Star Wars

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
hp_gof

Re: Star Wars

#1606 Post autor: hp_gof » wt paź 22, 2019 22:32 pm

Kaonashi pisze:
wt paź 22, 2019 22:07 pm
JJ się za dużo Wajdy naoglądał. #hapekalert :wink:
Ja to wszystko widzę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Star Wars

#1607 Post autor: Wawrzyniec » wt paź 22, 2019 23:22 pm

Wojteł pisze:
wt paź 22, 2019 22:30 pm
XD my się przejmowaliśmy jakimiś głupimi naruszeniami spójności świata przedstawionego, jak np. Rey biegle posługująca się Mocą bez treningu, czy retconami pokroju naukowca sabotującego Gwiazdę Śmierci albo Najwyższym Porządkiem, który z bandy niedobitków po Imperium, po stracie swojej głównej broni staje się z dnia na dzień najpotężniejszą siła w Galaktyce, a tutaj widać jak bardzo wyjebane na takie rzeczy ma Disney :mrgreen: "moje, za swoje kupiłem, mogę robić co chcę. It doesnt have to make sense as long I can shove CoOl ViSuAlS" :mrgreen:

Najmocniej przepraszam, ale ja tak łatwo nie odpuszczę. Może ja mam jakieś zwidy, gdyż jakoś mało kto zwraca a to uwagę. Ale naprawdę z tego co ja widzę to z Gwiazdy Śmierci II nic nie zostało.



youtu.be/xUjrqFVBgc8


A po zapowiedziach widać, wręcz spory kawałek pierścienia zachowany. Nie wspominając, że cała sala tronowa jest w naprawdę dobrym stanie zachowana.


W ogóle tak myślę, gdyż widzę tam jakiś motyw górą lodową. Gwiezdny Niszczyciel wyłaniający się z lodu. Chyba nie pójdą w myk, że ogromna część floty Imperium była gdzieś tam sobie zamrożona?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2995
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Star Wars

#1608 Post autor: qnebra » wt paź 22, 2019 23:40 pm

Okazało się w "Battlefront II", że coś tej drugiej Gwiazdy Śmierci zostało dość sporo.

Widziałem opinię, że przeżycie Palpatina niszczy cały wątek odkupienia Vadera, bo to poświęcenie życia było na nic. Do tego podobno, podobno, podobno ten film znajduje się w absolutnym chaosie produkcyjnym, gdzie wytwórnia próbuje desperacko dojść do zakończenia które zadowoli wszystkich i wyrobić się z premierą filmu na grudniową premierę.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Star Wars

#1609 Post autor: Kaonashi » wt paź 22, 2019 23:40 pm

Sala tronowa pewnie poleciała w którymś z tych różowych odłamków. :D
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1610 Post autor: lis23 » wt paź 22, 2019 23:43 pm

Tak swoją drogą, Luke miał być nową nadzieją, jedynym nowym Jedi w Galaktyce, a okazało się, że ostał się Kanan Jarrus, Ezra Bridger, uczeń Vadera z gry "Star Wars: The Force Unleashed" i teraz ten chłopak z "Upadłego Zakonu" ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Star Wars

#1611 Post autor: Wojteł » wt paź 22, 2019 23:58 pm

No ale przecież The Force Unleashed jest już od 5 lat niekoniecznie razem z całą resztą EU, Kanan zginął przed ANH, a Ezrę wyjebało poza Galaktykę razem z Thrawnem, więc technicznie pozostaja tylko ten chłopaczek z Fallen Order, ale pewnie też go jakoś ubiją.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1612 Post autor: lis23 » śr paź 23, 2019 00:11 am

Nie wiedziałem, że The Force Unleashed jest niekanoniczne. Chodzi mi tylko o to, że jednak sporo tych Jedi się uchowało, a teraz jest tylko Rey ... :|
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1045
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: Star Wars

#1613 Post autor: MichalP » śr paź 23, 2019 00:13 am

To co, Palpi sie mogl jakos uchowac w tym szybie na dnie jak juz zlecial na dol i go wyjebalo razem z reszta tej sali tronowej.
Widziałem opinię, że przeżycie Palpatina niszczy cały wątek odkupienia Vadera, bo to poświęcenie życia było na nic
Generalnie cala ta nowa trylogia degraduje final oryginalnej trylogi - tyle sie nameczyli, Luke sie poswiecil, Vader sie poswiecil - a tu sie okazalo, ze stworzyli przez to poswiecenie jeszcze wiekszego potwora (fakt logiki w tym zadnej), ktory w jednym uderzeniu wymiotl cala republike i przy okazji zalatwil wszystkich naszych glownych bohaterow.

A teraz to jakos chca zgrabnie odkrecic - tylko zeby nie bylo, ze po tych pozegnalnych slowach C3PO z trailera w nich wszystkich nie jebnie jakis laser i tak ich pozegnamy. :lol:

Awatar użytkownika
dougan
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 945
Rejestracja: pt paź 14, 2016 15:31 pm

Re: Star Wars

#1614 Post autor: dougan » śr paź 23, 2019 00:16 am

Inkwizycja miała się zajmować wybijaniem resztek Jedi. Generalnie i tak filmy mają pierwsze zdanie w tej kwestii, jak Abrams sobie wymyślił, że już innych Jedi nie ma, to pewnie tak jest.
"No Don Davis = No Matrix. Simple as that."
~ Jon Burlingame

It’s not a character-driven movie and there’s no humor, there’s no love, there’s no soul.
- Rutger Hauer o Blade Runnerze 2049

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1615 Post autor: lis23 » śr paź 23, 2019 00:18 am

Wydaje mi się, że Republiki nie zniszczyli, tylko Senat, który przechodził z Planety na Planetę. Coruscant, chyba nadal istnieje i pewnie tam się zebrały niedobitki Senatorów ale ogólnie też mnie to denerwuje: nie ma Jedi ( znowu ), nie ma silnej Republiki ( znowu ), jest słaby Ruch Oporu ( znowu ) i jest Imperium ( znowu ). Patrząc na niezadowolenie ludzi z jakichkolwiek zmian w ich ulubionej franczyzie, to, chyba, wyszli ze słusznego założenie, że sprzeda się tylko to, co jest już znane i lubiane.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Star Wars

#1616 Post autor: Adam » wt paź 29, 2019 08:54 am

Dedeki won :!: 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Star Wars

#1617 Post autor: Wawrzyniec » wt paź 29, 2019 09:42 am

Spokojnie spokojnie została nam jeszcze Trylogia Riana Johnsona. ;)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2995
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Star Wars

#1618 Post autor: qnebra » wt paź 29, 2019 10:46 am

Dokładniej to pojedynczy film. Do tego RJ może mieć wywalone na Gwiezdne Wojny, one mu raz nie są do niczego potrzebne, dwa nie będzie wściekłych fanów na karku, oraz trzy, dalej jest bardzo dobrym scenarzystą i reżyserem.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13113
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Star Wars

#1619 Post autor: lis23 » wt paź 29, 2019 16:13 pm

Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Star Wars

#1620 Post autor: Kaonashi » wt paź 29, 2019 16:19 pm

Co tam robi Werner Herzog ja się pytam.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ