Cloverfield - pytanie

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Turek

Re: Cloverfield - pytanie

#31 Post autor: Turek » wt gru 06, 2011 17:31 pm

Ale nie możesz narzucać innym swojego myślenia. Że coś nie ma sensu, nie powinno powstawać bla, bla, bla. Albo wymyślać pierdół o czyichś kompleksach i podlizywaniu, wymyślonym przez Ciebie.

To śmieszne

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Cloverfield - pytanie

#32 Post autor: Tomek » wt gru 06, 2011 18:16 pm

Mnie też zaczyna już wkurzać postawa Pawła. Zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy i to on jedyny miał klucze do wszystkich interpretacji. A te pouczenia to możesz sobie pouczać wykrzyknikami jakichś żółtodziobów, ale wybacz, nie nas.

Paweł jedziesz po Telarcu i Kunzelu a założę się, że nigdy w życiu nie miałeś w rękach jego płyty i nie słyszałeś jego nagrań w oryginalne.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Cloverfield - pytanie

#33 Post autor: Paweł Stroiński » wt gru 06, 2011 18:22 pm

Tylko że ja i mówię to od początku

NIE MAM ZAMIARU SŁUCHAĆ KUNZELA.

Dlaczego? Bo nie zgadzam się z samą KONCEPCJĄ składanek.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Cloverfield - pytanie

#34 Post autor: Tomek » wt gru 06, 2011 18:28 pm

Sorry, ale to znaczy, że nie masz pojęcia o czym mówisz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Cloverfield - pytanie

#35 Post autor: Paweł Stroiński » wt gru 06, 2011 18:29 pm

Wiem, dla kogo Kunzel nagrywał i wiem, jaki jest target Telarcu. I mam ich parę płyt (od wujka audiofila), więc wiem, na czym się koncentrują w swoich albumach:

Na wymienieniu mikrofonów, którymi nagrywali dany album.

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Cloverfield - pytanie

#36 Post autor: kiedyśgrześ » sob gru 10, 2011 06:33 am

Interpretacja tematu z Terminatora by Erich Kunzel i Popsi to sama przyjemność dla ucha i ma to sens, ktoś to kupuje, między innymi ja, choć częściej składanki Prażan, w dzisiejszych czasach z drugiej ręki za grosze, podstawowy argument to, że interpretatorzy mają gdzieś intencje kompozytora przez co w jakimś sensie tworzą nową autonomiczną jakość; ponadto należy docenić wcześniej wspomniane wysiłki Kunzela na rzecz popularyzacji epidemii audiofilii, na cóż komuś kabel RCA za 30 tysięcy PLN bez płytki z Teleracu na półce :D

Ps. Co drugi temat na tym forum kończy się zażartą dyskusją na temat wyższości oryginału nad niemoralną podróbką i vice versa, należałby chyba zaostrzyć zaostrzone reguły forum albo zakazać prawnie re-reców zamykając tym samym temat permanentnie :D
Obrazek

ODPOWIEDZ