!! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

!! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#1 Post autor: Ghostek » sob lut 20, 2021 23:45 pm

Dzień dobry wieczór wszystkim.

Po kilkunastu latach zabieramy się za przebudowę portalu. Już niedługo więcej szczegółów odnośnie grafy i tego co będzie nowego. Na razie jednak aby ruszyć dalej z robotą potrzebujemy sporych funduszy. A z racji, że nikt nas nie finansuje, to musimy sami pokryć te wydatki. No i oczywiście pokryjemy, choć po drodze pojawiło się kilka pomysłów jak odciążyć swój portfel.
Ot chociażby taki, aby sprzedać kilka płyt, które gdzieś nam zalegają (albo wręcz przeciwnie, bardzo sobie cenimy), a pozyskane w ten sposób środki w całości przeznaczyć na opłaty związane z przebudową portalu.
Będzie to raczej maraton, a nie sprint, dlatego też zaczynamy działać już dzisiaj.
Zaczynam ja, bo tak się składa, że wpadło mi w ręce kilka nowości płytowych z rynku kolekcjonerskiego i może znajdzie się chętny, aby przytulić te precjoza i przy okazji wspomóc szczytny cel.

Regulamin:

1. Wszystkie propozycje sprzedaży umieszczamy w tym temacie i są to tylko propozycje, które wspomóc mają przebudowę portalu FilmMusic.pl. Żadne inne "kupię/sprzedam" wklejane dla prywatnych celów nie będą tu publikowane. A jeżeli takowe się znajdą, to automatycznie przeniesione zostaną do odpowiedniego działu.
2. Cała akcja ma charakter dobrowolnej deklaracji. Po opublikowaniu konkretnego tytułu czekamy na oferty wysyłane w PM osoby wystawiającej.
3. Nie interesuje nas cena rynkowa płyty, więc nie ustanawiamy ceny wyjściowej. Jako że każda z tych płyt to cegiełka do wsparcia portalu - każdy oferuje tyle ile uważa.
Bądźmy przy tym jednak poważni. Wszelkie propozycje typu "dam 10 zł z przesyłką" nie będą brane nawet pod uwagę. Pamiętajmy - NIKT z nas nie chce na tym nawet złotówki zarobić. Cała kasa ma iść na portal.
4. Do deklarowanej kwoty nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów wysyłki itp. Dlatego tym bardziej prosimy o przemyślane oferty, by finalnie nie okazało się, że zamiast zbierać na portal będziemy musieli dokładać do tej akcji.
5. Po dokonaniu transakcji pojawi się stosowna informacja o kwocie w osobnym poście. Z kolei na dole tego posta będzie podsumowanie ile udało się już zebrać.


No i tyle.
Akcja prosta i klarowna, więc jedziemy z konkretami. Oto pierwszy rzut:

Wszystkie płyty to nówki, w folii.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#2 Post autor: Krzysiek » ndz lut 21, 2021 12:32 pm

A nie prościej "opodatkować" wszystkich użytkowników Forum (tzn takich, którzy w ten czy inny sposób udzielają się) powiedzmy dobrowolna składką 5-10zł ? To nie jest kwota wymagająca poświęcenia i niebagatelnej ilości pracy.
Podaj zwyczajnie nr konta i dane do wpłaty. Kto będzie chciał i uważał iż powinien się dołożyć to to zrobi...
Powyższe Twoja propozycja tez jest fajna, tylko zaraz będą kłótnie o płyty.... i choćbym chciał posiadać kilka tytułów, to raczej nie chcę uczestniczyć w "licytacji".

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#3 Post autor: Ghostek » ndz lut 21, 2021 14:51 pm

Crowdfundingg jak najbardziej się pojawi. Na pierwszy ogień postanowiłem jednak dać jednak coś, co z jednej strony będzie zachętą, z drugiej coś przyniesie wymiernego dla osób partycypujących w zbiórce :)
Już niedługo zredagujemy odpowiedni news i pojawią się opcje wsparcia: konto / paypal. Także dzięki z góry za chęć pomocy :)

Co do tych tutaj ofert. Generalnie nie chodzi o to by urządzać licytację. Może nie doprecyzowałem przesłania. Nie będziemy przebierć z ofertach. Kto pierwszy ten lepszy, ale będą brane pod uwagę tylko poważne deklaracje, a nie jak z przykładu przytoczonego w poście wprowadzającym. :) Także żadnego przebierania w ofertach nie będzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#4 Post autor: Adam » ndz lut 21, 2021 19:24 pm

Jakbyście mieli kobietę w redakcji to można by było zrobić profil na OnlyFans ;-) A już tak poważnie - tylko kickstarter.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#5 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 22, 2021 10:26 am

Ghostek pisze:
ndz lut 21, 2021 14:51 pm
Co do tych tutaj ofert. Generalnie nie chodzi o to by urządzać licytację. Może nie doprecyzowałem przesłania. Nie będziemy przebierć z ofertach. Kto pierwszy ten lepszy, ale będą brane pod uwagę tylko poważne deklaracje, a nie jak z przykładu przytoczonego w poście wprowadzającym. :) Także żadnego przebierania w ofertach nie będzie.
To może podać ceny minimalne, a nie "co łaska, ale poważne oferty"? Jeśli ktoś będzie chciał dać więcej to da.
Adam pisze:
ndz lut 21, 2021 19:24 pm
Jakbyście mieli kobietę w redakcji to można by było zrobić profil na OnlyFans ;-)
Są chyba na forum redaktorzy z kobiecymi avatarami? Skoro tak lubią, to niech się poprzebierają, pomalują, zrobią foty, może jakiś filmik i będzie git. Nawet będzie to bardzo pro. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#6 Post autor: Ghostek » ndz lut 28, 2021 14:41 pm

Ceny minimalne - w sumie nie głupi pomysł.
To powiedzmy, że ceną wyjściową będzie 50zł (bez względu na wydanie i ilość płyt). Ale mile widziane wyższe deklaracje, bo wiadomo - wszystko idzie na szczytny cel. ;)

I tak w ramach aktualizacji listy, to mogę napisać, że z powyższych nie jest już dostępny box X-files - zarezerwowane dla Krzysztofa :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#7 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 01, 2021 14:46 pm

Ghostek pisze:
ndz lut 28, 2021 14:41 pm
I tak w ramach aktualizacji listy, to mogę napisać, że z powyższych nie jest już dostępny box X-files - zarezerwowane dla Krzysztofa :)
To jest to samo, co Lala wydała kiedyś w czarnym slipkejsie?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#8 Post autor: Adam » pn mar 01, 2021 19:05 pm

To jest Vol 4, slipcase był w Vol 1. Jesteś do tyłu z wydaniami a w każdym po 4 cd :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#9 Post autor: Bucholc Krok » wt mar 02, 2021 15:21 pm

Nie żartuj, 16 płyt z muzyką do serialu, z którego pamiętam tylko kawałek tytułowy? :o :D
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: !! Kup pan/pani płytę - wspomóż szczytny cel !!

#10 Post autor: Adam » wt mar 02, 2021 19:37 pm

życie :D a będzie też Vol 5. przecież to było 11 lat po bodaj 16 odcinków na sezon. milion minut muzy.
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ