NIEZNISZCZALNI 1 i 2 - blu-ray

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: NIEZNISZCZALNI 1 i 2 - blu-ray

#16 Post autor: Adam » pn lip 08, 2013 19:34 pm

ano :( tu są lepsze ujęcia bo oficjalny materiał dla brytyjskiej TV i w hd + wywiad :D - http://www.youtube.com/watch?v=wCo5holTm0w
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Gieferg
Asystent orkiestratora
Posty: 429
Rejestracja: wt paź 25, 2016 16:30 pm

Re: NIEZNISZCZALNI 1 i 2 - blu-ray

#17 Post autor: Gieferg » czw lis 10, 2016 15:32 pm

Expendables 2 wygląda fatalnie na każdym wydaniu - ktoś po prostu stwierdził, że ten film ma wyglądać fatalnie i tak to nakręcili :P
Nie mam pojęcia komu strzelił do głowy taki pomysł, ale cóż zrobić... Przynajmniej u nas nie kombinowali z AR i wydali to w miarę przyzwoicie, czego już nie można powiedzieć o części pierwszej - ta dostała telewizyjny master dla ubogich w 1.78:1 zamiast kinowej panoramy przez co wolałem sobie film sprowadzić z UK. Potem kupiłem go tam jeszcze raz, gdy wyszła wersja reżyserska ale ta wypada jak dla mnie zdecydowanie słabiej od kinowej,więc wracam do niej rzadziej.

Sam film - jedynka - świetny powrót do klimatu kina akcji ery VHS, w kinie bawiłem się jak dziecko, podoba mi się w nim wszystko. Za to sequel mnie srodze rozczarował swoją durnowatością i sileniem się na zbytnią komediowość.
Muzyka filmowa na Filmożercach

Want list: Tyler - (John) Rambo / Silvestri - Avengers

ODPOWIEDZ