Recenzencki top 10

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10246
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#61 Post autor: Ghostek » śr lis 24, 2010 21:45 pm

bladerunner pisze:
8.Tomek Goska ''Violemi'' Właściwie nie wiem co powiedzieć :D.
NA 220 recek jedna utopiona i już lecę w rankach. Aż strach pisać cokolwiek :P
Obrazek

bladerunner

#62 Post autor: bladerunner » śr lis 24, 2010 23:10 pm

Tomasz Goska pisze: NA 220 recek jedna utopiona i już lecę w rankach. Aż strach pisać cokolwiek :P
Nie przejmuj się :!: :P . Twoje recenzje też są niezłe :) .

Jedno Violemi złych Goskowych Recenzji nie czyni :) .

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58366
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#63 Post autor: Adam » śr lis 24, 2010 23:20 pm

bladerunner pisze:10.Adam Krysiński ''za kompletny brak obiektywizmu''
miejsce mnie kompletnie nie interesuje ale fajnie by było napisać konkrety gdzie byłem niby kompletnie nie obiektywny? :) tylko błagam nie pisz o rózyczce i czasie honoru bo to nudne, a po drugie Twój Babuch dał praktycznie tą samą ocenę, a i Czas Honoru zapewne od Niego niżej 3,5 nie dostanie na tyle na ile Go i Jego gust i rozeznanie w muzyce mniej więcej znam.. Szczerze to mnie zupełnie nie interesuje ta opinia czy Pana /Pani X i Twoje powarzanie o moich tekstach, tylko jestem ciekawy czy to czymś podeprzesz :)

PS : w recce Rózyczki dałeś koment jako pierwszy i wystawiłeś taką samą ocene : "Bardzo rzetelna recenzja Adamie. Oby więcej takich! " interesujące, doprawdy ;-)

PS 2 : czekamy Bladu, czekamy :)

PS 3 :

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9842
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#64 Post autor: Wojteł » śr lis 24, 2010 23:53 pm

Pozamiatał 8)
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#65 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 25, 2010 09:03 am

Tomasz Goska pisze:NA 220 recek jedna utopiona i już lecę w rankach. Aż strach pisać cokolwiek :P
W Twoim przypadku chyba ten cmentarz zaważył. :)

bladerunner

#66 Post autor: bladerunner » czw lis 25, 2010 11:22 am

Adam Krysiński pisze:
PS : w recce Rózyczki dałeś koment jako pierwszy i wystawiłeś taką samą ocene : "Bardzo rzetelna recenzja Adamie. Oby więcej takich! " interesujące, doprawdy ;-)
P.S 2 : no i słowa nie dotrzymałeś :D .

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58366
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#67 Post autor: Adam » czw lis 25, 2010 11:47 am

ot i całe argumenty :) jestem pod wrażeniem ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#68 Post autor: Paweł Stroiński » czw lis 25, 2010 12:05 pm

Swoją drogą, o ile za ocenę mojego powrotu do recenzowania bladowi bardzo dziękuję, to zastanawia mnie pytanie, dlaczego o błędy merytoryczne posądza recenzenta o najwyższym w Polsce wykształceniu muzycznym - Olka Dębicza? Jakie *dokładnie* błędy merytoryczne mu chcesz zarzucić?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58366
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#69 Post autor: Adam » czw lis 25, 2010 12:13 pm

już nawet o tym nie wspominałem - Bladu bredzi od rzeczy i co tu wyjasniać :roll: czekamy aż napisze że np. Sztompke, H.Wrona, P.Baron, Stelmach, Sierocki czy Metzu też są niemerytoryczni ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#70 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 25, 2010 13:11 pm

Sztompke jest merytoryczny chyba w Rocie i Morricone. Kiedykolwiek bym nie słuchał jego audycji to piłuje jednego albo drugiego.

bladerunner

#71 Post autor: bladerunner » czw lis 25, 2010 14:18 pm

Adam Krysiński pisze:już nawet o tym nie wspominałem - Bladu bredzi od rzeczy i co tu wyjasniać :roll: czekamy aż napisze że np. Sztompke, H.Wrona, P.Baron, Stelmach, Sierocki czy Metzu też są niemerytoryczni ;-)
No na mnie teraz wszystko :cry: , robi trochę błędów rzeczowych, ale rzadko, dlatego napisałem czasem. Fajnie Adam, jak Koper i Babuch się nabijają z Olka Dębicza to nic nie mówisz :?

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#72 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 25, 2010 14:21 pm

bladerunner pisze:Fajnie Adam, jak Koper i Babuch się nabijają z Olka Dębicza to nic nie mówisz :?
Chyba nie liczyłeś na obiektywizm u Adama? :D

bladerunner

#73 Post autor: bladerunner » czw lis 25, 2010 14:23 pm

Bucholc Krok pisze:
bladerunner pisze:Fajnie Adam, jak Koper i Babuch się nabijają z Olka Dębicza to nic nie mówisz :?
Chyba nie liczyłeś na obiektywizm u Adama? :D
bo ja nic złego nie napisałem a nawet OLKA pochwaliłem :? , a ten mi tu z takimi tekstami wyjeżdza..

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58366
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#74 Post autor: Adam » czw lis 25, 2010 15:08 pm

bladerunner pisze:Fajnie Adam, jak Koper i Babuch się nabijają z Olka Dębicza to nic nie mówisz :?
wybacz ale nie widziałem żeby się nabijali.. nie czytam tutaj każdego posty, tym bardziej że jak wiesz miałem czasem miesięczne przerwy w pobycie na tym forum. a nawet jeśli się śmiali to robili to tak jak i ze mnie czy z Wawrzka, dla żartów czy beki. straaaaszne.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#75 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 25, 2010 15:13 pm

Adam Krysiński pisze:tym bardziej że jak wiesz miałem czasem miesięczne przerwy w pobycie na tym forum
Kiedy niby :?: Jak miałeś jakiś urlop to zawsze na forum się pojawiałeś, sypałeś postami i znikałeś. :P

ODPOWIEDZ