[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/mobiquo/smartbanner/head.inc.php on line 70: Undefined variable: tapatalk_dir_name
Muzyka filmowa - Forum FilmMusic.pl • Harvey Weinstein
Strona 1 z 33

Harvey Weinstein

: pn paź 09, 2017 16:59 pm
autor: Wawrzyniec
Aż dziw, że nikt nie wspomina, że pod względem nagrodowych może dojść do pewnej mocnej zmiany. A głównie chodzi o zarzuty molestowań seksualnych przez Harveya Weinsteina. Wiem, wiem producent z Hollywood molestuje seksualnie, news na miarę, że woda jest mokra, a sól jest słona. Ale cóż Ameryka teraz trochę tym żyję i zobaczymy czy Akademia będzie chciała nominować i nagradzać filmy w tym i soundtracki związane z Weinsteinem. Hm...

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: pn paź 09, 2017 17:04 pm
autor: hp_gof
Po pierwsze, Olek już dawno nie robił żadnego filmu dla Weinsteina, w tym roku również nie (od razu to zaznaczam, bo wiem, że do tego pijesz), ;) a po drugie zarząd Weinstein Company wyrzucił dzisiaj Weinsteina z jego własnej firmy i zastanawia się nawet nad zmianą nazwy :mrgreen: Więc myślę, że "dobrej zmiany", tak bardzo przez Ciebie oczekiwanej, raczej nie będzie ;)

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 09:06 am
autor: Adam
kolejna z dupy historia wydumana, zrobiona tam przez media dokładnie teraz tylko po to by przykryć temat dostepu do broni po masakrze w Vegas i by działać w interesie lobby od broni, które mają coraz bardziej mokro w gaciach.. Chyba tylko skończony kretyn nie wie jak działa ten biznes, szczególnie im bardziej wstecz, tym gorzej.. Laski i faceci się bzykają za kasę i role, były i będą, a nagle po latach sobie przypominają że im tak źle było i tak im źle.. choć ok, większy epic fail i żenada to te babcie co teraz wyskakują że Polański mnie zgwałcił 80 lat temu i właaaaśnie sobie dopiero teraz przypomniałam o tym.

czekam niecierpliwie na pozwy tych setek lasek które przeleciał Beatty czy Nicholson :mrgreen:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 09:31 am
autor: Paweł Stroiński
Jasne, bo chciałbyś, żeby obleśny starzec zapędził Cię w róg i zwalił przy Tobie konia. To była dziennikarka.

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 09:32 am
autor: Adam
późno sobie przypomniała :P

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 09:33 am
autor: Paweł Stroiński
Nie tak późno.

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 09:35 am
autor: Adam
pierdolenie. wychodzisz z pokoju i od razu to zgłaszasz, tak ? a nie jak w piosence DeMono "spotkanie po latach, pamiętasz to ja?".. to jest żenująco śmieszne tak samo jak te babcie wyskakujące teraz że 50 lat temu mnie Polański zgwałcił ale miałam pomroczność jasną i dopiero teraz postanowiłam to ogłosić światu oczywiście w wywiadzie w mniej lub bardziej poczytnym medium.

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 14:21 pm
autor: Paweł Stroiński
Poczytaj sobie o PTSD, traumie, wyparciu, pojęciu "trigger" (nie w znaczeniu żartów z feministek), to pogadamy.

I także o tym, że przynajmniej paru osobom Weinstein groził, że jeśli pisną słówko, to zniszczy życie im i ich bliskim.

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 14:47 pm
autor: Adam
ale w jego filmach się potem grało, tak ?
ten proceder był powszechnie znany.. wypłynięcie tego teraz to ewidentne przykrycie tematu regulacji w dół praw do posiadania broni, o czym mówią też publicyści w usa..

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 20:24 pm
autor: Adam
no, cyrki normalnie, teraz wszyscy po kolei wyskakują że o wszystkim wiedzieli, a Paltrow z Pittem to już w ogóle przegięli, bo mimo że po rozwodzie, to jedno i drugie potwierdziło wersje że Paltrow się poskarżyła że on chciał a ona nie, a Pitt z nim pogadał jak facet z facetem.. :mrgreen: Super, cała wierchuszka Hollywood dawała się ruchać i milczała, chłop próbował bzykać wszystkie, a Damon 10 lat temu blokował dziennikarzy by o tym nie pisali... Macie całe Hollywood i to jak im tam to wielce "przeszkadzało". Bzdury! A ta była gwiazdka Judd od której m.in. się zaczęło zobaczcie ile z nim filmów zrobiła :mrgreen: Słabe to to, tak jak i wyciąganie tego po latach.

Koleś musiał komuś wysoko podpaść - albo politycy albo mafia, dlatego chcieli go teraz właśnie skończyć po tylu latach wolności w tym działaniu i cichemu przyzwoleniu i obojętności całego środowiska aktorskiego. Zresztą no nie oszukujmy się, sex za rolę to tam często norma. Jak te laski się mają przebić przy takiej konkurencji..

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 21:26 pm
autor: Koper
Wiesz, ale potem trzeba sobie tłumaczyć, że to tamten zły wykorzystał, choćby nawet tylko po to, żeby przed samą sobą czuć się bardziej "porządnie" a nie jak jakaś puszczalska. :P
Ewentualnie jak już nie ma kasy na koncie, ról nikt nie proponuje, gazety nie pamiętają... no to można sobie przypomnieć, że kiedyś, przed wojną Polański ją zgwałcił...

Jak piszesz, nic to nowego. Jedni dla kariery latają Hansowi po kawę, inne chodzą do łóżka z producentami...

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 21:29 pm
autor: Adam
no raczej

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 21:59 pm
autor: Wojteł
Dobrze, że nie chodzą do łóżka z Hansami :shock:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: wt paź 10, 2017 22:04 pm
autor: Kaonashi
Kto wie, może za jakieś 30 lat taki Streintenfeld powie, że to jednak nie było szoferowanie. :wink:

Re: NAGRODY BRANŻOWE

: śr paź 11, 2017 03:01 am
autor: Paweł Stroiński
Adam, może to trochę wytłumaczy sprawę z męskiej strony:

http://www.vulture.com/2017/10/after-ha ... story.html

Powodzenia. Molestować seksualnie futbolistę amerykańskiego :mrgreen: