Star Wars

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
bladerunner

#106 Post autor: bladerunner » pt mar 12, 2010 13:47 pm

dobra, to jutro jak przyjde to wieczorem zdam relację..
Też jestem ciekaw ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#107 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 14:26 pm

Althazan pisze:
Adam Krysiński pisze:otwórzże no :)
Wytrzymasz... :lol:
U.. to nie będzie "The winner is.... Adam Krysiński / Edek Debeściak"? :) Szkoda..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#108 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 14:31 pm

Adam Krysiński pisze:dobra, to jutro jak przyjde to wieczorem zdam relację..


Dopiero jutro? Dzisiaj towaru nie odbierasz? Ja bym nie wytrzymał.. :)
kurcze teraz to bym chciał żeby te ryski były nawet, bo inaczej to serio Bladu ma jakiegoś pecha by na to wychodziło :shock:
Bez urazy bladu, ale ja bym wolał, żeby jednak rysek nie było.. Bo to by mogło znaczyć, że większa seria ma jakiś defekt. Ciekawe czy w goóle wszystkie ścieżki są poprawnie odtwarzane.. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#109 Post autor: Althazan » pt mar 12, 2010 14:36 pm

Bucholc Krok pisze:Ciekawe czy w goóle wszystkie ścieżki są poprawnie odtwarzane.. :)
O to nie bój - chodzą jak złoto...

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#110 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 14:52 pm

Wiesz, jednemu chodzą, a drugiemu nie muszą... ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Krelian
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 893
Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Lokalizacja: Bytom

#111 Post autor: Krelian » pt mar 12, 2010 15:31 pm

Pozwolicie, że wrócę na chwilę do tematu...

Bucholc Krok pisze:
Krelian pisze:ech mnie można zaliczyć do "szczęśliwców" posiadających trzaskającą ( i to perfidnie głośno) wersje Phantom manace Utlimate edition. Płyta zakupiona na ebayu ( w tamtym roku),


Była na niej naklejka?
Ciężko powiedzieć na pudełku żadnej nie mam , a czy na folii była jakaś to nie pamiętam niestety

Adam Krysiński pisze:wiecie co, ja sobie musze swoją przesłuchać.. wieki nie słuchałem, lezy i się kurzy.. może też są trzaski :?
Trudno zapomnieć o tych trzaskach, ja to bym przeżył jak od czasu do czasu gdzieś tam w tle były jakieś drobne trzaski ale to co się dzieje na mojej płycie to jest masakra. W różnych utworach na moment pojawia się głośny trzask (jakby syknięcie), które zagłusza całkowicie muzykę heh jak pierwszy raz słuchałem na wieży to mnie aż uszy zabolały ( więc słuchanie na słuchawkach odpada). Szkoda gadać dopiero druga połowa drugiej płyty jest "czysta"

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#112 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 15:39 pm

Krelian pisze:Trudno zapomnieć o tych trzaskach, ja to bym przeżył jak od czasu do czasu gdzieś tam w tle były jakieś drobne trzaski ale to co się dzieje na mojej płycie to jest masakra. W różnych utworach na moment pojawia się głośny trzask (jakby syknięcie), które zagłusza całkowicie muzykę heh jak pierwszy raz słuchałem na wieży to mnie aż uszy zabolały ( więc słuchanie na słuchawkach odpada).
Dlatego na początku pomyślałem, że to zabezpieczenie.. :)
Szkoda gadać dopiero druga połowa drugiej płyty jest "czysta"
U mnie była zepsuta "Duel of the Fates" z dialogami - jeden z ostatnich na drugiej płycie.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#113 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 15:48 pm

Panowie, właśnie otrzymałem mejla z Amazonu, że wysłali mi zamiennik. Niniejszym przyjmuję zakłady. Będzie bubel, czy nie? :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#114 Post autor: Adam » pt mar 12, 2010 15:48 pm

Bucholc, Tobie tylko buble przysyłają. Edek im polecił :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#115 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 15:50 pm

Adam Krysiński pisze:Bucholc, Tobie tylko buble przysyłają. Edek im polecił :D
Edek to sobie może "polecić" do Kanady, albo do Meksyku.. :lol:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Krelian
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 893
Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Lokalizacja: Bytom

#116 Post autor: Krelian » pt mar 12, 2010 16:35 pm

Bucholc Krok pisze:
Szkoda gadać dopiero druga połowa drugiej płyty jest "czysta"
U mnie była zepsuta "Duel of the Fates" z dialogami - jeden z ostatnich na drugiej płycie.

"Duel of the Fates" z dialogami sobie podarowałem więc możliwe, że tam też trzaska

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#117 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 16:45 pm

Oczywiście inne też były uszkodzone.. pewnie wszędzie jest to samo spartolone. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#118 Post autor: Adam » ndz mar 14, 2010 10:49 am

bladerunner20 pisze:
dobra, to jutro jak przyjde to wieczorem zdam relację..
Też jestem ciekaw ;)
a więc Bladu możesz odetchnąć.. moja też ma... ryskĘ. rysa delikatna ma jakieś 2-3 cm długości, ale jest poza obszarem nagrania to raz, a dwa, powstała okrężnie, zgodnie z orbitą płyty - tak jakby w trakcie kręcenia w odtwarzaczu się zrobiła.. Tomek zamawiał wcześniej, więc musiał się nam trafić taki rzut.. ogólnie nie ma o co kopii kruszyć w moim wypadku, mogła ta rysa być nawet gwoździem zrobiona i by to nic nie dało, bo poza obszarem nagrania.. a że to partactwo to inna sprawa.. może by to zgłosić bo pedant Bucholc się obrazi znów na SAE :)
Ostatnio zmieniony ndz mar 14, 2010 11:06 am przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#119 Post autor: Bucholc Krok » ndz mar 14, 2010 11:00 am

Adam Krysiński pisze:a więc Bladu możesz odetchnąć.. moja też ma... ryskĘ. rysa delikatna ma jakieś 2-3 cm długości, ale jest poza obszarem nagrania to raz,[


Ale bliżej środka jak rozumiem?
a dwa, powstała okrężnie, zgodnie z orbitą płyty - tak jakby w trakcie kręcenia w odtwarzaczu się zrobiła..
Gdyby była na obszarze danych to taka rysa mogłaby jednak wpłynąć na odtwarzanie..
że to partactwo to inna sprawa.. może by to zgłosić bo pedant Bucholc się obrazi znów na SAE :)
Komu chcesz zgłosić? Edkowi? Życzę powodzenia. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#120 Post autor: Adam » ndz mar 14, 2010 11:07 am

Bucholc Krok pisze:Ale bliżej środka jak rozumiem?
przecież napisałem że poza obszarem nagrania, czyli bliżej brzegu a nie środkowego okręgu.. :)
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ