po chuj oglądać sport?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
bladerunner

po chuj oglądać sport?

#1 Post autor: bladerunner » ndz maja 02, 2010 17:30 pm

Afera niezła


http://www.eurosport.pl/snooker/mistrzo ... tory.shtml


http://www.newsoftheworld.co.uk/video/? ... =NOTW:News

Wideo

Nie pierwsza i nie ostatnia. Jest jakiś sens jeszcze w oglądaniu sportu ??

To wszystko ustawione jest . :?

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#2 Post autor: Marek Łach » ndz maja 02, 2010 18:43 pm

"przekonywali z uśmiechem na twarzach, że wkręcenie naiwnych fanów w
poczucie oglądania czystego snookera jest jak bułka z masłem"

BUHAHAHAHAAHAHA

bladerunner

#3 Post autor: bladerunner » ndz maja 02, 2010 18:45 pm

BUHAHAHAHAAHAHA
Nie wiem czy to takie śmieszne :( oglądam bile od 5 lat i co teraz :? 8)

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#4 Post autor: Marek Łach » ndz maja 02, 2010 18:47 pm

W snookera? Ja w ósemkę czasem po knajpach coś pogram, ale kaleczę ostro ;)

bladerunner

#5 Post autor: bladerunner » ndz maja 02, 2010 18:49 pm

8 średni na jeża jestem. Snooker :((( wyłączyłem finał nie chce mi się oglądać nawet. :? :shock:

Higgins był bardzo lubiany po za tym w Polszy bywał, miałem jechać do Warszawy nawet na turniej pokazowy.

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#6 Post autor: Marek Łach » ndz maja 02, 2010 18:52 pm

No to współczuję, skoro sportowy świat zwalił Ci się na głowę!

bladerunner

#7 Post autor: bladerunner » ndz maja 02, 2010 18:54 pm

No to współczuję, skoro sportowy świat zwalił Ci się na głowę!
No zwalił piłki od dawna nie oglądam bo ta cała afera w ekstraklasie i te same afery W Lidze M. Dałem sobie spokój, ale snooker?

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#8 Post autor: dziekan » ndz maja 02, 2010 19:16 pm

Po co taki temat Bladu?
Uprawiałeś wyczynowo jakis sport,żeby tak osądzac????
W snookerze tylko jedna afera wybuchła jak ktos obstawil grube pieniądze na dokładny wynik porażku Mcguaire 3-6 i w istocie takim wynikiem skonczyla sie rywalizacja,ale po cholere chrzanisz,że sport jako calosc to zaklamanie?
Tam gdzie w gre wchodzą duże pieniądze to nalezy spodziewac sie nieczystej rozgrywki.
Tak samo jest w muzyce filmowej gdzie RCP zgarnia największą pule za to,że np. takich Djawadich anagażują do Clash Of Titans.
Wszystko to wynika z układów,ale prosze cie postaraj sie spojrzec z dystansem a nie osądzasz wszystkich o kłamstwo.
W polskiej lidze też nastał porządek odkąd aresztowali ''fryzjera'' i ukarali wszystkich zamieszanych za korupcje.
Teraz tylko desperat postawi na szale całą swoją kariere za jakies śmierdzące grosze jak w polskiej lidze.Dlatego jestem spokojny o to,że w ekstraklasie mamy uczciwą rywalizacje.
Co innego snooker,ale ja sie tym jakos nie przejmuje.
Ja oglądam kolarstwo od 8lat :D
A te afery z zażywaniem EPO to chyba wszyscy znają :P
I jakos nikogo nie osądzam bo mam w dupie ten medialny przekaz!!!
Niewiem jak to wyglada od wewnatrz,wiec sie nie udzielam...

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#9 Post autor: Marek Łach » ndz maja 02, 2010 19:20 pm

dziekan pisze: W polskiej lidze też nastał porządek odkąd aresztowali ''fryzjera'' i ukarali wszystkich zamieszanych za korupcje.
Teraz tylko desperat postawi na szali całą swoją kariere za jakies śmierdzące grosze jak w polskiej lidze.Dlatego jestem spokojny o to,że w ekstraklasie mamy uczciwą rywalizacje.
Naprawdę tak uważasz?? Czyli to przypadek, że bukmacherzy wycofali się z obstawiania meczu Lechia-Piast? A analogiczne i niedawne sytuacje w Serie A po aferze korupcyjnej to też przypadki? Ten syf wciąż kwitnie, tylko znaleźli inne sposoby na ogłupianie widowni...

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#10 Post autor: dziekan » ndz maja 02, 2010 19:32 pm

Znajdą sie cwaniaczki,które w meczu o pietruszke wymyślą jakis sposob na zarobek,ale ja nie wierze w to,żeby ludzie związani ze sportem zdecydowaliby sie na takie ryzyko!!!
Nie wierze w takie rzeczy!!
Ludzie mogą gadac rozne rzeczy,ale akurat pare osob z zarządu Lechii Gdansk znam i są to cholernie uczciwi ludzie,ktorzy od AKlasy wprowadzili zespol do ekstraklasy i na dodatek mają ambitne plany ze względu na EURO2012.

Spekulacje będą,ale dla mnie ci ludzie mają za dużo do stracenia zeby bawic sie w jakies frajerskie zarobki.
Mam na mysli pilkarzy,sedziow,trenerow,prezesow i wlascicieli i innych.

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#11 Post autor: dziekan » ndz maja 02, 2010 19:49 pm

Aha Marek!!
Zaraz ci wyjasnie o co chodzi z tym meczem Lechia-Piast.

Otoz popatrz sobie na tabele i zwroc uwage na to,że Lechia pewnie utrzymala sie w lidze a Piast w pocie czoła walczy o utrzymanie.
W zeszlym sezonie była odwrotna sytuacja.To Piast był pewny utrzymania a Lechia pretendowała do spadku.Wowczas to Piast przegrał u siebie 1-3 i wszyscy dziennikarze zaczeli spekulowac o tym,że Piast im sie podłożył i nie było sportowej rywalizacji.To nie miało nic wspolnego z korupcją!!!!

Dlatego w tym tygodniu wlasnie pojawiła sie taka kaczka dziennikarska na temat powtorki z rozrywki i dlatego wlasnie zaklady bukmacherskie wycofały ten mecz w obawie przed dużymi stratami finansowymi.
Był wysoki kurs (w ich systemie) na zwyciestwo Piasta i mając swiadomosc,że moze dojsc do takiej okolicznosci postanowili wycofac ten mecz.
Teraz rozumiesz?

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#12 Post autor: Marek Łach » ndz maja 02, 2010 19:55 pm

Możliwe, że tak właśnie było. Ale Piast wygrał zgodnie z przewidywaniami ;)

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#13 Post autor: dziekan » ndz maja 02, 2010 20:05 pm

Marek Łach pisze:Możliwe, że tak właśnie było. Ale Piast wygrał zgodnie z przewidywaniami ;)
Jezeli pilkarze Lechii nie byli zmotywowani zeby wygrac ten mecz to ma to swoje uzasadnienie.(o nic już nie walczą)
Mozliwe,że chcieli zrobic na zlosc Arce Gdynia gdyz to lokalni wrogowie :wink:
Dlatego ja to nazywam nieczystą zagrywką z ich strony,ale rzecz jasna z korupcją to nie ma nic wspolnego tym bardziej,że zrobil sie szum wokol tego zdarzenia.

bladerunner

#14 Post autor: bladerunner » ndz maja 02, 2010 20:08 pm

ale snooker :shock: :shock: :?:

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#15 Post autor: dziekan » ndz maja 02, 2010 20:13 pm

bladerunner20 pisze:ale snooker :shock: :shock: :?:
Jak rosjanie i ukraincy odpowiadają jako glowny sponsor tych najwazniejszych imprez w snookerze to co sie dziwisz,że maczają palce w zdrową sportową rywalizacje :wink:
Chcą zarobic i tyle :wink:
Jak tobie to nie odpowiada to nie ogladaj snookera!!
Dla takich kibicow jak my nie będą uczciwi Bladu :wink:
O to mozesz byc spokojny :)

ODPOWIEDZ