THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

Tutaj dyskutujemy o poszczególnych ścieżkach dźwiękowych napisanych na potrzeby kina.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#16 Post autor: Kaonashi » pn wrz 07, 2015 20:03 pm

Mefisto pisze:
hp_gof pisze:Czy w stylu artysty
No jeśli w stylu artysty, to już teraz można mówić o failu.
Niom, no chyba, że go zrejectują jak niegdyś Blondie, ale na to raczej nie ma szans, bo zaraz by krzyczano, że homofobia. :mrgreen:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

hp_gof

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#17 Post autor: hp_gof » pn wrz 07, 2015 20:05 pm

Tia, nieco ponad miesiąc przed premierą filmu będą rejectować, no faktycznie Ci się żarcik udał, ha ha ha.
PS. A dlaczego nikt nie przewiduje np. że to będzie duet? :mrgreen:

Mefisto

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#18 Post autor: Mefisto » pn wrz 07, 2015 20:11 pm

hp_gof pisze:Tia, nieco ponad miesiąc przed premierą filmu będą rejectować
A bo to mało takich przypadków było? Zresztą to tylko piosenka - przy takim parciu na Bonda, to 7 nowych na tydzień by było

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#19 Post autor: Kaonashi » pn wrz 07, 2015 20:11 pm

hp_gof pisze:Tia, nieco ponad miesiąc przed premierą filmu będą rejectować, no faktycznie Ci się żarcik udał, ha ha ha.
Haha, dwie minuty po moim poście i forumowa lewica od razu dostała bólu dupy :P :mrgreen: Wyluzuj, zwykła, troszkę kąśliwa uwaga, bo ten koleś niczym się nie wyróżnia poza orientacją seksualną, głupią, choć podobno modną fryzurą i rzeszami die hard fanek w wieku 15-25 lat, a wiem, co mówię, bo jego twórczość znam (o zgrozo!) całkiem nieźle. :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#20 Post autor: Adam » pn wrz 07, 2015 20:13 pm

Duży Bajber :| Nie podoba mi się ten wybór wcale. Ale olać go, oby song był dobry... Bo jak nie, to i tak go za to homo zlinczują po necie :]
#FUCKVINYL

hp_gof

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#21 Post autor: hp_gof » pn wrz 07, 2015 20:26 pm

Po pierwsze, bez przesady z tą lewicą, po drugie jak na razie to Ty (Kaonashi) wyróżniasz go pod względem orientacji, większości to wisi, tylko oceniamy czy podobają się nam jego dotychczasowe piosenki, poza tym wszystko zależy od konkretnego tekstu i melodii, do której miałby zaśpiewać, a piosenkę poznamy dopiero jutro. I tak ma przeje*ane, bo będą oczekiwania powtórzenia sukcesu Adele ;) Na jego wygląd (o dziwo) nie zwróciłem szczególnej uwagi, więc to Ty masz jakąś szczególną obsesję na tym punkcie ;)
Co do rejectowania - nie po to trzymali informację w tajemnicy przez tyle miesięcy, żeby jutro ogłosić wykonawcę i go następnie zrejectować, skoro do premiery zostało kilka tygodni. Gdzie tu logika?
Jeszcze pojawia się pytanie, czy on czasem nas nie trolluje tym zdjęciem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#22 Post autor: Adam » pn wrz 07, 2015 20:28 pm

Ten koleś jest jeszcze nikim w porównaniu do np. Adama Lamberta. Jak już chcieli brać pedzia, to mogli Lamberta zatrudnić, byłby pewniejszy o wiele sukces komercyjny, bo na starcie lepszy i uznany artysta. Ja chcę Lamberta :cry: :cry: :cry:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#23 Post autor: Kaonashi » pn wrz 07, 2015 20:35 pm

hp_gof pisze:Po pierwsze, bez przesady z tą lewicą, po drugie jak na razie to Ty (Kaonashi) wyróżniasz go pod względem orientacji,
Tak? Doprawdy? Ja w tej dyskusji widzę nie tylko siebie, który zwrócił na to uwagę. :P
hp_gof pisze:Na jego wygląd (o dziwo) nie zwróciłem szczególnej uwagi, więc to Ty masz jakąś szczególną obsesję na tym punkcie ;)
To nie ja tylko moja kumpela. :)
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

hp_gof

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#24 Post autor: hp_gof » pn wrz 07, 2015 20:40 pm

Kaonashi, Ty zainicjowałeś, Ty brniesz dalej w temat, pod koniec Adam się włączył ;)
Adam, trzeba było brać od razu Eltona Johna, a co! ;)
A teraz czekamy na finalny produkt.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#25 Post autor: Adam » pn wrz 07, 2015 20:42 pm

Eltona mogli brać w latach 80. Teraz to już ruina a nie wokalista.

Jak song Smitha będzie ok, to odszczekam.ale dla mnie na razie to porażka, nastolatkowy przerośnięty Bajber do takiej franczyzy? come on..
Ostatnio zmieniony pn wrz 07, 2015 20:43 pm przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#26 Post autor: Kaonashi » pn wrz 07, 2015 20:42 pm

hp_gof pisze:Kaonashi, Ty zainicjowałeś, Ty brniesz dalej w temat, pod koniec Adam się włączył ;)
No, no. Już się nie wykręcaj. Po prostu próbowałeś mnie skontrować, tylko że się nie udało, więc nie dorabiaj teraz teorii. Tyle w temacie.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#27 Post autor: Koper » pn wrz 07, 2015 20:44 pm

Chciałem napisać o Eltonie ale byłem za wolny :D

A Kaonashi, jak widzę im bliżej dojścia PiSu do władzy, tym bardziej się afiszuje ze wszelakim wbijaniem szpilek gejom... Czyżby liczył, że fotel asystenta pewnej miłośniczki jedzenia hamburgerów w sali sejmowej był wolny? :wink:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#28 Post autor: Adam » pn wrz 07, 2015 20:48 pm

O KURWA. ODWOŁUJĘ HEJT :!: :!: :!:

SPECTRE theme song sung by Ellie Goulding & Sam Smith, written by Thom Yorke & Jonny Greenwood.

mam zawał. Ellie, Jonny <3
#FUCKVINYL

hp_gof

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#29 Post autor: hp_gof » pn wrz 07, 2015 20:49 pm

hp_gof pisze:PS. A dlaczego nikt nie przewiduje np. że to będzie duet? :mrgreen:
Wiedziałem, że to nie może być takie proste 8)

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: THOMAS NEWMAN - James Bond: SPECTRE (2015)

#30 Post autor: Kaonashi » pn wrz 07, 2015 20:51 pm

Koper pisze: A Kaonashi, jak widzę im bliżej dojścia PiSu do władzy, tym bardziej się afiszuje ze wszelakim wbijaniem szpilek gejom...
Tak się akurat składa ostatnio. :P Zresztą posłuchaj sobie piosenek tego gościa. Pewnie też dojdziesz do wniosku, że popularność tego gościa raczej nie wynika jedynie z samego śpiewania piosenek. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ