John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#496 Post autor: Krzysiek » sob kwie 13, 2024 11:11 am

Najbardziej w tych zamówieniach wkur... to, że urząd skarbowy mając informację, iż opłaty zostały uiszczone, z uporem maniaka upiera się by pobrać dodatkową opłatę celno-vatowską...
Nawet pobrali drugi raz za darmową płytę... Złodzieje :twisted:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33894
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#497 Post autor: Wawrzyniec » ndz kwie 14, 2024 12:54 pm

Hm, czyżby była szansa na zakup tego albumu? Tylko pytanie, czy to plus koszty przesyłki i cło się opłaca. Hm.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1046
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#498 Post autor: MichalP » ndz kwie 14, 2024 19:22 pm

Powodzenia ze znalezieniem linku do strony na ktorej jest ten album. Bo wszystko co wyskakuje to strona z vinylem. Juz poprzednim razem Disney strone ukryl ale w google latwo mozna bylo ja znalezc a teraz nic.

Tam u Disneya w marketingu to niezle jakies ziolo jaraja bo sami nie wiedza co robia.

I lepiej sie pospiesz bo nie wiadomo jak dlugo to polezy.

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1154
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#499 Post autor: galljaronim » ndz kwie 14, 2024 22:54 pm

Wawrzyniec pisze:
ndz kwie 14, 2024 12:54 pm
Hm, czyżby była szansa na zakup tego albumu? Tylko pytanie, czy to plus koszty przesyłki i cło się opłaca. Hm.
Cła nie będzie, co najwyżej VAT, opłaty pocztowe czy co tam sobie akurat w ten dzień wymyślą. Złodzieje zabierają pieniądze nawet jak podatek jest opłacony z góry przy zakupie. Ale to nie będą jakieś wielkie koszty - 20, 30 zł.
I TAK Maciek - jeśli chcesz mieć ten soundtrack, to naprawdę warto go kupić za takie śmieszne pieniądze, bo powiedzmy sobie szczerze, że to mało w porównaniu z cenami kolekcjonerskimi jakie są obecnie na Ebayu. Mało kto o tym wie, bo jak widać Disney nie promuje CD w swoim katalogu. Winyl tam rządzi, a do strony zakupu CD prowadzi jakieś tajny link i jakby nie dobra wola gościa z forum z FSMu, to byśmy nigdy o tym nie wiedzieli.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1046
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#500 Post autor: MichalP » pn kwie 15, 2024 05:02 am

No Wawrzyniec specjalnie dla ciebie znalazlem:

https://www.disneymusicemporium.com/pro ... of-destiny

Teraz albo nigdy :D

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1154
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#501 Post autor: galljaronim » pn kwie 15, 2024 05:53 am

MichalP pisze:
pn kwie 15, 2024 05:02 am
No Wawrzyniec specjalnie dla ciebie znalazlem:

https://www.disneymusicemporium.com/pro ... of-destiny

Teraz albo nigdy :D
Michał.... zobacz parę postów wyżej :mrgreen: Artefakt linkowy już odkopany wcześniej :D Ale Wawrzyniec na pewno doceni Twoje starania i kupi ten prawdopodobnie ostatni soundtrack Johna na CD 8)

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1046
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#502 Post autor: MichalP » pn kwie 15, 2024 15:52 pm

galljaronim pisze:
pn kwie 15, 2024 05:53 am
MichalP pisze:
pn kwie 15, 2024 05:02 am
No Wawrzyniec specjalnie dla ciebie znalazlem:

https://www.disneymusicemporium.com/pro ... of-destiny

Teraz albo nigdy :D
Michał.... zobacz parę postów wyżej :mrgreen: Artefakt linkowy już odkopany wcześniej :D Ale Wawrzyniec na pewno doceni Twoje starania i kupi ten prawdopodobnie ostatni soundtrack Johna na CD 8)
Ooo faktycznie, nie zobaczylem skubanca. Mea culpa. Moze chociaz to Wawrzynca bardziej zmotywuje :)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33894
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#503 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 17, 2024 16:54 pm

Dziękuję za powszechną troskę o mnie w tym temacie. :)
Fajnie, że czasami można dostać soundtracki na CD. Przy czym moje jest pytanie, czy ktokolwiek slucha tej muzyki z tych płyt? Czy też bardziej traktujecie je jako coś co ładnie będzie wyglądać na półce?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#504 Post autor: Krzysiek » śr kwie 17, 2024 19:12 pm

Zebrane dzieła Lenina mogą wyglądać ładnie na półce... Płyt należy słuchać i cała w tym przyjemność. Może inna (bo nie mniejsza) niż w przypadku słuchania z patefonu ale tam bardziej chodzi o otoczkę i "magię" jak przy paleniu cygara
:mrgreen: Inna sprawa to brak czasu by na spokojnie usiąść i delektować się muzyką :cry: Szybciej by się zgrało wszystkie płyty i wrzuciło do pamięci jakiegoś grajka a później na słuchawki.
Ale z pewnością częściej słucham z płyt niż miałbym szukać po sieci i w ten ulotny sposób próbować się delektować czymś, czego fizycznie nie mam. Takie jest moje zdanie... Dla Was, niejako już zawodowo zajmujących się recenzjami płyt, każdy rodzaj odsłuchu jest ważny.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1046
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#505 Post autor: MichalP » śr kwie 17, 2024 21:50 pm

Wawrzyniec pisze:
śr kwie 17, 2024 16:54 pm
Dziękuję za powszechną troskę o mnie w tym temacie. :)
Fajnie, że czasami można dostać soundtracki na CD. Przy czym moje jest pytanie, czy ktokolwiek slucha tej muzyki z tych płyt? Czy też bardziej traktujecie je jako coś co ładnie będzie wyglądać na półce?
Ja w tej chwili tylko slucham z plyt. Jak potrzebuje cos do sluchania w tle to mam radio albo SiriusXM. Jak mi sie cos bardzo podoba no to sie wtedy przelamuje i zdobywam wersje cyfrowa, ale takich albumow to moge na palcach jednej reki policzyc.
Robie sobie tez regularne playlisty do samochodu i wtedy rozne albumy konwertuje do Flac albo mp3 w lepszej jakosci i wrzucan na usb.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33894
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#506 Post autor: Wawrzyniec » śr kwie 24, 2024 16:26 pm

MichalP pisze:
śr kwie 17, 2024 21:50 pm
Robie sobie tez regularne playlisty do samochodu i wtedy rozne albumy konwertuje do Flac albo mp3 w lepszej jakosci i wrzucan na usb.
Tylko właśnie to dodaje więcej roboty i pod tym względem Spotify plut Bluetooth jest zdecydowanie łatwiejszy i szybszy.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5933
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: John Williams - Indiana Jones and the Dial of Destiny (2023)

#507 Post autor: kiedyśgrześ » śr kwie 24, 2024 17:07 pm

Spotify, Tidal, Plex, Chromecast, Amazon Firestick, WiiM Mini, Alexa Dot...

jeśli nie wyłączyłem wzmacniacza, wchodzę do pokoju, "Alexa play music in the living room" i gra na czym ostatnio skończyłem ze Spotify, niby mógłbym wyszukiwać głosem, ale łatwiej chwycić za telefon, tablet, czy tam laptop akurat włączony

kupiłem ostatnio za jednym zamachem 15 albumów, część na tej wyprzedaży na Varese UK, część promo na Quartet, z dużym prawdopodobieństwem żadnego nie wyciągnę nigdy z folii ...i to chyba były moje ostanie zakupy, w moim przypadku to nie ma sensu innego niż kurzące się dzieła Lenina na półce :? :P
Obrazek

ODPOWIEDZ