INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#931 Post autor: Ghostek » śr cze 22, 2022 23:43 pm

Obrazek

KABOOOM! Zaorali :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +

#932 Post autor: lis23 » czw cze 23, 2022 01:21 am

Akurat jak nie mam kasy, jest tyle Hornera i Williamsa, bo są "Wichry Namiętności", "Pola Marzeń", "Chwała" a teraz 'Willow" + "Uznany za Niewinnego" Williamsa. Bez Willowa to 700 zł w MBR.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku

#933 Post autor: Michał Turkowski » czw cze 23, 2022 07:20 am

Willow - bardzo fajnie, dawno nie było wznowienia, które rzeczywiście by mnie ucieszyło.

Liczę na dobrze zmonotwaną playlistę przedwszystkim.

Sam jednak i zalecam to forumowiczom też, wstrzymam się póki co z zamówieniem- lepiej poczekać na opinie bo wiadomo jak Intrada oni co po chwilę walą buble i trzeba czekać na zamienniki itd.

Sytuacja z wznowieniami ich re-recow Rozsy (Julius Caesar, Ivanhoe) to istne kuriozum dlatrgo lepiej trochę poczekać.

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +

#934 Post autor: kiedyśgrześ » pt cze 24, 2022 14:07 pm

moja pierwsza oryginalna kaseta VHS miała taką samą okładkę
Obrazek

Awatar użytkownika
Michał Turkowski

#935 Post autor: Michał Turkowski » pn cze 27, 2022 10:06 am

Co do Willowa, nie bez powodu wydanie nazywane jest "expanded and remastered" - wydanie nie jest "complete" bo brakuje utworu "Bavmorda Slaps Kael"oraz części muzyki źródłowej bo nie mogli znaleźć taśm czy coś.

Źródło: FSM:

From the radio show: "The only score track that's missing is a 20-second cue when Bavmorda slaps [Kael]... it's kind of a quiet, evil little piece. Someone will be upset about that"

Some tidbids:
- Disc 1 has 13 tracks and is 55 minutes long, disc 2 has 5 tracks and is 52 minutes long.
- Sled race cue closes disc 1
- "Bavmorda's Spell Is Cast" is still 18 minutes
- There's a 20 second cue missing
- Some of the source music couldn't be found

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Kontakt:

#936 Post autor: Ghostek » pn cze 27, 2022 17:23 pm

Nikt normalny nad 20 sekundami płakał nie będzie pod warunkiem że pozostała treść będzie solidnie zremasterowana i nie będzie żadnych baboli produkcyjnych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michał Turkowski

#937 Post autor: Michał Turkowski » pn cze 27, 2022 17:32 pm

Ghostek pisze:
pn cze 27, 2022 17:23 pm
Nikt normalny nad 20 sekundami płakał nie będzie pod warunkiem że pozostała treść będzie solidnie zremasterowana i nie będzie żadnych baboli produkcyjnych.
Oczywiście, ja tylko stwierdzam fakt i wskazuje dlaczego nie użyli slowa "complete" żeby potem im jacyś malkontenci nie rzężeli że czegoś tam brak. Mi ten jeden 20 sekundowy utwór rownież wisi i powiewa, to oczywiste.
Już kilka lat temu La La przestała używać słowa "complete" bo potem się znajdowali ludzie którzy im narzekali i marudzili że nie ma jakichś 15 sekund muzyki na płycie, MV mówił że wściekało go to i przez to nazywają swoje wydania "Expanded".

ODPOWIEDZ