłamali. Zresztą to Ty wyskoczyłeś z TVP ni w pięć ni w dziewięć. Już wcześniej zauważyłem, że lubisz przypisywać osobom z którymi dyskutujesz różne, złe w swoim mniemaniu, inspiracje, gdy jest Ci to wygodne. Słabo to jednak wygląda, bo sprowadza dyskusję na niski poziom nie wnosząc zupełnie niczego poza dziwnym poczuciem, że to ma niby jakoś dowartościować Twoje argumenty. Niczego nie dowartościowuje.
Ale co to ma do mnie?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: WTF?

#795 Post autor: Koper » sob cze 29, 2019 02:04 am

Bucholc Krok pisze:
pt cze 28, 2019 19:09 pm
Serio, nie miałbyś problemu z seksem ze swoimi rodzicami albo dziećmi? :roll:
A w którym ja miejscu pisałem o sobie? Toż odniosłem się tylko do sensowności dyskusji nt. depenalizacji tegoż zjawiska. Wielu rzeczy nie robię, wiele rzeczy jest dla mnie odpychających, ale znajdują się idnywidua, którym się to podoba. Dopóki nikomu nie szkodzą, nie widzę powodów by ich karać, nawet jeśli robią coś wbrew jakiemuś społeczno-kulturowemu tabu. Tyle.
Bucholc Krok pisze:
pt cze 28, 2019 19:09 pm
Chcesz mi powiedzieć, że Biedroń wrzucił ten pomysł z intencją pokazania, jacy durnie go popierają? :mrgreen: Głupio go bronisz. Dla mnie sprawa jest oczywista i niestety nie świadczy o nim najlepiej.
Z intencją (tak obstawiam) pokroju "Hej, patrzcie jakie ludzie mi śmieszne rzeczy wysyłają" - i raczej nie podejrzewałbym, że się głębiej zastanowił nad tym czy to co robi jest mądre (jak i ogólnie o głębsze zastanawianie się nad czymkolwiek:P) i fakt, że nie świadczy o nim najlepiej, ale w innym kontekście, niż próbuje to przedstawić gość z twittera czy TVP Info. I bronię go jedynie przed przypisywaniem mu słów i poglądów, których nie jest autorem.
Bucholc Krok pisze:
pt cze 28, 2019 19:09 pm
Zapewne także w TVP mówili o matce Biedronia, więc pewnie kłamali. Zresztą to Ty wyskoczyłeś z TVP ni w pięć ni w dziewięć. Już wcześniej zauważyłem, że lubisz przypisywać osobom z którymi dyskutujesz różne, złe w swoim mniemaniu, inspiracje, gdy jest Ci to wygodne. Słabo to jednak wygląda, bo sprowadza dyskusję na niski poziom nie wnosząc zupełnie niczego poza dziwnym poczuciem, że to ma niby jakoś dowartościować Twoje argumenty. Niczego nie dowartościowuje.
Nie ni w pięć ni w dziewięć, tylko przytoczyłeś jakiegoś typka z twittera przytaczającego bełkot TVP Info. Było zalinkować biedroniowy oryginał. A tak linkujesz gościa, który przekazuje interpretację pisowskiej szczekaczki, która wiadomo z góry jaka będzie (ani obiektywna, ani wnikliwa).
Bucholc Krok pisze:
pt cze 28, 2019 19:09 pm
Ale co to ma do mnie?
Patrz wyżej.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ