Poszukuję ....

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#31 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 14, 2012 23:50 pm

Nie będę tak mówił, gdyż jego fanem nie jestem. Jak już to zapytam, czy mógłby dla znajomego napisać autograf, gdyż jest wielkim fanem Bondów i nawalił 200 stron postów u nas na forum. :P Zobaczymy co to będzie. Jestem bardzo skryty i nieśmiały jeżeli chodzi o autografy.Na ostatnim FMFie to cztery razy się zastanawiałem, aż się odważyłem poprosić Tykwera o wspólną fotkę.

Najważniejsze, że to nie musi być na najbliższe dni, gdyż mam je zajęte, więc bym nie dał rady. Ale też to nie jest tak daleko, żebym tam nie podjechał. I też nie jest to jakaś dzielnica, której miałbym się bać, wręcz przeciwnie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#32 Post autor: Templar » śr lis 14, 2012 23:51 pm

Wawrzyniec pisze:I też nie jest to jakaś dzielnica, której miałbym się bać, wręcz przeciwnie.
Ja to się boję całego Berlinu :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#33 Post autor: Adam » śr lis 14, 2012 23:54 pm

Wawrzyniec pisze:Najważniejsze, że to nie musi być na najbliższe dni, gdyż mam je zajęte, więc bym nie dał rady.
jak mówię - w zimie nie :)
I też nie jest to jakaś dzielnica, której miałbym się bać, wręcz przeciwnie.
to tam są takie dzielnice których się trzeba bać? cracovia, wisła i te sprawy? czy dałntałn/slamsy?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#34 Post autor: Wawrzyniec » śr lis 14, 2012 23:55 pm

Templar pisze:
Wawrzyniec pisze:I też nie jest to jakaś dzielnica, której miałbym się bać, wręcz przeciwnie.
Ja to się boję całego Berlinu :P
Berlina, jak już co. A zresztą czego tu się bać. W tym mieście czuję się bezpieczniej niż w niejednym mieście w Polsce. :)

@Adam co do tego autografu jesteśmy w kontakcie, szczególnie jak to nie jest coś co muszę zaraz załatwić. Zobaczę co da się zrobić. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#35 Post autor: Adam » śr lis 14, 2012 23:56 pm

za pół roku będzie git - ja wybadam teren na razie czy aby inny bondowy ktoś w Berlinie nie siedzi :D
ale myślałem że w berlinie to się nie ma czego bać poza paradą gejów :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#36 Post autor: Templar » śr lis 14, 2012 23:59 pm

Wawrzyniec pisze:Berlina, jak już co
A przepraszam bardzo, niezły błąd walnąłem :P
Wawrzyniec pisze:A zresztą czego tu się bać. W tym mieście czuję się bezpieczniej niż w niejednym mieście w Polsce. :)
No Ty to nie masz co się bać, ale my zwykli śmiertelnicy boimy się czającego się tam ZŁA :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#37 Post autor: Adam » czw lis 15, 2012 00:00 am

nie ma to jak huta - jeden wielki dałntałn 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33787
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Poszukuję ....

#38 Post autor: Wawrzyniec » czw lis 15, 2012 00:00 am

Adam pisze:to tam są takie dzielnice których się trzeba bać? cracovia, wisła i te sprawy? czy dałntałn/slamsy?
Raczej nie. Za Weddingiem średnio przepadam, gdyż tam sporo Polaków, Turków i Arabów mieszka i Marzahn nocą trochę przeraża, gdyż to taka dawna poenerdowska dzielnica, więc trochę neonazistów tam pewnie nie jest i choć nie mam urody nordyckiej to jestem na tyle biały, że mi to nie grozi. :) Po za tym bardzo fajne miasto, gdzie knajpy nie zamykają tak wcześnie jak w Krakowie. :)
Adam pisze:ja wybadam teren na razie czy aby inny bondowy ktoś w Berlinie nie siedzi :D
Niemców sporo się przez Bonda przetoczyło, szczególnie jako badguyów. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#39 Post autor: Adam » czw lis 15, 2012 00:02 am

ale on jest Polakiem :) matka Niemka, ojciec Polak i nazwisko też po ojcu - Wiśniewski 8)
#FUCKVINYL

Mefisto

Re: Poszukuję ....

#40 Post autor: Mefisto » czw lis 15, 2012 04:02 am

Wawrzyniec pisze:Tylko jakbym go dopadł?
Najlepiej ostrożnie, bo inaczej szpital.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#41 Post autor: Adam » sob lut 23, 2013 10:21 am

poszukuję nazwy wtyczki do firefoxa która obchodzi zabezpieczenie regionalne na kraj - żeby przeglądarka nie wykrywała że jestem spoza usa i z tego powodu nie mogę oglądać streamów - jest tak np z video na netflixie czy cnn. nie mogę tego namierzyć a wiem że jest, bo chciałbym pooglądać kilka rzeczy, a niestety wyskakuje że jestem outside usa :evil:

Templar, pomóż :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: Poszukuję ....

#42 Post autor: Althazan » sob lut 23, 2013 14:50 pm


Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Poszukuję ....

#43 Post autor: Adam » sob lut 23, 2013 18:52 pm

nie działa ta wtyczka - po zainstalowaniu ikonka wskoczyła koło paska adresowego i cały czas jest connecting to server i nic sie nie dzieje
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Poszukuję ....

#44 Post autor: kiedyśgrześ » śr lut 27, 2013 19:48 pm

Adam jak dalej masz problem z lokalizacją, to spróbuj ten program Hotspot Shield, to działa systemowo na wszystkich przeglądarkach, trochę upierdliwy w wersji darmowej, ale serwery do ściągania oszukuje, więc może i twój problem rozwiąże
Obrazek

Mefisto

Re: Poszukuję ....

#45 Post autor: Mefisto » wt kwie 09, 2013 19:20 pm

Szukam piosenki What's It Going To Be w wyk. Maggie Lee i za diabła nie mogę znaleźć, normalnie piosenka-duch, ale jakby ktoś namierzył, to będę dźwięczny.

ODPOWIEDZ