Co ostatnio kupiliście?

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1741 Post autor: MichalP » pt maja 21, 2021 20:12 pm

Mystery pisze:
pt maja 21, 2021 15:23 pm
Airborne jest niedostępny, a do tej części mam największą słabość, no i w końcu mam jakiś score Ramina :D
To jest swietny box, kupilem dawno temat w ramach jakiegos promo z Lali. Giacchino jest kapitalny - wiadomo, taki Williamsowy, ale wtedy jeszcze mu sie chcialo pisac fajna muze akcji. Wspomniany Ramin jest wyjatkowo stonowany i chyba dlatego tak latwo sie go slucha. Nijak pasuje do reszty muzy w tym boxie, ale ma swoj klimacik i co najwazniejsze - nie nudzi i nie odrzuca.

Ale dla mnie prawdziwa gwiazda tego boxu jest Lennertz - jego muza jest kapitalna, nagrywana w Londynie co od razu slychac i bardzo epicka. Wiem, ze w filmowce gosc glownie do komedii pisze. Wyszedl mu swietny Lost in Space, ale ta muza tutaj to majstersztyk. Wiem, ze gosc nie ma takiego przebicia, ale po odsluchaniu jego MOHow, az sie by prosilo zeby go wziasc do swiata Gwiezdnych Wojen :D

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1742 Post autor: Wurger » sob maja 22, 2021 06:51 am

Obecnie ten box mozna kupic na allegro..
https://allegrolokalnie.pl/oferta/medal ... collection

Dla mnie płytami tego boxu jest Airborne i MOH 2010 :D Moze dlatego, ze kiedys sie zagrywałem sie w te gry i muze znam na pamiec. :)
Jedyny minus tego boxu to jakosc nagaran, ktora miejscami brzmi jak mp3... :(

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1743 Post autor: Mystery » sob maja 22, 2021 10:35 am

Pierwszy "MOH", "Underground" i "Frontline" to wiadomo, nie ma co się rozpisywać. "Allied Assault" tylko 5 tracków, ale za to jakich, świetny temat przewodni, a "Schmerzen" i "Tiger Tank" to jedne z największych klasyków akcji tej serii. Scory Chrisa jak dla mnie tylko dobre, najbardziej mi się podoba "European Assault" i kultowy w moim mniemaniu "Dogs of War", jeden z moich ulubionych kawałków o tematyce II WŚ, a za "Rising Sun" i "Pacific Assault" jakoś nigdy nie szalałem i sam Chris miał wiele lepszych scorów do gier, "Gun", albo "Warhawk". "Airborne" to jedyny MOH w jakiego grałem, ścieżka jest mocna od pierwszej do ostatniej minuty, no i jest to chyba najlepszy przykład transformacji starego stylu Michaela w nowy i do niedawna piękne pożegnanie z serią w postaci "Paestum Landing". "Medal" Ramina również wspominam z sympatią, choć od czasu premiery chyba nie powracałem. Teraz przydałoby się tylko wydanko "Medal of Honor: Above and Beyond", ale gra odniosła taki "sukces", że jest to raczej mało realne, także obecnie skupiam się na "Call Of Duty " i w szczególności na "Secret Weapons Over Normandy", ale i tu z dostępnością i cenami też jest nie za wesoło...

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1744 Post autor: Michał Turkowski » czw maja 27, 2021 19:29 pm

Mystery pisze:
sob maja 22, 2021 10:35 am
Pierwszy "MOH", "Underground" i "Frontline" to wiadomo, nie ma co się rozpisywać. "Allied Assault" tylko 5 tracków, ale za to jakich, świetny temat przewodni, a "Schmerzen" i "Tiger Tank" to jedne z największych klasyków akcji tej serii. Scory Chrisa jak dla mnie tylko dobre, najbardziej mi się podoba "European Assault" i kultowy w moim mniemaniu "Dogs of War", jeden z moich ulubionych kawałków o tematyce II WŚ, a za "Rising Sun" i "Pacific Assault" jakoś nigdy nie szalałem i sam Chris miał wiele lepszych scorów do gier, "Gun", albo "Warhawk". "Airborne" to jedyny MOH w jakiego grałem, ścieżka jest mocna od pierwszej do ostatniej minuty, no i jest to chyba najlepszy przykład transformacji starego stylu Michaela w nowy i do niedawna piękne pożegnanie z serią w postaci "Paestum Landing". "Medal" Ramina również wspominam z sympatią, choć od czasu premiery chyba nie powracałem. Teraz przydałoby się tylko wydanko "Medal of Honor: Above and Beyond", ale gra odniosła taki "sukces", że jest to raczej mało realne, także obecnie skupiam się na "Call Of Duty " i w szczególności na "Secret Weapons Over Normandy", ale i tu z dostępnością i cenami też jest nie za wesoło...
Brawo, Mystery!

Ja mam box MOH od czasu premiery, i slucham go regularnie :)

Co do "Call of Dutyc, score nie został niestety wydany tak jak powinien, jedyne wydania to te dołączane do kolekcjonerskiego wydania gry. Szkoda bo sam chciałbym kupić i postawić na półce.

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1745 Post autor: Mystery » sob cze 26, 2021 10:53 am

James wiecznie żywy 8) Cieszy szczególnie "Apollo 13", dotychczas mój ulubiony niedostępny Horner w końcu należycie wydany :)

Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1746 Post autor: lis23 » ndz cze 27, 2021 01:56 am

Fajny zakup, brakuje mi tylko "The Land Before Time" :D
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1747 Post autor: kiedyśgrześ » czw lip 15, 2021 19:11 pm

Obrazek

Byłem dzisiaj w Biedrze po piwo
70 PLN, naciągacze :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1748 Post autor: Adam » czw lip 15, 2021 19:24 pm

Winyl srinyl :?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1749 Post autor: lis23 » pt lip 16, 2021 10:28 am

Może Ktoś z Was się orientuje, czy można kupić gdzieś na CD musical "Notre Dame de Paris"?

Na Allegro jest tylko francuska wersja ( ładnie wydana w pudełku, oczywiście, używka ) i takie wydanie angielskie ale z wybranymi utworami ale nie ma całego musicalu po angielsku ( zarówno po francusku jak i po angielsku rolę Quasimodo śpiewa Garou ), czy w ogóle jest wydana angielska wersja i czy było to w ogóle dostępne w Polsce w jakiejkolwiek wersji?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1750 Post autor: lis23 » pn lip 26, 2021 13:37 pm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Okołofilmowe z Allegro:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1751 Post autor: Mystery » czw sie 26, 2021 09:49 am

No i udało się zleźć w miarę przystępnej cenie :wink:

Obrazek

A teraz drżyjcie somsiady :wink:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1752 Post autor: Adam » czw sie 26, 2021 14:33 pm

Piękne stare czasy gdy Gjaczin się jeszcze liczył w grach :P ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1753 Post autor: Mystery » czw sie 26, 2021 15:23 pm

Zawsze to lepsze, niż "piękne stare czasy gdy Gjaczin potrafił jeszcze pisać dobrą akcję" :wink:

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1754 Post autor: kiedyśgrześ » sob wrz 04, 2021 00:18 am

Obrazek

wpadło mi w ręce z allegro w nieprzyzwoicie niskiej cenie
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1755 Post autor: Adam » sob wrz 04, 2021 01:04 am

Cóż, ktoś posłuchał i się zorientował że mu kanarek w klatce od razu zwrócił zeszłoroczne czereśnie.
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ