Strona 1 z 2

: śr lis 03, 2010 10:16 am
autor: bladerunner
Althazan pisze:
bladerunner20 pisze:wnioskuje po minach, że zamówiliście? :D .
Wstyd by było nie zamówić... 8)
Moja wina, że przyszedł HGW podpisał parę książeczek i nici z oszczędzania na kolumny i conana :? . :?:

: śr lis 03, 2010 10:18 am
autor: Adam
to co Ty te kolumny chciałeś za 80 zł kupić? :P

: śr lis 03, 2010 10:22 am
autor: bladerunner
Adam Krysiński pisze:to co Ty te kolumny chciałeś za 80 zł kupić? :P
w marzeniach mam phoebe audio academy. Tomek wie co ten sprzęt potrafi :P :P. Na nich najgorszy HGW brzmi jak najlepszy Basil na twoim kompie Adasiu :D. Bez urazy Adam ofcors :*.

: śr lis 03, 2010 10:27 am
autor: Adam
a ja tam się nie znam na audio sprżetach.. mój zestawik jest fajowy, sb x-fi też niczego sobie karta i tyle :)

: śr lis 03, 2010 10:30 am
autor: bladerunner
Adam Krysiński pisze:a ja tam się nie znam na audio sprżetach.. mój zestawik jest fajowy, sb x-fi też niczego sobie karta i tyle :)
Testowałem kiedyś Phoeby III ~ same kolumny chyba coś 4000-5000PLN?? jedno The Sand Volcano to mnie wryło w fotel a i od sprzętu mnie musieli odciągać :D .

: śr lis 03, 2010 10:32 am
autor: muaddib_dw
bladerunner20 pisze: w marzeniach mam phoebe audio academy. Tomek wie co ten sprzęt potrafi :P :P. Na nich najgorszy HGW brzmi jak najlepszy Basil na twoim kompie Adasiu :D. Bez urazy Adam ofcors :*.
Podobno fajnie graja te rodzimie kolumienki, ja również zbieram się do wymiany kolumn, prawdopodobnie będzie to Harbeth SHL5 :D

: śr lis 03, 2010 10:33 am
autor: bladerunner
muaddib_dw pisze: Podobno fajnie graja te rodzimie kolumienki, ja również zbieram się do wymiany kolumn, prawdopodobnie będzie to Harbeth SHL5 :D
Kurwa ja pierdole :D :D :D Muaddib pozamiatał .

: śr lis 03, 2010 10:35 am
autor: Adam
to te co Dymitr ma? :P

: śr lis 03, 2010 10:36 am
autor: bladerunner
Muaddib z jakich kolumn rezygnujesz?

: śr lis 03, 2010 10:37 am
autor: bladerunner
Adam Krysiński pisze:to te co Dymitr ma? :P
Mówię Ci Adam sprzedaj kilka płyt i kup sobie porządne kolumny nie będziesz żałował. Gościu z łodzi robi dobre kolumienki za 2000 można mieć super sprzęt.

: śr lis 03, 2010 10:39 am
autor: Adam
:lol: to już bym wolał u mnie w hucie od ziomków kupić kolumny które z tira wypadły w trakcie transportu :D

: śr lis 03, 2010 10:47 am
autor: bladerunner
Adam Krysiński pisze::lol: to już bym wolał u mnie w hucie od ziomków kupić kolumny które z tira wypadły w trakcie transportu :D
http://allegro.pl/audio-academy-phoebe- ... 81839.html

: śr lis 03, 2010 10:49 am
autor: muaddib_dw
bladerunner20 pisze:Muaddib z jakich kolumn rezygnujesz?
Z polskich monitorów Audiowave 141 SE.

: śr lis 03, 2010 16:06 pm
autor: bladerunner
muaddib_dw pisze:
bladerunner20 pisze:Muaddib z jakich kolumn rezygnujesz?
Z polskich monitorów Audiowave 141 SE.
Całkiem niezłe..

No chyba Was do reszty pogięło do OFFTOPA TO?

: śr lis 03, 2010 19:05 pm
autor: muaddib_dw
Tak bardzo fajnie grają ale miałem w domu możliwość posłuchania Harbeth HL K6 i mnie zmiażdżyło. Na muzie filmowej poezja, Pink Floyd poezja, klasyka mmmiodzio. Teraz nie ma już odwrotu, to brzmienie mnie oczarowało i w tym kierunku zmierzam. Ech ciężkie jest życie audiofila :wink: