LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2146 Post autor: muaddib_dw » pt lis 27, 2020 09:52 am

Dla mnie Karate Kid III i Tremors do wzięcia.

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2147 Post autor: Michał Turkowski » pt lis 27, 2020 09:54 am

Meh. I te łączone scory na jednym wydaniu, słabizna.

Dodatkowo "Blue Max" znów będzie w tej pociętej wersji jak na poprzednim wydaniu LLL, czyli zamiast kompletnych wersji utworów dostajemy jakieś dziwne edity (w głównym programie skrócony "The Attack", "Retreat" podzielone na pół, brak utworu "Baloon").

Jedyne właściwe wydanie oryginalnego nagrania "Blue Maxa" to stare wydanie Intrady.

Awatar użytkownika
Michal
Kserujący nuty
Posty: 329
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 19:33 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2148 Post autor: Michal » pt lis 27, 2020 10:14 am

Matt pisał wyrażnie że w tym roku na BF nie będzie szału :) , i tak sądze że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie ..dla mnie jest :) !!!

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2149 Post autor: Adam » pt lis 27, 2020 10:33 am

ten Jerry jak i Kid to przecież odkupienie praw od Varese do ich tamtych klubowych wydań i przepakowanie w nowe okładki i tyle. Tylko LaLa rozłożyła na volumy, a nie duże boxy jednorazowo jak zrobiło wtedy Varese. Kid jest świetny, ale jedynka wystarczy w zupełności.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1148
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2150 Post autor: galljaronim » pt lis 27, 2020 10:43 am

Kasa zostaje w kieszeni....albo raczej zostanie wydana na zaległości z Intrady lub Varese. Poza tym Quartet zapewne jeszcze ogłosi jakieś tytuły. Ogólnie dla mnie nic nie ma. LaLa sssie w tym roku, bo samym Far and Away i Casprem nie jest w stanie zebrać laurów. I to Intrada zasługuje na miano wytwórni roku, bo wydała wiele wspaniałych tytułów. Oczywiście cieszę się, że fani serii X-Files oraz Karate Kid mają swój dzień, ale to nie mój target. Blue Maxa kupię, tyle że wydanie z 2014 roku, bo za takimi kompilacjami nie przepadam. Poza tym okładka powinna trafić do panteonu najgorszych okładek świata. Czekamy na pierwszy kwartał przyszłego roku i na szumnie zapowiadane przez Lalę super duper extra wydania :wink:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2151 Post autor: Ghostek » pt lis 27, 2020 12:49 pm

No i spoko. Kasa pójdzie na nowe VSTy do FLa.
Obrazek

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2152 Post autor: MichalP » sob lis 28, 2020 02:15 am

Adam pisze:
pt lis 27, 2020 10:33 am
ten Jerry jak i Kid to przecież odkupienie praw od Varese do ich tamtych klubowych wydań i przepakowanie w nowe okładki i tyle. Tylko LaLa rozłożyła na volumy, a nie duże boxy jednorazowo jak zrobiło wtedy Varese. Kid jest świetny, ale jedynka wystarczy w zupełności.
Akurat Karate Kid nie jest tylko przepakowany - to sa nowe mastery (moze i remixy) z dodana muzyka - czyli dodatkowo rozszerzone o to co bylo na wydaniu Varese i nowa szata graficzna + teksty. Dwojki bardzo fajnie mi sie slucha a i pewne na trojke sie skusze kiedys. Jedynka miala od zarabania piosenek i samej muzy Contiego rzeczywiscie jest nie wiele i poza finalem jest ona bardzo kameralna. Jak brac to zaczac wlasnie od dwojki.

Jerry to juz inna sprawa, ale jak ktos chce takie starocie a jeszcze ich nie ma to czemu nie, jak sie trafi promo.

Wiadomo, ze bieda wydania jak na Black Friday, ale akurat to zapowiadali - logistycznie to sie Lala wystawila zupelnie bo nic im sie w tym roku nie udalo - pewnie nie te wytwornie i kontakty. Intrada wypadla znacznie lepiej, ale to przypadek i szczescie, ze akurat byli z kims innym na kontraktach i latwiej im bylo to wydawac.
Widac, ze Lala miala ambitniejsze plany, ale to pewnie tez bylo wiecej latania za tym no i sie przejechali.

Awatar użytkownika
Michal
Kserujący nuty
Posty: 329
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 19:33 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2153 Post autor: Michal » sob lis 28, 2020 10:36 am

Zgadzam się z Michał P . LLL ma słaby rok i tytuł Label of the Year powinien zgarnąć lepszy :) .Jednak LLL nie poddaje się i zapowiada "walkę " o nasze portfele :)
a oto cytat .
Yes 6 releases but trust me on this...nothing jaw dropping. And no I'm not being modest. The curse of 2020 strikes again. I hope you enjoy what we have coming out (all quality releases) but do not expect anything amazing. We had 4 incredible releases planned and ALL OF THEM delayed until 2021 (we hope). Could not get approvals on any of them done in time. Rather frustrating but we will prevail some day!

MV

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2154 Post autor: Pawel P. » sob sty 16, 2021 15:15 pm

Wbrew pesymistycznym narzkaniom, że poczekamy do 2022 albo i dłużej, LaLa ogłosiła na FSM, jakie rzeczy wrócą do sprzedaży w najbliższym półroczu. Wsród nich Harry Potter Box w lutym, czyli jedyna rzecz, której nie mam, a mieć muszę - no może jeszcze Danny Elfman Batman Collection i Alien 3, ale to w maju. Tym razem nie ma mowy o odkładaniu zakupu :)

LATE JAN 2021

QUINN MARTIN VOL 2 THE INVADERS
ROMANCING THE STONE

EARLY FEB 2021

HARRY POTTER BOX SET
BRAM STOKER'S DRACULA
THE WORLD IS NOT ENOUGH

LATE FEB 2021

FRIDAY THE 13TH PARTS 2/3
FRIDAY THE 13TH PARTS 4/5
MISSION IMPOSSIBLE FALLOUT
X FILES SEASON 11

MARCH 2021

SUPERMAN 40TH ANNIVERSARY
SCHINDLER'S LIST CD
BRIDE OF FRANKENSTEIN

APRIL 2021

STAR TREK ENTERPRISE VOL 1
STAR TREK ENTERPRISE VOL 2
BATMAN DANNY ELFMAN COLLECTION
DIE ANOTHER DAY

MAY 2021

ALIEN 3
FIRST KNIGHT
BATMAN THE MOVIE 50TH ANNIVERSARY

JUNE 2021

JW DISASTER SET

UNKNOWN

BATMAN TAS VOL 1
BEVERLY HILLS COP 35TH ANNIVERSARY
BEVERLY HILLS COP 2
BIG TROUBLE IN LITTLE CHINA
COLOSSUS THE FORBIN PROJECT
DANCES WITH WOLVES
DIE HARD WITH A VENGEANCE
EMPIRE OF THE SUN
GALAXY QUEST
HOME ALONE 25TH ANNIV
JACK REACHER
LADYHAWKE
MISSION IMPOSSIBLE 1996
PLANET OF THE APES BOX SET
SOLARIS
THE THIN RED LINE
SUPERMAN 2/3

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2155 Post autor: Wurger » ndz sty 17, 2021 03:38 am

Moja lista jest nieco dłuzsza...styczeń,luty, marzec, kwiecien, maj :lol: A dokładnie to Silvestri, Williams, Kilar, Elfman i Goldsmith. :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2156 Post autor: Adam » ndz sty 17, 2021 09:43 am

Bondy kupujcie żeby kolejne były :!:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1436
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2157 Post autor: Pawel P. » ndz sty 17, 2021 10:45 am

Wurger pisze:
ndz sty 17, 2021 03:38 am
Moja lista jest nieco dłuzsza...styczeń,luty, marzec, kwiecien, maj :lol: A dokładnie to Silvestri, Williams, Kilar, Elfman i Goldsmith. :)
Tak, dużo dobrego na tej liście jest. Jesli ktoś ma coś w planach, a nie wział wcześniej, chyba nie ma co czekać, bo może się okazać, że jakiś tytuł znowu będzie "temporarily out of stock", a potem nagle "out of print". Ja tak się sfrajerowałem z "The Fury", na szczeście mam wczesniejsze deluxe z Varese, które jednak gorzej brzmi (zwłaszcza score, bo album jak dla mnie znakomicie). No ale pewnie w ciagu paru lat ktoś to wznowi.

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2158 Post autor: Wurger » czw sty 21, 2021 09:16 am

Mam nadzieje, ze La la wznowi kiedyś E.T. The Extra-Terrestrial i Hooka :)

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2159 Post autor: lis23 » czw sty 21, 2021 11:47 am

Wurger pisze:
czw sty 21, 2021 09:16 am
Mam nadzieje, ze La la wznowi kiedyś E.T. The Extra-Terrestrial i Hooka :)
"E.T" przecież wyszedł niedawno, ja mam aż trzy wersję; podstawkę, z okazji 20 stolecia i nowe wydanie z La Li.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#2160 Post autor: Adam » czw sty 21, 2021 12:20 pm

wyszedł niedawno, ale wyprzedany i b.drogi.

Plus taki że LaLa zrezygnowała z wydań winyli, bo popłynęli finansowo 8) Niech gino te winyle srynile :!:
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ