Roczek przeleciał....

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Roczek przeleciał....

#1 Post autor: Wojteł » ndz maja 04, 2008 12:59 pm

Minął rok, od kiedy znalazłem tę stronę i napisałem pierwszy komentarz (od razu wychodząc na idiotę, ale można do tego przywyknąć :) ). Codzienne czytam Waszą(panów redaktorów:P) stronę, wiele się nauczyłem z zakresu pojęć muzyki filmowej, poszerzyłem wiedze o kompozytorach i wielu innych rzeczach. Cieszę się, że ktoś wkłada tyle starań, pisze tyle artykułów i recenzji, żeby ktoś, kto słucha muzyki filmowej mógł sobie swobodnie o niej poczytać i podyskutować z inteligentnymi ludźmi. Wydaję mi się, że jest to najlepsza strona o muzyce filmowej i choć nie zawsze się zgdzam z Waszymi ocenami, to cieszę się, że w ogole komus się chce recenzować i oceniać. Oby tak dalej:P

P.S. uzupełnijcie trochę bardziej słowniczek :P:P:P:P

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#2 Post autor: Łukasz Wudarski » czw maja 08, 2008 17:06 pm

Dzięki postaramy się coś w tym kierunku zrobić i owocniej pracować :) A jest to trudne jak cholera, bo nawet stachanowcy (tacy jak Koper) nie dają rady płodzić po dwie recki tygodniowo, że o leniach nie wspomnę.... :P

A słowniczkiem się zajmiemy :)

Senks łans mor
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#3 Post autor: Wojteł » sob maja 10, 2008 01:06 am

Noł problem

Cała przyjemnosc po mojej stronie :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » śr maja 21, 2008 18:42 pm

Łukasz Wudarski pisze:A jest to trudne jak cholera, bo nawet stachanowcy (tacy jak Koper) nie dają rady płodzić po dwie recki tygodniowo
Nie prowokuj, nie podpuszczaj... ;):)

ODPOWIEDZ