Leonard Bernstein - Maestro

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23265
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Leonard Bernstein - Maestro

#16 Post autor: Mystery » śr sty 03, 2024 17:10 pm

Zgoda. Mało ciekawa biografia, a co do Oscarów to sam przyznałbym 3 nomki, Carey, Cooper aktor, no i za zdjęcia. Wszystko poza tym, reżyseria, scenariusz, film, będzie przesadą, choć póki co wszędzie takie łapie (Globy, Satelity, Critics Choice).

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

Re: Leonard Bernstein - Maestro

#17 Post autor: Wojteł » śr sty 03, 2024 20:55 pm

Ja mam mieszane uczucia wobec wizualnego opowiadania historii, bo niektóre momenty są świetnie (rozmowa w ogrodzie z żoną przed skończeniem mszy, pokazywanie jego problemów z plecami, oraz
Spoiler:
), zadyrygowanie na warsztatach od niechcenia i uzyskanie świetnego efektu, z drugiej strony o jego ciężkim charakterze i epizodach depresyjnych wiemy tylko z gadaniny - czyli przeciwieństwo zasady Show Don't Tell. A o ile na dyrygenturze się nie znam za bardzo, to porównując tę scenę z LSO z oryginalnym występem Bersteina jedna przy drugiej, czym Netflix pewnie usilnie chce akademię oszołomić i zgarnąć dla niego oscara, trudno nie odnieść wrażenia, że się ogląda parodię Bernsteina.
Ostatnio zmieniony pt sty 05, 2024 01:06 am przez Wojteł, łącznie zmieniany 2 razy.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Leonard Bernstein - Maestro

#18 Post autor: Adam » czw sty 04, 2024 10:02 am

no bo to jest casus Maleka jako Freddiego. Copycat, moja twarz brzmi znajomo itd.
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ