Odtwarzacz MP3

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Turek

Re: Odtwarzacz MP3

#16 Post autor: Turek » śr sty 04, 2012 22:42 pm

To jaki tel polecasz ale konkretnie ?

Ja mam LG Ku990i Viewty i gra słabo...

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#17 Post autor: kiedyśgrześ » śr sty 04, 2012 23:05 pm

Nie znam LG, ma toto wejście słuchawkowe jack 3,5 mm, jeśli tak, to spraw sobie odpowiedni zestaw słuchawkowy (moja preferencja jak wspomniałem to SE, model tak od MH-700 w górę, muszą być oryginalne, a nie chiński odrzuty, które się zdarzają) i przetestuj, prawie na pewno będzie sporo lepiej :), jeśli ma jakiś port uniwersalny to trzeba się przesiąść na inny telefon podług własnych preferencji i ponownie wymienić pudełkowy zestaw słuchawkowy na coś odpowiedniego :) muza z netu będzie oczywiście grała różnie, na potrzeby własnych ripów wypada się zaopatrzyć w profesjonalny koder Fraunhofer II, unikać darmowego LAME
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Odtwarzacz MP3

#18 Post autor: Templar » śr sty 04, 2012 23:08 pm

kiedyśgrześ pisze:(moja preferencja jak wspomniałem to SE, model tak od MH-700 w górę, muszą być oryginalne, a nie chiński odrzuty, które się zdarzają)
Eeeee? Z tego typu słuchawek, do 100zł tylko Creative EP-630, z droższych Aurvany albo NuForce NE-700M :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#19 Post autor: kiedyśgrześ » śr sty 04, 2012 23:25 pm

Być może, ja się przyzwyczajam :D teraz mam wepchnięte w bluetootha HPM-78 i w sumie nie narzekam, mam za mało znajomych z podobnymi zainteresowaniami i nie mogę sobie pozwolić zbyt często na testy nie swojego sprzętu :D

Ps. Im więcej opinii, tym lepiej dla Turka :D
Obrazek

Turek

Re: Odtwarzacz MP3

#20 Post autor: Turek » czw sty 05, 2012 10:25 am

DO LG muszę podpinać przez jakąś przejściówkę - podpinam słuchawki pod to i dopiero wtedy pod tel (takim wejściem jak ładowarka).

Sprawdzałem na moich Senkach, i różnych słuchawkach dousznych i z tego telefonu brzmi na różnych i zawsze przeciętnie...

Pewnie mnie wyśmiejecie ale mnie ten Creativ ZEN MX grał bardzo fajnie...

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#21 Post autor: kiedyśgrześ » czw sty 05, 2012 10:45 am

To o czym dyskusja :D łykaj :!: Uleganie cudzym opinią to droga przez mękę, wieczny niedosyt i idąca za tym racjonalizacja decyzji, trzeba mieć jaja :!: Chce ci się dźwigać dwa urządzenia, dźwigaj i przyjemnego odsłuchu :D
Ps. tylko 16GB, 8 po chwili będzie za mało.
Obrazek

Turek

Re: Odtwarzacz MP3

#22 Post autor: Turek » czw sty 05, 2012 10:57 am

Gdybyście wiedzieli jaki klimat się tworzy gdy człek słucha takiego LOTRa idąc samotnie przez las :D Myślę że Creativ starczy :D

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Odtwarzacz MP3

#23 Post autor: Ghostek » czw sty 05, 2012 11:06 am

Bo tak naprawdę najbardziej liczą się słuchawki. Masz dobre słuchawiszony, więc Creative ci styknie na bank! :)
Obrazek

Turek

Re: Odtwarzacz MP3

#24 Post autor: Turek » czw sty 05, 2012 11:07 am

Ale z tymi wielkimi do lasu nie pójdę :D

Więc też muszę kupić jakiś mniejsze nauszne :) Rozmiarowo coś takiego co było przy walkmanach kiedyś

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#25 Post autor: kiedyśgrześ » czw sty 05, 2012 11:19 am

Mój numer jeden na nocne eskapady od paru miesięcy to Frederic Talgorn - Anthony Zimmer

I jeszcze jedna sprawa związana z odtwarzaczami, po świętach ku swojemu zaskoczeniu znalazłem na telefonie Conana Niszczyciela, w święta byłem tak podcięty, że nawet nie pamiętam jakim cudem sztuka załadowania tego materiału mi się udała, prawdopodobnie użyłem bluetooth, nie wyobrażam sobie walki z portami i kablami w stanie wskazującym, stąd pytanie jakie możliwości komunikacji ma ten ZEN, ZEN X-Fi chyba już ma bluetooth i wi-fi, tak mi się wydaje.
Obrazek

Turek

Re: Odtwarzacz MP3

#26 Post autor: Turek » czw sty 05, 2012 12:16 pm

Ma chyba tylko USB. Mi to tam starczy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#27 Post autor: Adam » czw sty 05, 2012 12:21 pm

a ja np nienawidzę słuchać muzy na słuchawkach poza domem.. czuje się jak Łesli Snajps w JuEs Marszals - osaczony, kminiący czy ktoś mnie nie przejedzie albo czy pod coś nie wpadnę i nie wiem co się dookoła mnie dzieje. Muszę słyszeć otoczenie dookoła mnie.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Odtwarzacz MP3

#28 Post autor: kiedyśgrześ » czw sty 05, 2012 12:36 pm

MONO, ja tak robię w dzień, jedna słuchawka, odczuwam muzykę tylko prawym uchem :D
Obrazek

Turek

Re: Odtwarzacz MP3

#29 Post autor: Turek » czw sty 05, 2012 12:41 pm

Mnie co najwyżej może stado wilków zaatakować :D

Słucham chadzając po lesie lub parku, w mieście też nie lubię bo to niebezpieczne

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Odtwarzacz MP3

#30 Post autor: Templar » czw sty 05, 2012 16:11 pm

Turek pisze:Ale z tymi wielkimi do lasu nie pójdę :D

Więc też muszę kupić jakiś mniejsze nauszne :) Rozmiarowo coś takiego co było przy walkmanach kiedyś
Coś w stylu klipsów, jak np. KOSS KSC 75? Czy większe? :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

ODPOWIEDZ