Pani rzelasko vs CAŁA POPULACJA MĘŻCZYZN;)

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

Pani rzelasko vs CAŁA POPULACJA MĘŻCZYZN;)

#1 Post autor: Thedues » wt lut 21, 2006 00:22 am

A więc jak obiecałem zapraszam do tematu i jeżeli tak bardzo chcesz pociągniecią rozmowy z poprzedniego tematu na "Dyskusja na każdy temat";) badź też rozpoczęcia ciekawej wymiany zdań na różne interesujące i intrygujące wszystkich rzeczy;]
Let the games begin...
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

rzelasko
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 20
Rejestracja: pt lut 10, 2006 21:54 pm

#2 Post autor: rzelasko » wt lut 21, 2006 15:50 pm

Dlaczego "dyskusja" nie mogła zostać w temacie "Dyskusja na każdy temat"??
Jak przypuszczam dziś umarłaby śmiercia naturalną...

I ze skromnością powiem nie jestem godna osobnego tematu.

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#3 Post autor: Thedues » wt lut 21, 2006 16:52 pm

Dlaczego "dyskusja" nie mogła zostać w temacie "Dyskusja na każdy temat"??
Jak przypuszczam dziś umarłaby śmiercia naturalną...

I ze skromnością powiem nie jestem godna osobnego tematu.
Mogła być, ale wolałem żeby przenieśc ją w dział gdzie możemy porozmawiac o wszystkim i o niczym;) a to chyba najrozsądniejsze wyjście z tej sytuacji;) Poza tym widzisz jak ta dysputa spowodowała poruszenie wśród srodowiska słuchaczy muzyki filmowej;) Niedługo będzie spisany list gończy za Tobą;) A więc radzę nie drażnić lwa(czyli środowiska):P

Czy ja wiem czy by umarł. Zawsze ktoś tam coś by klapnął i ty dodałabyś swoje dwa zdania do tego i już mielbyśmy kolejną sprzeczkę;)

Co do Twojej skromności to nie jestem przekonany;) Może się mylę, ale tego już nie sprawdzę;) bo wymaga to rozmowy w cztery oczy;)
Powinnąś się cieszyć zostałaś wyróżniona przez Admina forum - osobnym tematem=) Mam nadzieje, że mnie nie rozczarujesz;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#4 Post autor: Thedues » wt lut 21, 2006 17:03 pm

Nie moja wina, że niektórzy sa bardzo drażliwi jeżeli poruszy się pewne tematy. Skacze ciśnienie, nerwy puszczają ...
Ja nie odpowiadam za słowa jakie ktoś powiedział (czyt. napisał). Czy moja wina, że niektórzy "niektóre" rzeczy traktują zbyt poważnie?
Panowie troche luzu... ciśnienie spadnie (trzeba dbać o zdrowie).
A więc nie mam zamiaru tłumaczyć innych bo ich nie znam na tyle;) ale wiesz ciągle atakując kogoś możesz być pewna, iż znajdą sie osoby, które zaczną ów poszkodowanego w jakimś sensie bronić;)i tak sie poniekąd stało. Bynajmniej to Twoja wina że niektórzy biorą sobie pewne rzeczy zbyt poważnie, no cóż ważne, że admin podchodzi do tego na luzie(ale sobie wrzucam;))
Widzisz rozwikłalaś zagadka trapiąca ludzkość od wieków!!=) GRATULUJE
Teraz wiesz dlaczego meżczyżni żyją stosunkowo krócej niż kobiety;) Ponieważ ich ciśnienie zaczyna wariować gdy czyta wypociny kobiet;)
Jeżeli ktos odpowiada na mojego posta to kultura wymaga żebym odpowiedziała. A jak zapewne wiesz (od informatora ) jestem dobrze wychowana
Ojjj aż tak to nie rozmawiam ze swoim informatorem na Twój temat;) więc nie mam 100% pewności iż tak właśnie jest;P.
Dziękuję za to "specjalne wyróżnienie". Zawsze o tym marzyłam - mieć osobny topik
No problem;)
Szkoda tylko, że tworzycie bariery a nie scalacie, ech... jak widać nie można mieć wszystkiego.
Cóż nie wiem co przez to rozumiesz;) ale Scalanie to też nie jest taka prosta sprawa;) Przekonasz się jak kiedyś może zobaczysz prace Elektronika;)
A już miałam nadzieję Thedues, że coś z tego wyjdzie..., a tu klapa. Bardzo mnie rozczarowałeś . No wiem początek nie był może zbyt obiecujacy ale później mogłoby być tylko lepiej

A informatorowi trzeba trochę skrócić język
Hehe:P A ja powiedziałem że nie wyjdzie:P ??!??
LOL!! Dlaczego Cie rozczrowałem;) i kto powiedział że lepiej już być nie może;)?

P.S. postanowiłem przenieść Twoje słowa jeszcze z poprzedniego działu;) a więc rozmowy ciąg dalszy...
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

rzelasko
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 20
Rejestracja: pt lut 10, 2006 21:54 pm

#5 Post autor: rzelasko » wt lut 21, 2006 19:59 pm

Thedues pisze:
Mogła być, ale wolałem żeby przenieśc ją w dział gdzie możemy porozmawiac o wszystkim i o niczym;) a to chyba najrozsądniejsze wyjście z tej sytuacji;) Poza tym widzisz jak ta dysputa spowodowała poruszenie wśród srodowiska słuchaczy muzyki filmowej;) Niedługo będzie spisany list gończy za Tobą;) A więc radzę nie drażnić lwa(czyli środowiska):P

Czy ja wiem czy by umarł. Zawsze ktoś tam coś by klapnął i ty dodałabyś swoje dwa zdania do tego i już mielbyśmy kolejną sprzeczkę;)

Co do Twojej skromności to nie jestem przekonany;) Może się mylę, ale tego już nie sprawdzę;) bo wymaga to rozmowy w cztery oczy;)
Powinnąś się cieszyć zostałaś wyróżniona przez Admina forum - osobnym tematem=) Mam nadzieje, że mnie nie rozczarujesz;)


A więc nie mam zamiaru tłumaczyć innych bo ich nie znam na tyle;) ale wiesz ciągle atakując kogoś możesz być pewna, iż znajdą sie osoby, które zaczną ów poszkodowanego w jakimś sensie bronić;)i tak sie poniekąd stało. Bynajmniej to Twoja wina że niektórzy biorą sobie pewne rzeczy zbyt poważnie, no cóż ważne, że admin podchodzi do tego na luzie(ale sobie wrzucam;))
Widzisz rozwikłalaś zagadka trapiąca ludzkość od wieków!!=) GRATULUJE
Teraz wiesz dlaczego meżczyżni żyją stosunkowo krócej niż kobiety;) Ponieważ ich ciśnienie zaczyna wariować gdy czyta wypociny kobiet;)
Ojjj aż tak to nie rozmawiam ze swoim informatorem na Twój temat;) więc nie mam 100% pewności iż tak właśnie jest;P.
Hehe:P A ja powiedziałem że nie wyjdzie:P ??!??
LOL!! Dlaczego Cie rozczrowałem;) i kto powiedział że lepiej już być nie może;)?

Częściej jest "rozmowa" o niczym :P. Ale jak widać niektórzy są w gorącej wodzie kąpani :P czas wziąć chłodny prysznic.
Chociaż z drugiej strony ja się nie dziwię, umiem ciśnienie podnosić :mrgreen:
A ten list to za żywą czy martwą?:P
Pewnie, że się cieszę (już zaczynam świętowanie), ale chyba nie zasłużyłam sobie na ten zaszczyt.

Czy czujecie się "ofiarą"? Czy „poszkodowany” nie jest sobie sam winny? :P
Nie moja wina (jak twierdzisz), że ludzie nie umieją śmiać się z samych siebie.
Faceci nawet na „wypociny” się łapią :P

Czy mi nie wierzysz? Widzę, że jakoś powątpiewasz w moją szczerość. Ciekawe czym to jest spowodowane ?:P

Znów odżyła we mnie nadzieja :P

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#6 Post autor: Thedues » wt lut 21, 2006 21:42 pm

Częściej jest "rozmowa" o niczym . Ale jak widać niektórzy są w gorącej wodzie kąpani czas wziąć chłodny prysznic.
Chociaż z drugiej strony ja się nie dziwię, umiem ciśnienie podnosić
A ten list to za żywą czy martwą?
Pewnie, że się cieszę (już zaczynam świętowanie), ale chyba nie zasłużyłam sobie na ten zaszczyt.
Myślę, że martwa;) chociaż jeszcze nie ustanowiono nagrody;) więc nie wiadomo czy komuś będzie strasznie zależeć abyś znikneła z eteru na dobre;)

Rozmowa o niczym;) to czemu nie sprawisz aby temat tej rozmowy był o czymś co nie nazwiemy później "o niczym"??!

W to nie wątpie iż potrafisz podnosić cieśnienie;) Chyba wszyscy, którzy uczestniczyli w temacie dostrzegli to bez problemu;) chociaż wtedy sama sobie przeczysz;) bo wcześniej pisałaś iż nie chcesz sie na nikm wyżywać;) i to my potrzebujemy wiecej luzu i dystansu do konwersacji z Tobą;)

Ciesz się ciesz;) bo drugiej takiej atrakcyjnej okazji flirtowania z Adminem już może nie być;D
Czy czujecie się "ofiarą"? Czy „poszkodowany” nie jest sobie sam winny?
Nie moja wina (jak twierdzisz), że ludzie nie umieją śmiać się z samych siebie.
Faceci nawet na „wypociny” się łapią
Ja a dlaczegoż?!? wrecz przeciwnie;) ja sie dobrzę bawię;) i chyba o to chodzi=)

Powątpiewam czy były takowe powody aby smiać sie z samych siebie;) A jeśli tak to podaj przykłady:P
Czy mi nie wierzysz? Widzę, że jakoś powątpiewasz w moją szczerość. Ciekawe czym to jest spowodowane ?
Buahahahahaha=) tiiaaaa każdej kobiecie sie wierzy;D heh To tylko wy wystawiacie nas na różnorakie próby;) a same nie macie przekonania co do zaufania jakim nas darzycie.
Znów odżyła we mnie nadzieja
Mam nadzieje że nie umrze śmiercią naturalną;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

rzelasko
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 20
Rejestracja: pt lut 10, 2006 21:54 pm

#7 Post autor: rzelasko » śr lut 22, 2006 22:56 pm

Czemu w Waszych postach (tzn. Twoich) stawiasz bariery? Już o tym wspominałam. Chodzi mi o mężczyzn i kobiety. Przecież jedno i drugie to człowiek . Czy jedno jest w czymś lepsze niz drugie?
Czy może macie taką awersję tylko do mnie?

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#8 Post autor: Thedues » czw lut 23, 2006 00:52 am

Kolejny raz dochodzę do wniosku, że stawiasz pytania bez sensu logicznego. Wszak ja nie stawiam żadnych barier a o ile są takowe to proszę podać przykłady tudzież cytat, który sprawi, iż odpowiednio się do tego ustosunkuje:P

Nie dyskryminuje kobiet;) Chociaż czasem uważam, że kobiety stoją na niższy stopniu ewolucji niż mężczyźni, ale to moje subiektywnie odczucie;)

Ja i awersja do Ciebie:)?? po czym wnosisz Magdo;)? Czy ja zachowywałem się jakoś niestosownie do Ciebie?? Obrażałem Cię?? Albo wyśmiewałem się z Ciebie??? Piszesz o tym, iż brakuje nam luzu a śmiem twierdzić, że to Tobie może go brakować;) Wszystko, co piszę jest z uśmieszkiem przy każdym końcu zdania. Świadczy to chyba o tym, że bardziej rozwesela mnie cała sytuacja niż powoduje odczucia wymiotne:P

Magdo no, co ty!!:) Przecież ja Cię bardzo lubię;) Można powiedzieć, że UWIELBIAM:D=)

P.S. Pisałem tą przemowę po wygranym meczu F.C. Barcelona - Chelsea Londyn, na którym to wypiłem za dużo alkoholu, więc niektóre z moich wypowiedzi nie są do końca przemyślane i rzetelne;)
Please Forgive me:D
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

rzelasko
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 20
Rejestracja: pt lut 10, 2006 21:54 pm

#9 Post autor: rzelasko » pt lut 24, 2006 09:19 am

Thedues pisze:Kolejny raz dochodzę do wniosku, że stawiasz pytania bez sensu logicznego. Wszak ja nie stawiam żadnych barier a o ile są takowe to proszę podać przykłady tudzież cytat, który sprawi, iż odpowiednio się do tego ustosunkuje:P

Nie dyskryminuje kobiet;) Chociaż czasem uważam, że kobiety stoją na niższy stopniu ewolucji niż mężczyźni, ale to moje subiektywnie odczucie;)

Ja i awersja do Ciebie:)?? po czym wnosisz Magdo;)? Czy ja zachowywałem się jakoś niestosownie do Ciebie?? Obrażałem Cię?? Albo wyśmiewałem się z Ciebie??? Piszesz o tym, iż brakuje nam luzu a śmiem twierdzić, że to Tobie może go brakować;) Wszystko, co piszę jest z uśmieszkiem przy każdym końcu zdania. Świadczy to chyba o tym, że bardziej rozwesela mnie cała sytuacja niż powoduje odczucia wymiotne:P

Magdo no, co ty!!:) Przecież ja Cię bardzo lubię;) Można powiedzieć, że UWIELBIAM:D=)

P.S. Pisałem tą przemowę po wygranym meczu F.C. Barcelona - Chelsea Londyn, na którym to wypiłem za dużo alkoholu, więc niektóre z moich wypowiedzi nie są do końca przemyślane i rzetelne;)
Please Forgive me:D
Wybaczam CI :P. Poznaj moje "gołębie serce".
Ale widzę, że stan upojenia trwa już od dłuższego czasu :P.

To moja fantazja i to nie jest stawianie barier? A to jest tylko cytat z ostatniego postu. I to ja piszę bez sensu logicznego :P.

Widzę kolejny fan. Jak ja się od Was uwolnię? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#10 Post autor: Thedues » pt mar 03, 2006 09:36 am

rzelasko pisze: Wybaczam CI . Poznaj moje "gołębie serce".
Ale widzę, że stan upojenia trwa już od dłuższego czasu .

To moja fantazja i to nie jest stawianie barier? A to jest tylko cytat z ostatniego postu. I to ja piszę bez sensu logicznego .
eee tam stam upojenia co prawda trwał jakiś czas;) ale wiesz;) przyjedz do Krakowa to zobaczysz=)
rzelasko pisze:Widzę kolejny fan. Jak ja się od Was uwolnię?
Cóż począć;) tylko sie przywyczajać;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

rzelasko
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 20
Rejestracja: pt lut 10, 2006 21:54 pm

#11 Post autor: rzelasko » ndz mar 05, 2006 16:15 pm

Thedues pisze:eee tam stam upojenia co prawda trwał jakiś czas;) ale wiesz;) przyjedz do Krakowa to zobaczysz=)
Ty staranniej dobieraj słowa bo możesz się zdziwić i naprawdę się wybiorę. Uwierz mi powinieneś się nad tym zastanowić co najmniej ze trzy razy. Za nierozważne propozycje są bardzo poważne konsekwencje :mrgreen:
Zapytaj swojego informatora On teraz cierpi :P.

Gość

#12 Post autor: Gość » pn mar 06, 2006 00:27 am

Coś tam narzekał na Ciebie:D, ale ja się tam nie boję niespodziewanych wizyt:D Chyba, że to rodzice:P ja nie rzucam słów na wiatr;) być może będę tego żałował, ale cóz:P Najwyżej spędzisz noc na krakowski dworcu;) podobno miłe wrażenia gwarantowane:D:D

deska do prasowania
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 08, 2006 21:15 pm

#13 Post autor: deska do prasowania » czw mar 09, 2006 15:47 pm

Jestem wieloletnim przyjacielem rzelaska. Mam dla Ciebie smutną wiadomość - listy zostały rozesłane..., ktoś do niej się dobrał. Rzelasku prąd zabrali, a co najgorsze spuścili wodę i nigdy już nie zrobi pary :cry:.
Była taką dobrą, miłą, troskliwą, wyrozumiałą, cierpliwą i skromną osobą :cry: . Nie daruję temu kto to zorganizował (znaczy się rozesłał te listy). Nie wiesz przypadkiem kto to mógł być? To musiał być ktoś zły do szpiku kości.
Rzelasko nigdy Cię nie zapomnę...

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#14 Post autor: Thedues » czw mar 09, 2006 18:41 pm

W takim razie R.I.P dla Pani Rzelasko:( Cóż już sobie nie pogadamy..
Może na dzień kobiet Pani Rzelasko naraziła się jakiemuś szowiniście;)??
Wszak jej wywody feministyczne skazywały ją na pożarcie pośród tego zwierzęcego rodzaju męskiego;)

Tak czy inaczej będę oczekiwał jakiegoś znaku życia...

P.S Desko do prasowania ja też nie mam zielonego pojęcia kto mógł jej wyłączyć ten prąd:P wszak mam pewne podejrzenia, ale okarżeń nie będę tutaj przedstawiał;)
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

ODPOWIEDZ