LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2491 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 25, 2022 14:31 pm

Kocham muzykę do Amistad i utwór "Crossing Atlantic" uważam za jeden z najwybitniejszych utworów... (dramatyczna pauza)... na świecie! Ale nie wiem czy nie jestem zadowolony z mojego 1CD starego wydania. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Charles
Asystent orkiestratora
Posty: 454
Rejestracja: wt maja 10, 2011 10:05 am

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2492 Post autor: Charles » pt lis 25, 2022 15:04 pm

Płacz i lament, bo chcieli prostą jak konstrukcję cepa muzyczkę do posłuchania w samochodzie, a dostali cholernie złożony twór.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2493 Post autor: lis23 » pt lis 25, 2022 15:15 pm

Kiedy będą tracklisty?
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2494 Post autor: Adam » pt lis 25, 2022 15:21 pm

przecież są od 6 rano. wejdź na FB.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2495 Post autor: Mystery » pt lis 25, 2022 15:21 pm

lis23 pisze:
pt lis 25, 2022 15:15 pm
Kiedy będą tracklisty?
http://filmmusicreporter.com/

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2496 Post autor: Michał Turkowski » pt lis 25, 2022 15:30 pm

Ja z tego rzutu pewnie przygarnę "Godfathera" ale najpierw lepiej poczekać czy nie narobili jakichś baboli w tłoczeniu czy w bookletach, bo to różnie bywa :)

Ale rzut rzeczywiście bardzo zacny i pozostaje jeszcze czekać na Quartet.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2497 Post autor: MichalP » pt lis 25, 2022 22:04 pm

Adam pisze:
pt lis 25, 2022 11:50 am
Nie mogłeś wiedzieć, ani zakładać, bo - jak pisałem wyżej - 2 lata temu temu wspomnieli, że mają 3, gotowe praktycznie, inne konkretne Bondy, które czekają na akceptację EON, ale zpowodu przesunięc premiery No Time To Die wiszą w zawieszeniu - ale o tym Arnoldzie tam nie wspomnieli. Ten tytuł to dziś całkowite zaskoczenie.
Z tego co ja pamietam, to MV wspominal na samym poczatku, ze praktycznie mieli juz TND zamkniety i gotowy, ale zostali przystopowani wlasnie ze wzgledu na nadchodzaca premiere ostatniego Bonda, ktora zostala pozniej oczywiscie kilka razy przesunieta i generalnie ze wzgledu na Covid to caly plan wydawniczy zaczal im sie sypac. MV pozniej dodal, ze w przyszlosci przestanie ludzi informowac w ogole o gotowych projektach, bo jak jest pozniej jakies opoznienie z nie ich winy to sie robi gowno burza na forach. A te inne Bondy to im sie rozsypaly jak Amazon przejal franczyze i sie sprawa praw pokomplikowala. Ja przynajmniej tak to zrozumialem.

Takze byla to w sumie tylko kwestia czasu, kiedy im w koncu odblokuja tego TND, no i jak wiadomo teraz, zrobili to juz rok temu. Ciekawi mnie tylko czy w miedzy czasie cos jeszcze pozmieniali z tracklista moze - bo to wydanie wyglada na mega wypasne :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2498 Post autor: Adam » pt lis 25, 2022 23:28 pm

Nie, MV nigdzie nie pisał o TND.

David napisał że tu jest absolutnie wszystko w tym wersje które nie weszły do filmu. Dał nawet muzykę źródłową z imprezy u Carvera (ledwo słyszalne w tle piosenki Greenawaya) oraz inną, pierwszą wersję Surrender nigdy nie opublikowaną. Mi tylko brakuje instrumentalnej wersji Surrender, bo muzycznie to jest taki kapitalny power.. Ale może nie mieli, może nagrywali jednocześnie z orkiestrą i po prostu taka wersja nie istnieje.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2499 Post autor: lis23 » sob lis 26, 2022 12:05 pm

Którego sklepy będą wysyłać te nowe płyty? 29 listopada czy później?
Nie chcę się zrobić tak, jak z Rings of Power, które przed premierą było dostępne ale na kilka dni przed wskoczyło out of stock.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1152
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2500 Post autor: galljaronim » sob lis 26, 2022 17:35 pm

lis23 pisze:
sob lis 26, 2022 12:05 pm
Którego sklepy będą wysyłać te nowe płyty? 29 listopada czy później?
Nie chcę się zrobić tak, jak z Rings of Power, które przed premierą było dostępne ale na kilka dni przed wskoczyło out of stock.

29 listopada płyty fizycznie będą dostępne tylko u Lali. W innych sklepach takich jak Intrada, Music Box Records czy Movie Music Store będą zapewne do zamówienia w preorderze. Wyślą dopiero jak dostaną od Lali. To logiczne😉 Skoro zależy Ci na czasie, to najlepiej brać od razu od Lali.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2501 Post autor: lis23 » sob lis 26, 2022 17:42 pm

Już są pre ordery na MBR od dzisiejszej nocy a mam w koszyku też kilka innych płyt i chcę zamówić wszystko na raz ale nie chcę czekać tak, jak w przypadku RoP, aż wykupią ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2502 Post autor: Adam » sob lis 26, 2022 22:01 pm

To musisz poczekać bo Lala najpierw Będzie sprzedawać u siebie. W sklepach w EU obstawiam że będą w połowie stycznia najwcześniej, a możliwe że i końcem stycznia. To jest dobry rzut więc Lala może wyprzedać większość pierwszej partii tłoczenia samemu.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1044
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2503 Post autor: MichalP » ndz lis 27, 2022 05:42 am

Trzeba jeszcze bedzie tez poczekac do tego 29 Listopada żeby Lala dala znać czy faktycznie beda mieli wszystko na stanie. W ostatnich latach niektore plyty trafialy im na magazyn z kilku tygodniowym opoznieniem. A w takim przypadku to przy przesylce miedzy narodowej to i tak moze dojsc juz po świętach. I wtedy nie robi juz roznicy.

Ja bym najchetniej to zamowil sobie przez Intrade. I lepiej pakuja, bo w karton wylozony folia babelkowa i bym se cos mogl dorzucic jeszcze od Intrady. Ale Intrada to najszybciej bedzie miec pod koniec Grudnia.

U Lali te ich buly z folii babelkowej wepchniete w koperte to za bardzo nie chronia przed zgnieceniem. Czesto mi przychodzily przesylki z peknietymi pudelkami. Z Intrady jeszcze nigdy.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2504 Post autor: lis23 » ndz lis 27, 2022 05:54 am

Yhy, czyli w międzyczasie może mi się sprzedać to co już mam w koszyku bo np. Willow już poszedł a większość to ostatnie sztuki ... Później będę za to musiał ponownie płacić za wysyłkę, a chcę wziąć Spider Mana i Amistad, chyba że ktoś z forum będzie wcześniej kupować to mogę się ewentualnie dołożyć.
Mam ciekawy przypadek z "CLEAR AND PRESENT DANGER (EXPANDED & REMASTERED)" w Music Box Records: jak mam płytę w koszyku to jest temponary out of stock a jak wywalę z koszyka to jest last in stock ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2505 Post autor: Adam » pn lis 28, 2022 15:27 pm

Arnold reklamuje rozszerzone wydanie Tomorrow Never Dies 8) :D


youtu.be/j2_7gXC_g-0
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ