Star Wars

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#136 Post autor: Adam » śr mar 24, 2010 15:31 pm

Bucholc teraz będzie prawników wynajmował i w sejfie pancernym płytę do reklamacji wysyłał :P epic fail :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#137 Post autor: Bucholc Krok » śr mar 24, 2010 15:32 pm

Odeślę i tyle.. jeszcze oddadzą mi 4 funty za odsyłkę
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#138 Post autor: Adam » śr mar 24, 2010 15:33 pm

Bucholc Krok pisze:Odeślę i tyle.. jeszcze oddadzą mi 4 funty za odsyłkę
pomarzyć ludzka rzecz :P ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#139 Post autor: Bucholc Krok » śr mar 24, 2010 15:36 pm

Dlaczego pomarzyć? Takie są standardy w Amazonie.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

bladerunner

#140 Post autor: bladerunner » śr mar 24, 2010 17:18 pm

Dlaczego pomarzyć? Takie są standardy w Amazonie.
Bucholc po co zamawiasz jak domyślasz się, że to może być Bubel :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#141 Post autor: Adam » śr mar 24, 2010 17:19 pm

bladerunner20 pisze:Bucholc po co zamawiasz jak domyślasz się, że to może być Bubel :)
bo Bucholc wierzy w cuda takie same jak w te co Kaczyński, że wygra wybory :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#142 Post autor: Bucholc Krok » śr mar 24, 2010 17:19 pm

Ale ja tego nie zamawiam. Tzn. zamówiłem za pierwszym razem. Teraz przysłali mi wymianę. Nic za nią nie płaciłem.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#143 Post autor: Adam » śr mar 24, 2010 17:20 pm

a to zmienia postać rzeczy. zwracamy honor!
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#144 Post autor: Bucholc Krok » śr mar 24, 2010 17:20 pm

Adam Krysiński pisze:bo Bucholc wierzy w cuda takie same jak w te co Kaczyński, że wygra wybory :D
Jak zwykle nie na temat.. :roll:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#145 Post autor: Althazan » śr mar 24, 2010 19:49 pm

Aż z tego wszystkiego otworzyłem swój zafoliowany egzemplarz, kupiony w USA jakiś czas temu. Okazało się, że to tłoczenie europejskie (made in Austria), ale płyty czyściutkie, przesłuchane obie gruntownie - żadnych trzasków :D Folia miała żółtą naklejkę, ale uwaga! - nie gwarantuje ona dobrego egzemplarza! Ostatnio widziałem egzemplarz z taką naklejką, który nie chodził w żadnym odtwarzaczu...

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#146 Post autor: Bucholc Krok » śr mar 24, 2010 19:55 pm

Althazan pisze:Aż z tego wszystkiego otworzyłem swój zafoliowany egzemplarz, kupiony w USA jakiś czas temu. Okazało się, że to tłoczenie europejskie (made in Austria),


Gdzie to jest napisane/wytłoczone? Na krążkach?
Ostatnio widziałem egzemplarz z taką naklejką, który nie chodził w żadnym odtwarzaczu...
W jakim sensie "nie chodził"? W ogóle nie działa, czy są tylko trzaski?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#147 Post autor: Althazan » śr mar 24, 2010 20:12 pm

Bucholc Krok pisze:Gdzie to jest napisane/wytłoczone? Na krążkach?
Niestety tak - na krążkach, dopiero po rozfoliowaniu płyty będziesz wiedział jakie masz tłoczenie.
Ostatnio widziałem egzemplarz z taką naklejką, który nie chodził w żadnym odtwarzaczu...
W jakim sensie "nie chodził"? W ogóle nie działa, czy są tylko trzaski?
Coś tam zaczynało czytać, ale po chwili odtwarzacz stawał i kupa. Inny w ogóle płyty nie rozpoznawał.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#148 Post autor: Adam » czw mar 25, 2010 08:37 am

Dziś wieczorem sprawdzę swoje Ultimate w takim razie, ale nie pamiętam bym miał trzaski.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#149 Post autor: Bucholc Krok » czw mar 25, 2010 13:37 pm

Althazan pisze:Niestety tak - na krążkach, dopiero po rozfoliowaniu płyty będziesz wiedział jakie masz tłoczenie.
Sprawdziłem to swoje, które dostałem w tygodniu z Amazonu i jest "made in USA".
Coś tam zaczynało czytać, ale po chwili odtwarzacz stawał i kupa. Inny w ogóle płyty nie rozpoznawał.
No to jeszcze gorzej, bo na tych zwykłych bublach trzaski są tylko w niektórych utworach.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#150 Post autor: Adam » pt mar 26, 2010 08:31 am

Panowie sprawdziłem swoją.. nie patrzyłem jakie tłoczenie bo zapomniałem ale trzasków nie mam, ani klików.. W jednym z dwóch kompów - starszym - był problem z czytaniem, ALE... Panowie przecież to Sony, które w swoim czasie ładowało zabezpieczenia by nie odtwarzać w kompach - DADC czy tak się to nazwyało.. Tak samo jest np na pierwszym SPidermanie, Ataku Klonów czy Starej Baśni... I na nich trudno było wtedy otwierać to na kompie... Wiadomo że jak później robili nowe napędy to one już umiały czytac, dlatego w moim kompie czyta bez problemu, a w starym, gdzie nagrywarka ma chyba 4 lata, są problemy.. Więc może to jest tym powodem? Co do tafli płyty ma takie jakby wtopione smugi, ale to często spotykałem w karierze więc whatever... na discmanie i wieży też czyta bez problemu..
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ