Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#301 Post autor: Mystery » ndz paź 30, 2022 10:28 am

Jak oglądalność po 4 sezonie spadnie na łeb, na szyję, to może w końcu to anulują... Cavill miał pewnie kontrakt na 3 sezony i nie widział sensu dalej grać trzecioplanowej postaci we własnym serialu, który coraz bardziej oddalał się od tego czym miał być od samego początku. Zresztą nie wiem po co w ogóle Hemsworth, skoro już trzeci sezon ma "odczarować zmaskulinizowaną percepcję fantastyki" i samego Wiedźmina w Wiedźminie będzie pewnie jak na lekarstwo...

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#302 Post autor: Wawrzyniec » ndz paź 30, 2022 13:06 pm

Najpierw Sonyę wyrzucili, a teraz Henry sam odchodzi. Biedny Henry, chciał zagrać Wiedźmina, a dostał rolę drugoplanową, we własnym serialu. :(
Koper pisze:
ndz paź 30, 2022 10:08 am
Może jak i Hemsworth ucieknie, to na finałowe sezony się Żebrowski załapie. :D :D :D
Tylko czy Żebrowski chciałby grać rolę drugoplanową? :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#303 Post autor: lis23 » pn paź 31, 2022 08:46 am

Moim zdaniem, to jest szansa dla nowego aktora i mam nadzieję, że się sprawdzi. Szkoda, że Cavill wybrał Supermana, którego w Jego wykonaniu nie lubię ale wiadomo: kasa ;) W moim przekonaniu, jako Geralt miał większe pole do popisu bo Supermanów już kilku było a On był pierwszym zagranicznym Geraltem z Rivii. Powrotu Żebrowskiego bym nie chciał, gdyż nie spisał się On aktorsko w tym polskim czymś - tzn. wyglądał ok. ale dopóki się nie odezwał, bo wtedy prawił takie morały, że słuchać Hadko ;) Podobnie zresztą było z Jaskrem Zamachowskiego.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#304 Post autor: Mystery » pn paź 31, 2022 09:55 am

Szkoda to Cavilla na Geralta w tym marnym show, a on jako fan gier i Sapkowskiego, czym prędzej opuścił tą tonącą łajbę, bo żeby ten show trzymał poziom to byłby tam i 7 sezonów o których była mowa, a tak spełnił swoje marzenie i ruszył dalej.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#305 Post autor: lis23 » pn paź 31, 2022 10:09 am

Skoro to jest marne show to czym był polski film i serial z 2001 roku? ;)
Elfy w kocach, smok z folii, słaby scenariusz ( jego autor wycofał swoje nazwisko z czołówki ), słaby casting, scenografia i kostiumy i tylko muzyka i czasami zdjęcia dawały radę. W serialu mamy jeszcze świetnego Jaskra, niezłą Yennefer, bardzo fajnie wypadły też odcinki ze Strzygą, Jeżem, Smokiem i z Bestią + w trzecim sezonie mają powrócić sceny akcji podobne do tej z pierwszego odcinka z pierwszego sezonu bo wraca choreograf walk.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#306 Post autor: Mystery » pn paź 31, 2022 10:21 am

A co ma do tego nasza produkcja? A ten serial jeszcze po pierwszym sezonie może rokował, ale drugi wszystko zaprzepaścił, choć miewał przebłyski i nie sądzę by w trzecim sytuacja uległa poprawie, bo o czwartym z Thorem juniorem już lepiej nie wspominać :wink:

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#307 Post autor: Michał Turkowski » pn paź 31, 2022 10:57 am

Lisu, jaka szansa dla nowego aktora, przecież już jest po tym serialu.

Oni stracili Henry Cavilla, mega gwiazdę i jednego z najważniejszych obecnie na świecie aktorow, to jest wizerunkowa tragedia nie do odratowania i żaden podnóżek jak młody Hewsworth tu nie pomoże.

Już sam fakt że Cavill zrezygnował jest jawnym dowodem na to jakie to jest Netflixowe badziewie dla którego nie było ratunku.

Potrafię sobie wyobrazić jakim szrotem będzie sezon 3 skoro Cavill powiedział dość i jestem przekonany że po tym ogłoszeniu nie będzie w ogóle brał udziału w kampanii marketingowej sezonu trzeciego.

PS. Baginski dalej się pogrąża i wypisuje głupoty na facebooku ale z tego co powiedział jest jeden konkret - kolejny sezon z Hemsworthem ma być dopiero za kilka lat - tak więc podejrzewam i mam nadzieję że oni to scancelują w cholerę i tak byłoby najlepiej, skończyć na sezonie trzecim i dalej się nie pogrążać.
Ostatnio zmieniony pn paź 31, 2022 11:24 am przez Michał Turkowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#308 Post autor: Adam » pn paź 31, 2022 11:21 am

Przede wszystkim w tej całej historii najbardziej dziwi fakt, że ogłosili to wszystko PRZED premierą S3, który jest już gotowy.
Przecież to jest pijarowe samobójstwo. S3 musi być już mega gówniany, skoro zdecydowali się położyć na szali oglądalność i już teraz rozstać się oficjalnie.
Spokojnie przecież mogli ogłosić to rozstanie i wybór Thora Juniora np. 2 tyg PO premierze S3....
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#309 Post autor: Michał Turkowski » pn paź 31, 2022 11:25 am

Adam pisze:
pn paź 31, 2022 11:21 am
Przede wszystkim w tej całej historii najbardziej dziwi fakt, że ogłosili to wszystko PRZED premierą S3, który jest już gotowy.
Przecież to jest pijarowe samobójstwo. S3 musi być już mega gówniany, skoro zdecydowali się położyć na szali oglądalność i już teraz rozstać się oficjalnie.
Spokojnie przecież mogli ogłosić to rozstanie i wybór Thora Juniora np. 2 tyg PO premierze S3....

W punkt, pełna zgoda.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#310 Post autor: lis23 » pn paź 31, 2022 12:16 pm

Jak wielokrotnie pisałem, nie jestem ortodoksyjnym fanem i nie przeszkadzają mi zmiany fabularne, Wiedźmina czytałem w 2001 roku w oczekiwaniu na rodzimy film i niewiele już z tego pamiętam, w 2013 czytałem jeszcze "Sezon Burz" i jestem ciekaw tego, co wymyślą scenarzyści. Nie przeszkadza mi też większa rola Yen czy Ciri, zwłaszcza, że ta druga miała dużo swojej fabuły, chyba już od drugiego tomu pięcioksiągu, więc to by się w miarę zgadzało. Ciekawe jest też to, że dla wielu ludzi "Wiedźmin" to nie książki Sapkowskiego tylko gry CDP Red, które też są fanfikiem ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#311 Post autor: qnebra » pn paź 31, 2022 12:54 pm

Tu była dwa PRowe strzały w głowę. Najpierw wpada De Mayo, który pisał parę odcinków sezonu pierwszego i to anime wiedźminowskie (solidna rzecz), że część twórców ma gdzieś materiał źródłowy i jawnie z niego kpi. Potem informacja o tym, że Cavill opuszcza serial.

Tak jakby świadomie postanowiono rozwalić PRowo serial, tylko z jakiego powodu. Chyba że to celowe działanie Netflix.

Tym bardziej, że po tym jak na początku roku stracili subskrybentów i ponieśli straty, nagle kasują na lewo i prawo wszystkie jawnie 'woke' projekty. Więc, tu są moje dzikie przypuszczenia, zobaczyli czym jest sezon trzeci, a nie mogąc się jawnie pozbyć pewnych osób urządzili taki świetny PR. Coś tak sądzę, że sezon czwarty, o ile do niego dojdzie, będzie mieć zupełnie nową ekipę scenarzystów.
Ostatnio zmieniony pn paź 31, 2022 13:07 pm przez qnebra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#312 Post autor: Adam » pn paź 31, 2022 12:57 pm

możliwe, żeby mieli papiery potem "o, patrzcie, oglądalność żadna i hejt, kasujemy"
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#313 Post autor: Michał Turkowski » pn paź 31, 2022 12:59 pm

lis23 pisze:
pn paź 31, 2022 12:16 pm
Jak wielokrotnie pisałem, nie jestem ortodoksyjnym fanem i nie przeszkadzają mi zmiany fabularne, Wiedźmina czytałem w 2001 roku w oczekiwaniu na rodzimy film i niewiele już z tego pamiętam, w 2013 czytałem jeszcze "Sezon Burz" i jestem ciekaw tego, co wymyślą scenarzyści. Nie przeszkadza mi też większa rola Yen czy Ciri, zwłaszcza, że ta druga miała dużo swojej fabuły, chyba już od drugiego tomu pięcioksiągu, więc to by się w miarę zgadzało. Ciekawe jest też to, że dla wielu ludzi "Wiedźmin" to nie książki Sapkowskiego tylko gry CDP Red, które też są fanfikiem ;)
Ale to, kiedy Ty czytałeś Sapkowskiego, ani to, czy jesteś takim fanem czy też innym, nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście tego że ten serial to zwyczajny syf i żenada.

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13081
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#314 Post autor: lis23 » pn paź 31, 2022 13:03 pm

Netflix kasował już szybciej seriale, vide "Cowboy Bebop" po trzech tygodniach od premiery, tutaj nie mogą sobie na to pozwolić, wszak mają już dwa sezony serialu, film animowany a w grudniu premiera drugiego sezonu, więc musieliby zarżnąć wszystkie produkcje ze świata Wiedźmina a mają też inne plany.

Michał - dla Ciebie, dla mnie, nie.
Pierwszy sezon mi się podobał, drugi ma taki problem, że nie wykorzystuje reszty opowiadań i osadza bohaterów niepotrzebnie w jednym miejscu. Brakuje kilku opowiadań i nie rozumiem, dlaczego z nich nie skorzystano a już przechodzą do "Krwi Elfów". Ewentualnie, chcą je wpleść jakoś w fabułę pięcioksiągu.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
qnebra
Zdobywca Oscara
Posty: 2981
Rejestracja: pn mar 11, 2013 12:28 pm
Lokalizacja: Zadupie Mordoru

Re: Belousova & Ostinelli (S1), Trapanese (S2) - The Witcher (TV)

#315 Post autor: qnebra » pn paź 31, 2022 13:16 pm

Adam pisze:
pn paź 31, 2022 12:57 pm
możliwe, żeby mieli papiery potem "o, patrzcie, oglądalność żadna i hejt, kasujemy"
Przypuszczam, że chcą wywalić z roboty Lauren, tylko nie mogąc tego zrobić jawnie, klimat polityczny i tak dalej, sprawią że sama zrezygnuje. Tym bardziej, że zgadzałoby się to z tym co pisał Bagiński o sezonie czwartym za kilka lat. Właśnie dlatego że chcą znaleźć nowych twórców. Na 90% nie mam racji.

ODPOWIEDZ